MSc projektijuhtimine

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Efektiivne projektijuhtimine on igasuguse kuju ja suurusega organisatsioonide jaoks ülioluline. Arendage selles kriitilises ärivaldkonnas edu saavutamiseks vajalikke oskusi.

Täiustatud projektijuhtimise tehnikad pole enam mõeldud ainult üksikutele suurtele korporatsioonidele. Tänapäeval tugineb suur hulk erinevaid organisatsioone paljudes tööstusharudes kvalifitseeritud projektijuhtidele, et teha vahet edu ja ebaõnnestumiste vahel. Meie magistrikraadiga projektijuhtimine aitab teil seda muuta.

Ükskõik, kas värskelt lõpetanud või professionaalne projektijuht, pakub see kursus põhjalikku arusaamist elutähtsatest tööriistadest ja tehnikatest, mis võivad karjääri käivitada ja professionaalset edasiminekut soodustada.

Oskused edu saavutamiseks

Arendate oskusi ja metoodikat projekti edenemise, kvaliteedi ja tulemuslikkuse kavandamiseks, korraldamiseks ja kontrollimiseks koos selle hoogu hoidvate tehnikatega. Valdate süsteemimõtlemist ja arendate olulisi oskusi sellistes võtmevaldkondades nagu strateegiliste hangete haldamine. Muidugi on see distsipliin, mis puudutab nii inimeste juhtimist kui ka strateegilist planeerimist või protsessi juhtimist. Nii arendate oskusi juhtimisprobleemide lahendamiseks alates meeskonnaliikmete või väliste sidusrühmade vahelistest vaidlustest kuni töötajate motiveerimiseni kogu projekti elutsükli jooksul.

Iga sektori organisatsioonide jaoks on see ärikriitiline distsipliin, mis on kasvu ja jätkuva edu jaoks keskse tähtsusega - muutes selle kvalifikatsiooni tõeliselt ülekantavaks varaks, olenemata teie professionaalsetest ambitsioonidest.

Omadused ja eelised

 • Õpetavad eksperdid - selle kursuse pakuvad juhtivad akadeemikud, kes toovad oma kogemused projektijuhtimise praktikutena klassiruumi.
 • Kolmekordne akrediteering - meie ärikoolis on EQUISe, AACSB ja AMBA ülemaailmselt tunnustatud akrediteerimiste kolmik, mis viib meid maailma parimate ärikoolide hulka.
 • Reaalelus õppimine - täiustage oma uusi oskusi väljaspool kursust, pakkudes võimalust teha vabatahtlik lühiajaline praktika linnas tööandjate juures.
 • Globaalne võimaluste linn - Manchester on üks kiiremini kasvavaid majandusi Euroopas, piirkonna arengu kujundavad suured kapitaliprojektid. See on suurepärane õpingute labor.
 • Valdkonna ülevaade - õppige professionaalsetelt külalisõppejõududelt. Saate ainulaadse ülevaate paljudest erinevatest tööstusharudest.
 • Professionaalne areng - külastage kogu kursuse ja ettevõtete värbamise kaudu võrgustiku võtmesündmusi.
 • Parandage oma tööalast konkurentsivõimet - arendage tööandjate nõudmisel olulisi juhtimis- ja juhtimisoskusi. See kursus võib avada uksi paljudesse erinevatesse tööstusharudesse.

"Tööstus 4.0 töötab praegu ja pidevalt tuleb välja uusi tehnoloogiaid. Kursuse käigus vaatasime, kuidas need uued tehnoloogiad tööstust mõjutavad. Minu jaoks oli ülesanne täiesti geniaalne, suutsin vaadata tõesti põhjalikult koos ettevõte, et näha, kuidas tehnoloogia mõjutab nende äritegevust, ning seejärel koostada kava ja edasiliikumise viis selle ettevõtte edasiliikumiseks. "
Lewis Rea
MSc projektijuhtimine

Kursuse info

Ärimaastik on muutunud keerukamaks kui kunagi varem. Ühelt poolt on globaalne turg toonud kaasa nii uusi võimalusi kui ka uut konkurentsi. Teisest küljest on tehnoloogia jõudmas Tööstuse 4.0 ajastusse, keskkonnaprobleemid on tõusnud päevakorda ning maailma majandused on looduse ja rahvatervise katastroofide käes. Projektijuhtimine pakub oskusi ja meetodeid, et juhatada kõiki organisatsioone läbi selle.

Selle kursuse õppimine annab teile võimaluse valdada tööriistu ja tehnikaid, kuidas projekti arengut planeerida, korraldada ja kontrollida. Praktilise lähenemisviisiga, mis põhineb juhtumiuuringutel ja stsenaariumipõhistel harjutustel, saate teada, kuidas projektijuhid tegelikus maailmas töötavad. Sealt saate liikuda väitekirja projekti juurde, mis võimaldab teil oma võimeid lihvida ja kriitilise mõtlemise proovile panna.

Meie ärikool pakub ideaalset võimalust õppimiseks. Me pole mitte ainult väljakujunenud kool, millel on olnud erialaselt asjakohaste kursuste pakkumise ajalugu, vaid oleme ka tervitatav ja mitmekultuuriline keskkond riigi suuruselt teise kaubanduskeskuse keskmes.

See kursus on akrediteeritud projektijuhtimise assotsiatsiooni poolt - see ei peegelda mitte ainult õppeaine asjakohasust, vaid ka meie õpetamise kvaliteeti. Õpite valdkonna ekspertidelt koos teadusaktiivsete akadeemikutega, kes kujundavad meie projektijuhtimisest mõtlemist, koos kogenud spetsialistidega, kes on selles valdkonnas töötanud ja saavad pakkuda väärtuslikku perspektiivi projektijuhtimise maailmast.

Kogu kursuse jooksul paneme suurt rõhku reaalses mõistmisele ja kogemustele. Sellisena kasutame maksimaalselt oma ulatuslikke tööstusharu sidemeid, et pakkuda külalisloenguid - teie võimalus on kuulda erinevate sektorite eksperte, kes pakuvad ülevaate kriitilisest rollist, mida projektijuhid mängivad kaasaegsete organisatsioonide tegevuses.

Kuna tööandjad paljudes sektorites soovivad liikuda ebakindlas ja digitaalses maailmas, jätate meid strateegilise teadlikkuse, tehnilise asjatundlikkuse ja kutseoskustega varustatud väärtuslikuks väärtuseks.

Te uurite seitset põhiteemat, luues põhjaliku ülevaate projektijuhtimise raamistikest, süsteemidest ja tehnikatest koos kahe võimalusega - nii saate kursuse oma huvide järgi kohandada. Sealt saate enne magistritöö lõpetamist õppida magistriõppe oskusi, mida peate suurema tööga toime tulema.

Pange tähele: optsiooniühikud sõltuvad saadavusest.

Põhiühikud

 • Tööstus 4.0
 • Süsteemne mõtlemine ja jätkusuutlikkus
 • Projektimeeskondade juhtimine ja juhtimine
 • Projektide teostamine ebakindluses
 • Projektide kavandamine ja riskide juhtimine
 • Portfoolio ja projektijuhtimine organisatsioonides
 • Väitekiri - projektijuhtimine

Paigutusvalikud

Kasuliku töökogemuse saate Business Schooli kraadiõppe praktikaprogrammi kaudu. Lühiajalise praktika korral mitte ainult ei näidata potentsiaalsetele tööandjatele, et olete valmis tööle asuma, vaid saate ka elutähtsaid kogemusi ja loote mõned väärtuslikud ühendused oma ametialase võrgustiku jaoks.

Kuigi praktika hõlmab vähemalt 100 töötundi - alustades igal ajal novembrist augusti alguseni -, on see, kuidas te neid tunde teete, paindlik. Võite töötada täistööajaga õpingute vaheajal või teha terve päeva jooksul kaks või kaks nädalat, sobitades selle oma õpingutega.

Uuringute ja hindamiste jaotus

10 ainepunkti võrdub 100 õppetunniga, mis on loengute, seminaride ja praktiliste sessioonide ning iseseisva õppe kombinatsioon. Mastersi kvalifikatsioon koosneb tavaliselt 180 ainepunktist, PGDip 120 krediidist, PGCert 60 krediidist ja MFA 300 krediidist. Teie õpiaja täpne koostis ja hinnangud kursusele varieeruvad vastavalt teie valikutele ja õpistiilile, kuid see võib olla:

Uuring

 • 20% täiskohaga loengud, seminarid jms; 0% paigutus; 80% iseseisev uuring

Hindamine

 • Täistööajaga 85% kursustööd; 0% praktiline; 15% eksam

Riiki sisenemise nõuded

Teil on vaja head Suurbritannia kiitusega kraadi mis tahes õppeaines - vähemalt 2: 2 - või rahvusvahelises võrdväärsuses. Samuti tervitame avaldust, kui teil pole kraadi, kuid teil on samaväärne kutsekvalifikatsioon või oluline asjakohane juhtimiskogemus.

Inglise keele nõuded

Ülemaailmsed taotlejad nõuavad IELTS-i, mille üldskoor on 6,5 ja mis tahes kategoorias vähemalt 5,5, või samaväärne vastuvõetav inglise keele oskus.

Tasud ja rahastamine

Suurbritannia ja EL tudengid

 • Täistööajaga lõiv: 9 250 naela aastas. Õppetasud jäävad samaks igal teie kursuse aastal, kui täidate selle tavalises ajakavas (ei korda õppeaastaid ega õppepause).

Kolmandate riikide ja Kanalisaarte üliõpilased

 • Täistööajaga lõiv: 15 500 naela aastas. Õppetasud jäävad samaks igal teie kursuse aastal, kui täidate selle tavalises ajakavas (ei korda õppeaastaid ega õppepause).

Lisainformatsioon

Magistrikursus sisaldab tavaliselt 180 krediiti, PGDip 120 ainepunkti, PGCert 60 ainepunkti ja MFA 300 krediiti. Õppemaks tasub iga õppeaasta eest sama, kui kursus on lõpule viidud tavapärase aja jooksul (ükski korduv aasta või uuringu katkestamine).

Lisakulud

Spetsialisti kulud

 • Valikuline hinnang: 400 naela

Kõik kursuseks vajalikud raamatud on raamatukogus saadaval. Samuti on ülikoolis arvutilaborid ja sülearvutite laenuteenus. Paljud õpilased otsustavad osta mõne põhilise õpiku ja / või sülearvuti. Võimalik, et õpilastel tuleb trükkida ka ülesanded ja muud dokumendid. Ülikoolilinnas trükkimise kulud algavad 5 pp lehe kohta. Eeldatavad kulud on 300 naela sülearvuti kohta kuni 100 naela aastas raamatute ja trükkimise jaoks.

Karjääri väljavaated

Oskused inimeste juhtimiseks ja eesmärkide saavutamiseks on tõepoolest ülekantavad, muutes teid väärtuslikuks väärtuseks paljudele tööandjatele, kes soovivad liikuda ebakindlas ja digitaalses maailmas. Praktilise suunitlusega pakub see kursus teadmisi ja mõistmist, et kaardistada rada paljudes erinevates sektorites. Alates tervishoiust või insenerist kuni jaemüügi või finantseerimiseni võib meie projektijuhtimise magister avada ukse paljudele võimalustele.

Täna leiate, et meie lõpetajad töötavad nendes valdkondades ja mujal - töötades planeerimisinseneride, e-äri projektijuhtide ja ärianalüütikutena. Meie juurest lahkudes peaksite olema valmis nendega liituma, olgu see siis tööandja juures töötamine, vabakutseliseks konsultandiks saamine või oma ettevõtte asutamine.

Viimati uuendatud sept 2020

Teave kooli kohta

Manchester Metropolitan University is home to a diverse international student population from more than 130 countries. The University is ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years ... Loe edasi

Manchester Metropolitan University is home to a diverse international student population from more than 130 countries. The University is ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years old, which is a measure of its commitment to delivering and supporting quality research and teaching. Manchester Metropolitan provides its students with regular employability events including advice workshops, industry networking, guest speakers and careers fairs. The University also has industry links with many global companies, including IBM, Bentley Motors, Bosch, Microsoft, Nike, Adidas, Manchester City Football Club and Walt Disney. A range of scholarships exclusive to international students is also available, up to the value of £5,000. Näita vähem

Akrediteeringud

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited