MSc panganduses

Londoni pangandusinstituut

MSc panganduses

Programmi eesmärgid

MSc panganduses

 1. Võimaldab teil arendada laiahaardelist ja igakülgset teadmisi ja arusaamist panga- ja finantsvaldkonna põhivaldkondadest, mis toetavad usaldusväärset otsustamist.
 2. Pakkuda Teile võimalusi uurida ja analüüsida erinevaid finantsturgude, finantsteenuste sektori ja selle keskkonna, nii kohaliku kui ka globaalse, küsimusi, et tegeleda praktiseerijate aruteluga ja kritiseerida praktikat (ja vastupidi). .
 3. Võimaldab teil rakendada nii akadeemilisi vahendeid kui ka tööstusmeetodeid, et kriitiliselt analüüsida ja hinnata pangandus- ja finantsvaldkonna operatiiv- ja strateegilisi otsuseid.
 4. Arendada oma võimet töötada teadmiste ja panganduse ja rahanduse mõistmise piiridel ning rakendada neid teadmisi ja arusaamu süstemaatiliselt ja loovalt uutele, keerukatele ja ettearvamatutele asjaoludele, et parandada panganduse ja rahanduse praktikat.
 5. Andke teile võimalus hinnata klientide muutuva nõudluse, regulatiivsete muudatuste ja riskijuhtimise mõju panganduse ja finantseerimise praktikale.
 6. Arendada oma teadmisi ja arusaamu strateegiliste ja operatiivsete otsuste tegemise ja riskijuhtimise seostest erinevates majandus- ja ärikontekstides nii kohalikul kui ka ülemaailmsel tasandil.
 7. Andke teile ülevaade ja arusaamine kohalikest / ülemaailmsetest pingetest panganduses ja rahanduses.
 8. Toetage oma arusaamist eetilistest ja headest juhtimist puudutavatest küsimustest panganduses ja rahanduses ning nende haldamise ja arvestamise võimalustest.
 9. Võimaldab teil kriitiliselt analüüsida asjakohaseid strateegiaid teistes majandussektorites ja hinnata nende sobivust / mõju finantsteenuste sektoris.
 10. Suurendage oma sobivust panganduse ja finantsjuhtimise tippjuhtide rollidele.
 11. Parandage oma võimet saada iseseisvalt ja iseseisvalt õppijaks, kes suudab oma tööelu jooksul oma professionaalset arengut juhtida.

Programmi kokkuvõte

MSc panganduses

Kohustuslikud moodulid on mõeldud selleks, et pakkuda teile olulisi analüütilisi ja tugevaid teadmiste raamistikke, mis annavad kindla aluse mitmesugustele valdkondadele, mis on seotud finantsteenuste sektoriga, nimelt finantsturud, institutsioonid

Vabatahtlikud moodulid tuginevad juba omandatud teadmistele ja oskustele. Valikutel on spetsiifilisem tehniline suunitlus ning need on mõeldud finantsteenuste valdkonna teooria ja praktika konkreetseks kohaldamiseks, kajastamiseks ja hindamiseks. On tunnustatud, et põhiliselt on olemas kaks spetsialiseerumisvaldkonda: kaubandus

Kraad ei ole peamiselt suunatud akadeemilise karjääri toetamisele, kuigi te võite soovida seda teed jätkata ja väitekirja kaasamine sellega seotud teaduskoolitusse julgustab selliseid ambitsioone.

Karjäär ja tööalane konkurentsivõime

Meie professionaalne karjääri- ja töövõime meeskond on valmis aitama Teil arendada oma karjääriplaani, töötada välja strateegia, luua oma professionaalne võrgustik ja ühendada teid õigeaegsete võimalustega professionaalseks arenguks ja tööhõive lõpetamiseks. Teeme koostööd VKEdega ja juhtivate tööandjatega finantsteenuste sektoris ning saame teid ühendada nii Ühendkuningriigis kui ka välismaal.

Meie teenuste hulka kuuluvad:

 • Individuaalne karjääriõpe meie karjäärijuhiga
 • CV ja kaaskirja arendusteenus
 • Praktika ja lõpetajate toetus tööotsinguga
 • Loo intervjuud
 • Nädala Magistriõpe töökohtade hoiatus
 • Ülikoolis tööandja sündmused
 • Mentorlusprogrammid

MSc karjääri ja tööalase koolituse programm on ehitatud teie ajakavasse ja hõlmab järgmisi seminare:

 • Sissejuhatus karjääri kujundamisse ja planeerimisse
 • CV-d ja kaaskirjad
 • Isikliku kaubamärgi ja võrgustike loomine
 • LinkedIn karjääri areng
 • Finantsteenuste ja panganduse karjääri ülevaade
 • Karjäär konsulteerimisel
 • Informatiivne intervjuu
 • Kuidas töötada otsingufirmadega
 • Hindamiskeskuse koolitus
 • Loo intervjuud
 • Karjäärivõimekuse suurendamine

Nende seminaride kõrval on Londoni pangandusinstituudi üliõpilane

Hindamine

Hindamised ulatuvad aruannetest, projektidest, juhtumiuuringutest, esseedest, suletud raamatute eksamitest ja uurimistöö ettepanekutest. Hindamised on kavandatud nii, et need oleksid võimalikult autentsed ülesannete jaoks, mida võidakse eeldada oma töökohal.

Õppimine

Kõiki mooduleid õpetatakse klassiruumis, grupitegevustes ja reaalajas õpetustes.

Toetus

Meie üliõpilaskeskuse kaudu on ülikoolilinnas olemas palju tuge. Abi on kättesaadav pastoraalsetes küsimustes, akadeemilistes küsimustes, karjäärinõustamises ja üliõpilaste kaasamise tegevustes. Meie akadeemikud on kergesti ligipääsetavad isiklike juhendajate kohtumistele ning võivad pakkuda täiendavat tuge ja nõu mis tahes aspektides.

Juhendamine

Pakume kõigile meie õpilastele juurdepääsu meie e-mentorlusplatvormile. Future Self Mentors koosneb isikutest, kes on varustatud õppimisoskuste, motivatsiooni ja ajajuhtimise toetamiseks. Kuna meie mentorid töötavad juba finantsteenuste sektoris, võivad nad anda nõu ja juhiseid karjääri kujundamise ja tööhõivevõimaluste tagamise kohta.

Kursuse nõuded

Tavaliselt on tunnustatud asutuse 2.1 tasu (või samaväärne). Kraadid peaksid olema äri-, finants- või majandusvaldkonnas. Erandeid kaalutakse siiski vabatahtlikult, kui on võimalik tõestada asjakohast matemaatilist oskust. Võimalik on proovida matemaatilist paberit, et testida oma oskusi ja julgustame päringuid, kui see on teie taust.

Taotlejad, kellele inglise keel ei ole nende esimene keel, peaksid näitama oma pädevust, saavutades IELTSi skoori 7,0 või rohkem, ilma et see oleks alla 6,5 (või samaväärne).

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise
Viimati uuendatud Jaanuar 15, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
- - Ühendkuningriigi / ELi õpilased; 15000 GBP - rahvusvahelised üliõpilased
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date