MSc projektijuhtimine

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse üksikasjad

Projektijuhtimine on traditsiooniliselt olnud ehitustööstuse, näiteks masinaehituse ja ehitustööstuse oluline osa. Organisatsioonid loodavad üha enam projektijuhtimisele kui viisile täita olulist tööd, parandada protsesse ja aidata neil muudatusi ellu viia. Projektijuhid tegelevad nüüd paljude organisatsioonide ja sektoritega, sealhulgas tootmine, avalik sektor, heategevusorganisatsioonid, varahaldus- ja kommunaalettevõtted, finants- ja tervisejuhtimine.

See on mõeldud nii neile, kes tahaksid osaleda selles keerulises, mitmekesises ja põnevas piirkonnas, kui ka inimesi, kes on projekti töös juba kaasatud ja soovivad juhtivat rolli juhtida, annab see kursus teile vajalikud oskused, ülevaade ja praktika, et saada professionaalne projektijuht.

Te arendate ülevaadet projektide paremaks juhtimise potentsiaalist, uurides tänapäeval projektijuhtide ees seisvaid väljakutseid. Samuti parandate kriitiliste juhtimisoskustega, mis on olulised projektidega töötamiseks, sealhulgas läbirääkimiste pidamine, innovatsioon, otsuste tegemine, motiveerimine, meeskonna juhtimine, lepingud ja hanked.

See kursus on akrediteeritud projektijuhtimise assotsiatsiooni (APM) poolt ning meie tihedad sidemed APM-iga ja paljude teiste organisatsioonidega, kes tegelevad projektide ja projektijuhtimisega, tagavad, et saate kursis kõige uuemate professionaalsete arengutega.

2014. aasta teadustegevuse tipptaseme raamistik

Research Excellence Framework 2014: meie ülikooli arhitektuuri, ehitatud keskkonna ja planeerimise üksuse tulemused, mille ta esimest korda sisestas, olid muljetavaldavad, kusjuures 37% oma uuringutest hinnati maailma juhtivalt või rahvusvaheliselt suurepäraselt.

Kursuse eelised

Meie kursuse meeskond on erineva taustaga, sealhulgas inseneri-, äri- ja IT-nõustamine, finantsteenused ja ehitus. Nende kogemuste sügavus ja ulatus moodustavad teie õpikeskkonna olulise osa.

Kursus meelitab ka spetsialiste kogu maailmast. See on suurepärane võimalus võrgustike loomiseks, parimate tavade jagamiseks ja ideede arutamiseks mitmesuguse taustaga projektijuhtidega.

Riiki sisenemise nõuded

Taotlejatel peab olema kas vähemalt teise klassi diplom või samaväärne kogemus või koolitus, tavaliselt projektijuhtimise töökeskkonna piires. Kõik taotlusi tuleks toetada kas akadeemilise või professionaalse viitega. Kõik taotlejad peaksid vastama meie ülikooli inglise keele nõuetele.

IELTS:

IELTS 6.0 ilma oskusteta alla 5,5 või samaväärne kvalifikatsioon. Ülikool pakub suurepärast toetust kõigile taotlejatele, kes võivad nõuda täiendavaid inglise keele kursusi.

TASUTA TAOTLEJAD

Meie ülikool tervitab küpsete taotlejate taotlusi, kes näitavad akadeemilist potentsiaali. Tavaliselt vajame mõningaid tõendeid hiljutiste akadeemiliste uuringute kohta, näiteks juurdepääsukursuse läbiviimine, kuid võib kaaluda ka hiljutisi asjakohaseid töökogemusi. Pange tähele, et mõnede meie professionaalsete kursuste puhul peavad kõik taotlejad vastama kehtestatud sisenemise kriteeriumidele ja sellistel juhtudel ei saa töökogemust asendada.

Kui soovite selle teekonna kaudu taotleda, peate viitama meie ülikoolide eelõppepoliitika tunnustamisele.

Pange tähele, et kõik meie ülikooli taotlejad peavad vastama meie standardsele inglise keele nõuetele GCSE klass C või samaväärne, variatsioonid see loetletakse individuaalse kursuse sisenemise nõuetele.

Tööalased väljavaated

See kursus aitab teil edendada oma karjääri oma praeguses organisatsioonis või uues sektoris. Meie lõpetajad töötavad paljudes tööstusharudes, sealhulgas nafta uurimise, nõustamise, kohaliku omavalitsuse, panganduse ja turunduse valdkonnas. See sort peegeldab projektijuhtimise kasvavat tähtsust ja selle laienemist kaebuse kui edukate organisatsiooniliste muutuste elluviimise vahendina.

  • Projektijuht
  • Kvaliteedi juht
  • Finantsjuht

Karjäärinõustamine

Meie pühendunud töökohtade ja karjääri meeskond pakub asjatundlikku nõu ja hulgaliselt ressursse, mis aitavad teil valida ja tööle saada. Olenemata esimesest või viimasest aastast saate rääkida meie karjääribüroo töötajatega, kes pakuvad teile nõu, alates CV kirjutamisest ja lõpetades töö otsimisega.

Tasud ja rahastamine

Suurbritannia ja EL

Õppemaksu aasta üliõpilastele on 7700 kr. Inflatsiooni mõju arvessevõtmiseks võib teie makstav summa igal aastal suureneda.

Rahvusvaheline

Õppemaksu aasta üliõpilastele on 12500 kr. Makstav summa fikseeritakse sellel tasemel igal kursuse aastal.

Rajatised

Põhja terrass

Asub meie City Campus, vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel Leedsi kesklinnast, Northern Terrace on koduks meie ehitatud keskkonna- ja insenerikoolile.

Raamatukogu

Meie raamatukogu on avatud 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas, igal aastal aastas, pakkudes teile juurdepääsu erialastele raamatutele ja ajakirjadele, õpperuumidele, arvutitele, multimeediumiseadmetele ja meediumiseadmete rentimisele. Kümnetele tuhandetele meie raamatukogu digitaalsetele ressurssidele, sealhulgas e-raamatutele, e-ajakirjadele ja andmebaasidele, pääseb veebis juurde teile sobival ajal ja kohas.

Jõusaal ja spordirajatised

Leeds Becketti sisustus on lihtne. Meie spordisõbralikud sviidid on kõigile sportlastele hõlpsasti juurdepääsetavad ja pakitud kõige uuemate tehnoloogiatega.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. Näita vähem
Leeds , UK Online + 1 Rohkem Vähem