MSc personalijuhtimise alal

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

See on ainus programm Iirimaal, mis on akrediteeritud ja kooskõlastatud kolme suurima personaliorganisatsiooniga maailmas ja üks väheseid ülemaailmselt, hõlmates personalianalüütikat, mis võeti hiljuti kasutusele tööstuse nõudmistele vastamiseks. Programm on uurimispõhine, tõenduspõhine ja praktikapõhine. Tööstuse kõrgemad praktikud õpetavad programmi, et pakkuda teile tugevat kombinatsiooni teadusuuringute ja praktika vahel. Samuti lähete klassiruumist kaugemale ja õppige reaalsetes organisatsioonides mooduli Personalijuhtimine praktikas kaudu.

Keskendudes põhiteemadele nagu organisatsiooni äristrateegia, innovatsioon ja majanduskasv, strateegiliste otsuste tegemine ning mitmekesisus ja kaasamise juhtimine, arendate oma kutseoskusi, sealhulgas suhtlemist, läbirääkimisi ja eetikat

Programmi ainulaadsus on teadusuuringute ja praktika suurepärane kombinatsioon. Programmi ülesehitus on mõeldud õpilaste teadmiste ja arusaamade loomiseks inimressursside juhtimisest ning annab õpilastele ka suurepäraseid võimalusi klassiruumist kaugemale jõuda ja annab neile võimaluse personalihalduse õppimiseks reaalsetes organisatsioonides personalihalduse praktika mooduli kaudu. Õpilastele pakutakse võimalust viia läbi kas uurimistöö või ettevõttel põhinev projekt, mis suurendab õpilaste võimet teooriat praktikas rakendada.

Trinity ärikool asub Dublini kesklinnas Dublini Trinity kolledži südames, ajaloost läbiimbunud rahvusvahelises ülikoolis. QS maailma edetabel 101. kohal.

131233_TBSPiccollage.jpg

Sisseastujale

Järgmise vastuvõtmise taotlused septembris 2021 avatakse oktoobris 2020. Taotlusi vaadatakse jooksvalt läbi, seetõttu soovitame pettumuse vältimiseks kandideerida sellesse populaarsesse programmi võimalikult varakult.

Kes me otsime?

Trinity Business Schooli üliõpilased on pärit mitmekesistest bakalaureuse kraadidest ja saabuvad kohtadest üle kogu maailma. Meie ambitsioonikad üliõpilased on valmis alustama edukat ja täidetavat äriettevõtete karjääri, õppides uusi oskusi ja suurendades olemasolevaid. Nad võtavad ära kasumlikkuse teadlikkuse, et hõlmata ettevõtte mõju laiemale majandusele ja ühiskonnale. Me ootame, et meie lõpetajatel oleks oma karjääri jooksul "majanduse ja ühiskonna jaoks rohkem" kui võimalik.

Sisenemise nõuded

  • Esimese või teise klassi autasud või samaväärne. Kui te pole veel oma kraadi lõpetanud, esitage oma uusimad ärakirjad. Kui teie ärakiri ei ole inglise keeles, palun esitage ka kinnitatud tõlge.
  • Kaks akadeemilist kohtunikku
  • Töökogemus (valikuline)
  • IELTS või TOEFL skoor: mitte-emakeelega kõnelejad vajavad IELTS skoori üle 6,5, ilma bändita alla 6; või TOEFL skoor üle IBT 90. Kui teie põhikursus oli inglise keeles, võite seda nõuet ignoreerida.
  • Teatud juhtudel võidakse taotleda GMAT-skoori.

MSc inimressursside juhtimise karjäärivõimalustes

Inimressursi magistriõppe lõpetanutele pakutakse eriti hästi äriprobleemide lahendamiseks, mis on üha dünaamilises ja keerulisemas maailmas tegutsevate organisatsioonide jaoks ülioluline. Lõpetajad programmil on võimalus töötada rahvusvaheliste ettevõtete HR piirkonnas või konsultantidena.

Viimati uuendatud sept 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Trinity Business School is located in the historic and beautiful campus of Trinity, a world renowned university located at the core of Dublin, an international capital city and hub for global busines ... Loe edasi

Trinity Business School is located in the historic and beautiful campus of Trinity, a world renowned university located at the core of Dublin, an international capital city and hub for global business Näita vähem