Organisatsioonid elavad oma rahva jõul. Inimressursina, inimeste juhina, mängite olulist rolli. GCU MSc personalijuhtimine valmistab teid ette inimressursside juhtimise eetilisi, kultuurilisi, õiguslikke, operatiivseid ja strateegilisi aspekte, andes samas teile globaalse väljavaate ja arusaamise vastutustundlikust juhtimisest. Nii saate olla valmis eduks - ja toetada positiivse mõju saavutamiseks ühist kasu.

Programm on Ühendkuningriigis vaid üks paljudest, kellel on akrediteeritud Personalijuhtimise ja Arengu Akrediteeritud Instituut (CIPD) ja on vastavuses USA Human Resource Management Society (SHRM) standarditega. See on saadaval osalise tööajaga ja täistööajaga, pakkudes paindlikkust karjäärile orienteeritud spetsialistide ja hiljutiste koolilõpetajate jaoks.

Õppekava ühendab inimressursside juhtivate teooriate ja suundumuste kriitilise analüüsi vastava tööstusharu praktikaga reaalsest maailmast. Te arendate praktilisi ja väärtuslikke oskusi paljudes kaasaegsete spetsialistide ja üldisemate HRM / inimeste juhtide rollides.

 • Laiendage oma erialateadmisi niššide ja spetsialiseeritud teemade kohta HR-is
 • Töötada välja teadmised, et tõhusalt juhtida inimesi erinevates riiklikes ja rahvusvahelistes keskkondades
 • Uurida kaasaegset inimressursside juhtimise teooriat
 • Rakendada teooriat praktikaks juhtumiuuringute ja uurimisprojektide kaudu

Täiskoormusega üliõpilased täidavad ka tööstusharu personalijuhtimise alal. See töökohtade seostub käimasoleva uurimisprojektiga, nii et saate kokku võtta kõik, mida olete õppinud ettevõtlusuurimise aruande (PG Diploma) või HRMi uurimisprojekti (Masters) kaudu, mis on eriti väärtuslik tööandjatele.

Osalise tööajaga üliõpilastel on ka võimalus oma töö või organisatsiooni väärtust hinnata ettevõtte uurimisaruande (PG Diploma) või HRM Research Project (Masters) kaudu. Teie karjäär

Sinu karjäär

Meie lõpetajad on juhid ja muutjad, edukad ja sotsiaalselt juhitud. Nad on konkurentsivõimelised kandidaadid tööhõiveks inimressurssides Ühendkuningriigis ja rahvusvahelisel tasandil.

Hiljutised koolilõpetajad on olnud väga edukad mitmesugustes sektorites, näiteks Morgan Stanley, Marks ja Spencer, NHS Scotland, ScottishPower ja Sky BSB. Osalise tööajaga lõpetanud õppejõud on oma karjääri läbi viinud läbi sise- ja välisreklaamide.

Teid vaevatakse intellektuaalselt spetsialiseerunud spetsialist paljude riiklike ja rahvusvaheliste organisatsioonide, sealhulgas mõned tuntud blue-chip hiiglased. Inimressursi spetsialistide jaoks on teie arusaam GCU-st vajalik.

Mida sa õpid

Personalihaldurite professionaalne ja isikliku pädevuse arendamine

Kompetentsi raamistiku lähenemisviisi vastuvõtmisega hõlbustab see moodul personaliarendustöötajate tõhusate oskuste arendamist nii individuaalse kui ka kutsealase pädevuse ja käitumise kriitilise mõtlemise kaudu, et edendada isiklikku ja ametialast arengut.

HRM rahvusvahelises kontekstis

Mooduli eesmärk on anda õpilastele põhioskusi, mille kaudu tõlgendada ja analüüsida keskkonda, kus organisatsioon töötab, ja asjakohaseid finantsandmeid.

HRD strateegiad praktikas

Mooduli eesmärk on anda üliõpilastele põhjalik arusaam inimressursside arendamise peamiste kontseptsioonide ja tavadest ning selle rollist ja panusest organisatsiooni strateegiasse.

Ressursside planeerimine ja haldamine

See moodul arendab kriitilist arusaamist ressursside ja talent haldamise küsimustest, et edendada õiglast ja tulemuslikku otsustusprotsessi inimressursside juhtimise peamiste aspektidega. Mitme perspektiivi vastuvõtmisel hõlmab see üleilmsete tööhõiveküsimuste ja -mõjude hindamist.

Töösuhete haldamine

See moodul arendab kriitilist hinnangut töösuhete juhtimisele juhtimise, töötajate ja kolmandate isikute, näiteks ametiühingute ja valitsuste seisukohalt riiklikul, rahvusvahelisel, kollektiivsel ja individuaalsel tasandil.

Tulemuslikkuse juhtimine

Selle mooduli eesmärk on uurida, kuidas organisatsioonide juhid võivad optimeerida individuaalseid ja kollektiivseid tulemusi, et saavutada strateegilisi eesmärke efektiivsete tulemuslikkuse juhtimise põhimõtete ja protseduuride kaudu erinevates rahvusvahelistes ja organisatsioonilistes seadetes.

Ainult PgD õpilased: äriuuringute aruanne

See moodul võimaldab õpilastel edasi arendada oma võimet rakendada analüütilisi, uurimis- ja suhtlemisoskusi, et näidata oma akadeemilist ja ametialast pädevust, uurides HR-küsimust.

Ainult MSc üliõpilased: HR-praktikute tööõigus

See moodul annab põhjaliku uuringu tööandja ja töötaja suhete õigusliku reguleerimise ning ametiühingute staatuse ja tegevuse õigusliku raamistiku kohta. Selles hinnatakse olulisi töökoha kaitse sätteid ja nende rakendamise menetlusi.

Uuringute kavandamine ja kriitiline uurimine

See moodul tutvustab ja hindab uurimismeetodeid personaliarenduses. See annab teadmisi personaliarenduse disaini kohta ja võtab kriitilise vaatenurga alternatiivsete uurimisparadigmide võrdlemisel ja kontrastsemisel.

Organisatsiooniline muutus ja vastutustundlik juhtimine

See moodul arendab kriitilist hinnangut organisatsiooniliste muutuste ja sellega kaasnevate juhtkonna tagajärgede ja nõudmiste kohta vastutustundliku juhtimishariduse põhimõtete (PRME) kontekstis rahvusvahelises keskkonnas.

Inimressursi juhtimise uurimisprojekt

See moodul nõuab olulise personaliarenduse probleemi või probleemi uurimist, mis hõlmab kriitilist teadlikkust juhtimistavast, asjakohastest teooriatest ja uurimismeetoditest ja lähenemisviisidest.

Hindamismeetodid

Hindamismeetodid sõltuvad moodulitest ja võivad sisaldada: esseesid, aruandeid, klassikatsetusi, kirjalikke eksameid, esitlusi ja oskustel põhinevaid hindamisi.

Laadige alla programmi spetsifikatsioon oma struktuuri üksikasjalikuks jaotuseks, mida sa õpid ja muud kasulikku teavet.

Riiki sisenemise nõuded

Siin loetletud kõik sisenemisnõuded tuleks kasutada juhendina ja need peavad vastama minimaalsele sisestamise tingimustele. Taotlejaid, kes on teinud koha tingimusliku pakkumise, võidakse paluda saavutada rohkem, kui on öeldud.

Tüüpilised sisenemise nõuded

Suurbritannia autasud 2: 2 või samaväärne inimestele või ärikeskustele suunatud teemadele, kaasa arvatud sotsiaalteadused, kunstiained, kaasaegsed keeled, majandus, poliitika või mis tahes ärivaldkond, näiteks turundus või finantseerimine.

inglise keel

Akadeemiline IELTS skoor 6,5 (või samaväärne), mille elementi pole alla 6,0.

Pange tähele: kui olete pärit enamuselt inglise keelt kõnelevast riigist, ei pruugi teilt nõuda täiendavat tõestust oma inglise keele oskuse kohta.

Lisainformatsioon

Muud akadeemilised ja kutsekvalifikatsioonid

Iga taotlust GCU-le käsitletakse individuaalselt. Kui teil ei ole harilikke akadeemilisi kraadiõppe vorme, kuid nad suudavad näidata tunnustatud kutseorganisatsioonide asjakohast töökogemust ja / või krediiti, võidakse teil selle kursuse omandamiseks lubada ülikooli eelõppekava tunnustamist.

Täiustatud seis

Kõrgtasemel tegutseb siis, kui on tõendeid, et samasuguse mooduli lõpuleviimine kraadiõppe tasemel on kas CIPD või CIPD akrediteeritud asutus. CIPD määrab täpsed reeglid teise CIPD akrediteeritud programmi või riiklikult hinnatud keskuse üleandmise kohta.

Meie programmi soovile kandideerivatele õpilastele soovitatakse võtta ühendust CIPD kvalifikatsiooni meeskonnaga liitumise ja õppimise kohta aadressil 0208 612 6208.

Rahvusvahelised Pathways

Kui te ei vasta inglisekeele nõuetele, võite saada inglise keele omandamiseks ülikooliõppeprogrammi.

Tasud ja rahastamine

Õppemaksu, mida maksate, määravad enamasti teie tasu staatus. Mis on minu õppetoetuse staatus?

Õppemaks 2018/19

 • Kodu: 5500 naela
 • RUK: 5500 £
 • EL: 5500 £
 • Rahvusvaheline: 12600 krooni

Kui alustate oma õpinguid 2018. aasta septembris või 2019. aasta jaanuaris, siis need on iga-aastased või moodulitasud, mis kehtivad teie kursuse kestuse kohta; Tasud võivad siiski muutuda. Lisateabe saamiseks selle kohta, kuidas tasud võivad muutuda, lugege meie tasusid ja tagasimakse eeskirju.

Lisakulud

Lisaks kursuse õppemaksudele võite ülikoolis oma aja jooksul kogeda lisakulusid.

Lisakulud

CIPD tasud

Osana programmist õpilased on kohustatud võtma üliõpilaste liikmeks CIPD. 2017./18. Aasta tasu oli 132 naelsterlingit ja see sisaldas ühekordset sissepääsu tasu 40 naelsterlingit ja liikmemaksu kuni 12-kuulise liikmelisuse eest. Pidage meeles, et CIPD võib tasu igal ajal suurendada.

Stipendiumid

Pakume kvaliteetset haridust õiglase hinna eest; kui ühist heaolu ülikool, oleme võtnud endale kohustuse pakkuda andekatele õpilastele juurdepääsetavat kõrgharidust, hoides oma õppemaksu madalalt ja pakkudes laiaulatuslikku stipendiumipaketti üle 2,5 miljoni naela aastas.

Kui teil on küsimusi või küsitlusi stipendiumide kohta, mis on saadaval 2018./19. Aastaks, võtke kindlasti ühendust üliõpilaspäringute meeskonnaga.

Rahvusvaheline õpilase alguskuupäev

Uute rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks algavad orientatsiooniüritused 14. septembril 2018 . See lisaaeg on spetsiaalselt ette nähtud uute rahvusvaheliste üliõpilaste abistamiseks Suurbritannia ja GCU sisseseadmisel enne üldise üliõpilaste juhendamise ja õpetamise alustamist.

Sel perioodil toimus terve hulk lõbusaid ja informatiivseid tegevusi, sealhulgas ülikoolilinnak ja linnaekskursioonid, samuti tervitusüritused, kus võite kohtuda teiste rahvusvaheliste üliõpilastega.

Kutsealane akrediteerimine

Meie programmi eristatakse nii maailma tuntud inimressursside kutseorganisatsioonide, Inimressursside Juhtimise Selts (SHRM) kui ka Personali- ja Arenenud Instituut (CIPD).

Ühendkuningriigis on selle staatusega saavutatud vaid neli programmi, millest kaks õpivad GCUd.

Alates 2013. aasta septembrist on CIPD ja AHRI (Austraalia Inimressursside Instituut) kuulutanud välja kutsealase liikmeksmääramise vastastikuse tunnustamise isikutele, kellel on vastavad kutselised liikmed. See tähendab, et vastaspoolte organisatsioonidele (CIPD või AHRI) liituvatele liikmetele tunnustatakse olemasolevaid volitusi, pakkudes juurdepääsu kutsealase liikme samaväärsele palgaastmele.

Personali ja arengu eriala (CIPD)

CIPD on maailma suurim humanitaarteadusliku personaliarenduse spetsialist, kes tegeleb inimressursside juhtimisega, mille eesmärk on seada inimressursside tipptaseme ülemaailmne võrdlusalus professionaalis. Meie HRM kursused on täielikult CIPD akrediteeritud.

Õpilased, kes edukalt läbivad meie CIPD akrediteeritud programmi, sealhulgas ülesanded ja oskuste hindamine, saavutavad täieliku "teadmistepanga", mis on vajalik CIPDi liikmeks saamiseks. CIPD kvalifikatsiooni tunnustavad "suured tööandjad Suurbritannias ja väljaspool seda, inimressursside tavana standardina" (CIPD, 2010). Sõltumatud uuringud näitavad, et kutsekvalifikatsiooni ja liikmelisusega isikud saavad eluaastast teenida lisatulu 81 000 naelsterlingit.

Osana programmist õpilased on kohustatud võtma üliõpilaste liikmeks CIPD.

Üliõpilaste liikmeksoleku eelised

 • juurdepääs Lääne-Šotimaa harukonverentsiõhtutele
 • professionaalse HR ajakirja "People Management" tellimine
 • allahindlus CIPD avaldatud tekstidest
 • juurdepääs veebipõhiste ressursside ja kogukondade suurtele kogudele CIPD veebisaidi kaudu

CIPD-ga liitumiseks antakse teavet õpilastele klassis. Õpilased vastutavad oma liikmemaksude tasumise eest otse CIPD-le. Õpilased peaksid lisateabe saamiseks pöörduma CIPD liikmelisuse lehtede poole

Inimressursside haldamise ühiskond (SHRM)

Human Resource Management Society on ametlikult tunnustanud, et nii GCU MSc rahvusvaheline inimressursside juhtimine kui ka MSc inimressursside juhtimise programmid on täielikult kooskõlas SHRM personali õppekavade suunistega. Selle tunnustamise saavutamiseks oli GCU esimene institutsioon Ühendkuningriigis.

SHRM on suurim inimressursside juhtimise ühing, kes on pühendunud inimressursside kutsealale jõudmisele, tagamaks, et inimressursid on organisatsioonilise strateegia väljatöötamisel ja elluviimisel oluline ja tõhus partner.

USA peakontor asub SHRMis üle 285 000 liikme rohkem kui 165 riigis üle maailma. SHRM pakub ressursse, globaalseid parimaid tavasid ja väärtuslikke kontakte võrgustikule kõigile liikmetele. SHRMi osana HR-elukutse arendamisel maailmas on neil kontorid Mumbais (India), Pekingis (Hiina) ja Araabia Ühendemiraatides.

Lõpetamisel julgustatakse teid SHRMiga täiendavalt osalema eksamite läbiviimisel, mis täiendavad teie ametialast staatust.

Tööstuspaigutused

Põhiprobleem täiskoormusega programmis on personali tööleasumine. Teie asukoht põhineb avaliku, era- või vabatahtliku sektori organisatsiooni inimressursside funktsioonil.

Paigutus on õppeprotsessi lahutamatu osa ja pakub väärtuslikku võimalust omandada praktilisi kogemusi ja arendada võtmeoskusi reaalses keskkonnas, mida tööandjad hindavad.

Paigutus on seotud lõpliku projektiga. Akadeemilises teoorias tuginedes tegelete otseselt konkreetse personalijuhtimise probleemi uurimisega praktikas. Koos oma teadmiste ja analüütiliste oskuste arendamisega annab see praktiline ülevaade organisatsioonidest ja inimressursi probleemidest. Teie uurimistöö tulemused ja soovitused saavad kasuks ka organisatsiooni, millega te töötate.

Õpetamismeetodid

Inimressursside arendamise programme teostavad erialaspetsialistid, kellel on kogemusi ja tunnustust nii akadeemiliste ringkondade kui ka tööstusharude seas ning mis hõlmavad mitmesuguseid riiklikke ja rahvusvahelisi organisatsioone, sealhulgas mõnda tuntud sinise chip-hiiglast nii avaliku kui ka erasektori organisatsioonides.

Kolleegid üle kogu ärijuhtimise ministeeriumi annavad kogemusi valdkondades, sealhulgas strateegiline juhtimine; Operatsioonide juhtimine; tehnoloogia juhtimine; ja ettevõtlus. Lisaks spetsialistide õppejõududele kaasame ka oma tööstusharu eksperdid meie klassiruumidesse ja võtame meie üliõpilased välja ülikoolist ja töökohad õppima. Kogete juhtumipõhist õpet ja tal on võimalus korraldada projekti tööd. Meie eesmärk on muuta teie õppimine tähenduslikuks ja asjakohaseks töömaailma.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 11 kursust GCU - Glasgow School for Business and Societyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 3 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
5,500 GBP
Kodu, RUK ja ELi üliõpilased; 12600 £ Rahvusvahelised üliõpilased
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date