MSc personalijuhtimise alal

Üldine

Programmi kirjeldus

Me oleme ainus programm Iirimaal ja üks väheseid inimesi maailmas, mille on täielikult heaks kiitnud kolm maailma suurimat inimorganisatsiooni:

• Täiesti akrediteeritud Chartered Institute of Personnel Development (CIPD) 7. tasemel

• Täielikult tunnustatud HR sertifitseeritud instituudi (HRCI) juhtiv osutaja MSc in HRM

• Täielikult kooskõlas inimressursside juhtimise ühiskonnaga (SHRM) kogu maailma inimressursi õppekava juhendis ja mallides

Programmi teave

MSc inimressursi juhtimissüsteemis on mõeldud üliõpilastele, kellel ei ole ettevõtte tausta. Programmi ainulaadsus on teaduse ja praktika suurepärane kombinatsioon. Programmi ülesehitus on mõeldud õpilaste teadmiste ja arusaamise loomiseks inimressursside juhtimise alal ning pakub ka õpilastele suurepäraseid võimalusi klassiruumi minna kaugemale ja anda neile võimalus õppida inimressursside juhtimist reaalsetes organisatsioonides praktika mooduli inimressursside juhtimise kaudu. Õpilastele pakutakse võimalust viia läbi uurimistöö või ettevõtte projekti, mis taastab õpilaste suutlikkuse rakendada teooriat praktikas.

Sisseastujale

Järgmise tarbimise taotlused 2020. aasta septembris avatakse oktoobris. Taotlusi vaadatakse läbi jooksvalt, seetõttu soovitame pettumuse vältimiseks sellele populaarsele programmile võimalikult varakult kandideerida.

Kes me otsime?

Trinity Business Schooli üliõpilased on pärit mitmekesistest bakalaureuse kraadidest ja saabuvad kohtadest üle kogu maailma. Meie ambitsioonikad üliõpilased on valmis alustama edukat ja täidetavat äriettevõtete karjääri, õppides uusi oskusi ja suurendades olemasolevaid. Nad võtavad ära kasumlikkuse teadlikkuse, et hõlmata ettevõtte mõju laiemale majandusele ja ühiskonnale. Me ootame, et meie lõpetajatel oleks oma karjääri jooksul "majanduse ja ühiskonna jaoks rohkem" kui võimalik.

Sisenemise nõuded

  • Esimese või teise klassi autasud või samaväärne. Kui te pole veel oma kraadi lõpetanud, esitage oma uusimad ärakirjad. Kui teie ärakiri ei ole inglise keeles, palun esitage ka kinnitatud tõlge.
  • Kaks akadeemilist kohtunikku
  • Töökogemus (valikuline)
  • IELTS või TOEFL skoor: mitte-emakeelega kõnelejad vajavad IELTS skoori üle 6,5, ilma bändita alla 6; või TOEFL skoor üle IBT 90. Kui teie põhikursus oli inglise keeles, võite seda nõuet ignoreerida.
  • GMAT-skoori võib teatud juhtudel taotleda

MSc inimressursside juhtimise karjäärivõimalustes

Inimressursi magistriõppe lõpetanutele pakutakse eriti hästi äriprobleemide lahendamiseks, mis on üha dünaamilises ja keerulisemas maailmas tegutsevate organisatsioonide jaoks ülioluline. Lõpetajad programmil on võimalus töötada rahvusvaheliste ettevõtete HR piirkonnas või konsultantidena.

92% tööhõivet pärast kraadiõpet. *

* Õppurite küsitlejad, kes otsivad tööd või töötavad 6 kuud pärast programmi lõpetamist. Klass 2016/17.

Viimati uuendatud September 2019

Teave kooli kohta

Trinity College Dublin is the only Irish university ranked in the QS top 100 universities in the World (2015-16), and we are not too surprised to see our stunning campus listed in the Lonely Planet’s ... Loe edasi

Trinity College Dublin is the only Irish university ranked in the QS top 100 universities in the World (2015-16), and we are not too surprised to see our stunning campus listed in the Lonely Planet’s Top 500 Best Places on the Planet as we have over 160,000 tourists visiting each year. Näita vähem