MSc pildinduses ja valguses laiendatud reaalsuses - IMLEX

Üldine

Programmi kirjeldus

Multidistsiplinaarne IMLEX-programm ühendab endas pildi muundamise, valgustuse ja arvutiteaduse. Programmi eesmärk on koolitada eksperte, kellel lisaks tugevale teoreetilisele arusaamisele virtuaalreaalsusest on ka tugevad praktilised oskused virtuaalreaalsuse rakendustes. IMLEXi programmis osalevad tudengid saavad kasu Euroopa teadusuuringutest koos Jaapani teadmistega virtuaalse reaalsuse ja robootika uurimisel.

Euroopa Komisjon ja Jaapani haridus-, kultuuri-, spordi-, teadus- ja tehnoloogiaministeerium (MEXT) valisid IMLEXi üheks esimestest Erasmus Munduse magistriõppe ühisprojektidest Jaapaniga.

IMLEX programm pakub multidistsiplinaarset ja uuenduslikku lähenemisviisi, mis ühendab pildinduse, valgustuse ja infotehnoloogia. Eesmärk on harida õpilasi kõrgtehnoloogiate, metoodikate ja praktiliste rakenduste osas, millel on kaks eesmärki: parandada lõpetajate karjäärivõimalusi ning rahuldada tööstuse ja ühiskonna vajadusi. Õpilased arendavad erialaseid ja sotsiaalseid oskusi, mis on kasulikud nii Euroopa kui ka Jaapani kultuurilises kontekstis. Lõpetajal on kompetents järgmistes valdkondades: laiendatud reaalsus (XR): liit-, sega- ja virtuaalreaalsus (AR, MR, VR); tööstuskeskkonnad robotite ja keerukate elementidega; Pildistamine; Renderdamine; Valgustus.

Kõik IMLEXi üliõpilased alustavad õpinguid septembris University of Eastern Finland 1. semestri põhikursustel: fotoonika, infotehnoloogia, pildinduse ja robootika ettevalmistuskursustel.

2. semestriks valivad üliõpilased oma pala: Computational Imaging University Jean Monnet 'ülikoolis või Lighting KU Leuvenis. Eelistatud rada näidatakse juba taotlusvormi täitmisel.

Teine õppeaasta, 3. semester, algab oktoobris Jaapanis Toyohashi Tehnikaülikoolis valgustuse ja XR / Computational Imaging ning XR teemadega.

4. semester on pühendatud magistritööle ühes partnerülikoolis või tööstuses.

Programm on täielikult õpetatud inglise keeles. Õpilasi julgustatakse õppima kohalikke keeli, eriti jaapani keelt.

125769_photo-1552871419-81ba9b1aa9c9.jpgLaurens Derks / Unsplash

Kes me oleme?

IMLEXi viib ellu nelja ülikooli konsortsium:

University of Eastern Finland ülikool ja Toyohashi tehnikaülikool (Jaapan), Jean Monnet Saint-Etienne ülikool (Prantsusmaa) ja KU Leuven (Belgia).

Jaapani siduspartnerid on Utsunomiya ülikool ja Chiba ülikool. Programmil on kaastöötajatena ka juhtivaid virtuaalse reaalsuse ettevõtteid, sealhulgas Process Genius, Dispelix ja Brighterware Soomest, aga ka rahvusvaheline Nvidia korporatsioon.

Kes ja kuidas saab kandideerida?

IMLEX tervitab taotlusi inimestelt, kellel on bakalaureusekraad infotehnoloogias, arvutiteaduses, elektrotehnikas, fotoonikas või lähedases valdkonnas. Meie taotlusperiood on avatud 2. detsembrist 2019 kuni 22. jaanuarini 2020 ja avaldus tuleb esitada elektrooniliselt Studyinfo teenuse kaudu.

Mis see maksab?

Konsortsiumi tasu IMLEXi magistrantidele on Erasmuse programmi riikidest pärit tudengitele 4000 EUR * ja Erasmuse partnerriikide tudengitele 8000 EUR **

*) Erasmuse programmi riigid on ELi riigid, endine Jugoslaavia Makedoonia Vabariik, Island, Liechtenstein, Norra ja Türgi.

**) Erasmuse partnerriigid hõlmavad kõiki teisi riike, välja arvatud eespool loetletud riigid.

IMLEX-i kandideerivatele üliõpilastele on saadaval Erasmus Munduse ühine magistrikraad (EMJMD) ja IUEP-i stipendiumid konkurentsi alusel.

Pikaajaline koostöö

IMLEXi konsortsiumi ülikoolid on teinud pikka aega koostööd magistriõppes. Näiteks CIMET ja COSI magistriõppeprogrammid on kestnud juba üle 10 aasta ning võime uhkusega öelda, et meie lõpetajad on teinud erakordselt muljetavaldavat karjääri, paljud neist omistavad oma karjääriedu programmidele!

University of Eastern Finland ja Toyohashi tehnikaülikool on käivitanud arvutiteaduse ja inseneriteaduse kahe kraadi omandamise magistriprogrammi. See DDP on andnud väärtusliku kogemuse, kuidas viia kokku Euroopa ja Jaapani akadeemilised protsessid.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuo ... Loe edasi

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuopio Näita vähem
Joensuu , Kuopio + 1 Rohkem Vähem