Kursuse üksikasjad

Projektijuhtimine on traditsiooniliselt olnud tööstusharude, nagu inseneriteenindus ja ehitus, oluline osa. Organisatsioonid hakkavad järjest enam tuginema projektijuhtimisele olulise töö tegemise viisina, protsesside täiustamiseks ja muudatuste rakendamiseks. Projektijuhid tegelevad nüüd mitmesuguste organisatsioonide ja sektoritega, sealhulgas tootmisharuga, avaliku sektori, heategevuslike organisatsioonide, varahaldus- ja kommunikatsiooniettevõtetega, rahanduse ja tervishoiu juhtimisega.

See on mõeldud nii neile, kes tahaksid osaleda selles keerulises, mitmekesises ja põnevas piirkonnas, kui ka inimesi, kes on projekti töös juba kaasatud ja soovivad juhtivat rolli juhtida, annab see kursus teile vajalikud oskused, ülevaade ja praktika, et saada professionaalne projektijuht.

Te arendate ülevaadet projektide paremaks juhtimise potentsiaalist, uurides tänapäeval projektijuhtide ees seisvaid väljakutseid. Samuti parandate kriitiliste juhtimisoskustega, mis on olulised projektidega töötamiseks, sealhulgas läbirääkimiste pidamine, innovatsioon, otsuste tegemine, motiveerimine, meeskonna juhtimine, lepingud ja hanked.

See kursus on akrediteeritud projektijuhtimise assotsiatsiooni (APM) poolt ning meie tihedad sidemed APM-iga ja paljude teiste organisatsioonidega, kes tegelevad projektide ja projektijuhtimisega, tagavad, et saate kursis kõige uuemate professionaalsete arengutega.

2014. aasta teadustegevuse tipptaseme raamistik

Research Excellence Framework 2014: meie ülikooli arhitektuuri, ehitatud keskkonna ja planeerimisüksuse tulemused, mille ta esimest korda sisestas, oli muljetavaldav, kusjuures 37% oma uuringutest olid maailma juhtivate või rahvusvaheliselt suurepäraste hinnangute järgi.

Kursuse eelised

Meie kursuste meeskond on pärit mitmekesistest taustadest, sealhulgas inseneri-, äri- ja IT-konsultatsioonid, finantsteenused ja ehitus. Kogemuste sügavus ja laius on teie õpikeskkonna eluliselt tähtis osa.

Muidugi meelitab ka professionaalid kogu maailmast. See on suurepärane võimalus võrgustikke jagada, parimaid tavasid jagada ja ideede üle arutleda projektijuhtidega erinevatest taustadest.

Riiki sisenemise nõuded

Taotlejatel peab olema kas vähemalt teise klassi diplom või samaväärne kogemus või koolitus, tavaliselt projektijuhtimise töökeskkonna piires. Kõik taotlusi tuleks toetada kas akadeemilise või professionaalse viitega. Kõik taotlejad peaksid vastama meie ülikooli inglise keele nõuetele.

IELTS:

IELTS 6.0 ilma oskusteta alla 5,5 või samaväärne kvalifikatsioon. Ülikool pakub suurepärast toetust kõigile taotlejatele, kes võivad nõuda täiendavaid inglise keele kursusi.

TASUTA TAOTLEJAD

Meie ülikool tervitab küpsete taotlejate taotlusi, kes näitavad akadeemilist potentsiaali. Tavaliselt vajame mõningaid tõendeid hiljutiste akadeemiliste uuringute kohta, näiteks juurdepääsukursuse läbiviimine, kuid võib kaaluda ka hiljutisi asjakohaseid töökogemusi. Pange tähele, et mõnede meie professionaalsete kursuste puhul peavad kõik taotlejad vastama kehtestatud sisenemise kriteeriumidele ja sellistel juhtudel ei saa töökogemust asendada.

Kui soovite selle teekonna kaudu taotleda, peate viitama meie ülikoolide eelõppepoliitika tunnustamisele.

Pange tähele, et kõik meie ülikooli taotlejad peavad vastama meie standardsele inglise keele nõuetele GCSE klass C või samaväärne, variatsioonid see loetletakse individuaalse kursuse sisenemise nõuetele.

Tööalased väljavaated

See kursus aitab teil edendada oma karjääri oma praeguses organisatsioonis või uues sektoris. Meie lõpetajad töötavad paljudes tööstusharudes, sealhulgas nafta uurimise, nõustamise, kohaliku omavalitsuse, panganduse ja turunduse valdkonnas. See sort peegeldab projektijuhtimise kasvavat tähtsust ja selle laienemist kaebuse kui edukate organisatsiooniliste muutuste elluviimise vahendina.

 • Projektijuht
 • Kvaliteedi juht
 • Finantsjuht

Karjäärinõustamine

Meie pühendunud töö- ja karjäärinõukogude meeskond pakub asjatundlikku nõu ja hulgaliselt ressursse, mis aitavad teil valida ja saada töökohta. Olenemata sellest, kas olete oma esimesel või viimasel aastal, võite rääkida meie karjääriameti töötajatega, kes pakuvad teile nõu CV-de kirjutamise kohta töö otsimiseks.

Moodulid

Põhimoodulid

 • Projekti rakendamine
 • Projektiarendus
 • Kaasaegsed probleemid
 • Juhtimine
 • Projekti strateegia
 • Innovatsioon ja ettevõtlus
 • Uurimismeetodid

Tasud

UK

Aastatel 2018-1919 sisenevate õpilaste õppemaks on 7700 £. Inflatsiooni tagajärgede arvessevõtmiseks võib igal aastal suurendada teie makstavat summat.

Rahvusvaheline 2018/19

Aastatel 2018-1919 sisenevate õpilaste õppemaks on 12500 £. Summa, mida maksate, kinnitatakse sellel tasemel iga kursuse aasta kohta.

Rajatised

Põhja terrass

Meie City Campus asub Lähis-Terrassi vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel Leedsi kesklinnast

Raamatukogu

Meie raamatukogu on avatud iga päev 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas, pakkudes teile juurdepääsu spetsiaalsetele raamatutele ja ajakirjadele, õpperuumidele, arvutitele, multimeediumide ja meediaseadmete rendile. Kümneid tuhandeid meie Raamatukogu digitaalseid ressursse, sealhulgas e-raamatuid, e-ajakirju ja andmebaase, saab internetis juurde pääseda teie jaoks sobival ajal ja kohas.

Jõusaal ja spordirajatised

Leeds Becketti sisustus on lihtne. Meie spordisõbralikud sviidid on kõigile sportlastele hõlpsasti juurdepääsetavad ja pakitud kõige uuemate tehnoloogiatega.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 33 kursust Leeds Beckett Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Osakoormus
Päevane õpe
Price
7,700 GBP
EL
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev