MSc programm merenduses

Üldine

Programmi kirjeldus

WMU merendusprogrammi magistrant rõhutab ekspertteadmiste praktilist rakendamist. See pakub nii ülevaadet keerukatest, omavahel seotud mere- ja ookeaniväljadest, kui ka võimaluse spetsialiseeruda. Programm on loodud reageerima otseselt merenduse tegelikele vajadustele ja varustama lõpetajaid täna ja tulevikus vajalike oskustega. See on akadeemiliselt keeruline ja professionaalselt orienteeritud ning mõeldud ambitsioonikatele, karjääri keskel tegutsevatele merendusspetsialistidele. See loob eriti tugeva aluse neile, kes kavatsevad liikuda kas riikliku või rahvusvahelise karjääri poole.

WMU tegeleb aktiivselt teadustööga, mis mõjutab merenduse arengut. Alates kliimamuutuste mõjudest kuni meresõiduohutuse ja -turvalisuseni, alates piraatlusest kuni sadamariigi kontrolliteni, keskkonnast kuni tööstust mõjutava tehnoloogilise arenguni, samuti ookeaniga seotud küsimustes on WMU õppejõud kaasatud teadusuuringutesse, mis annavad ka märkimisväärset lisaväärtust MSc programmi sisusse, hoides seda ajakohasena ja asjakohasena.

130825__DSC2264.jpg

© Malmö ülikool

MSc tavaprogramm

Tavaline MSc programm on 14 kuud pikk ja jaguneb kolmeks:

Sihtasutuse õpinguid õpetatakse semestris 1. Need läbivad üliõpilased pärast standardset magistriprogrammi ning pakuvad põhjalikku alust merenduspoliitikas ja IMO merenduse juhtimissüsteemis ning tutvustavad mere keskkonnaalaseid, majanduslikke ja juhtimisaspekte. kasutada. Õpilased alustavad väitekirja ettevalmistamist ka uurimismetoodika aines.

Erialaõpet õpetatakse teisel semestril. Õpilased järgivad ühte seitsmest spetsialiseerumisest:

 • Mereharidus ja -koolitus
 • Mereenergia juhtimine
 • Mereseadus ja -poliitika
 • Meresõiduohutuse ja keskkonnaamet
 • Ookeani jätkusuutlikkus, juhtimine ja juhtimine
 • Sadama juhtimine
 • Laevanduse juhtimine ja logistika

Väitekiri: kõik õpilased lõpetavad väitekirja, mis võib põhineda konkreetsel teemal, mis on seotud nende tööga koduriigis, või aktuaalsele või tekkivale merendusküsimusele. Väitekirja teema ja ettepanek peab olema ülikooli poolt heaks kiidetud ning see võib hõlmata algset uurimistööd või olla teema analüüs sekundaarsete allikate põhjal. Õpilased võivad dissertatsiooni täita individuaalselt, paaris või kolmikuna.

Kiirendatud MSc programmi

Taotlejad, kellel on juba olemas asjakohane kraadiõpe (kraadiõppe diplom, magistrikraad jne), võivad taotleda oma eelnevatest õpingutest saadud ainepunktide ülekandmisel kõrgemale tasemele kandideerimist; see vabastab nad esimese sihtasutuse tähtaja lõpetamisest ja võimaldab magistrikraadi täita 10 kuuga.

Sissepääsunõuded: 14-kuuline tavaprogramm

Ülikool võtab vastu ainult küpsed tudengid, kes on juba asunud karjääris merenduse valdkonnas. Vastuvõtukogu vaatab läbi ainult need kandidaadid, kes vastavad minimaalsetele sisseastumisnõuetele, mis on:

 • vastava eriala bakalaureusekraad või sellega samaväärne ülikooli kvalifikatsioon
  või
 • kõrgeima astme pädevustunnistus piiramatu teenistuse korral meremeresõitjana või vanemmehaanikuna või samaväärne merenduskraad
  ja
 • oluline, otseselt asjakohane töökogemus
 • inglise keele oskus, mida tõendab rahvusvaheliselt tunnustatud standardtest (vt ingliskeelseid nõudeid allpool)
 • arvutipädevus (vähemalt Microsoft Office'i kasutamise oskus)

Hea infotehnoloogiaoskus on hädavajalik, kuna õpilased peavad esimese kursuse algusest kasutama arvuteid, et kirjutada eksamivastuseid, täita ülesandeid ning viia läbi uurimistöid ja muid projekte.

Taotlejaid, kellel puuduvad arvuti- ja klaviatuurioskused, ei saa vastu võtta.

Nendele üldistele sisseastumisnõuetele vastavate kandidaatide hulgast valib sisseastumiskomisjon ainult parima kvalifikatsiooniga kandidaadid, võttes arvesse nende kvalifikatsiooni ja saavutusi.

130826_043_WMU_Fotograf_Leo_Erdfelt_181104-DSC_1046_HIGH.jpg

© Malmö ülikool

Täiendavad sissepääsunõuded: kiirendatud 10-kuuline programm

Lisaks tavapärasele 14-kuulisele programmile esitatavate nõuete täitmisele peavad edasijõudnutele kandidaadid tõendama, et nad on juba tavaprogrammi esimese ametiaja sisu läbi teinud. Nõutavad täiendavad kvalifikatsioonid on:

 • Aspirantuur erialaga otseselt seotud valdkonnas, mida üliõpilane kavatseb järgida.
 • Kõrgema taseme otsene asjakohane töökogemus.
 • Inglise keele oskus inglise keele ja õppeoskuste programmis osalemata ning testi kirjutamisoskuse osas hea tulemusega.
 • Suurepärased IT-oskused.

Kiirendatud programmi taotlejad peavad esitama oma bakalaureuse- ja magistriõppe üksikasjalikud ärakirjad. Kui ärakirju ei väljastata, tuleb esitada üksikasjalik õppekava, saadud hinded ja täielik akadeemiline viide.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University was established in 1983 by the International Maritime Organization (IMO) to increase the number of highly qualified specialist maritime personnel in countries across the world.

The University was established in 1983 by the International Maritime Organization (IMO) to increase the number of highly qualified specialist maritime personnel in countries across the world. Näita vähem