Ülevaade

Oleme arukas tehnoloogia ajastu. Iseoptimeerivad süsteemid, mis õpivad oma keskkonnast ja kohanduvad vastavalt, on juba meiega - ja nad jäävad siia. Meie MSc projektijuhtimine (elektrooniline tehnika) on teie võimalus osaleda. Uurige koos meiega ja ehitate kombineeritud juhtimis- ja inseneriteadmisoskused, mis panevad teid tööstuse 4.0 esikülje ja keskpunkti.

See on üks meie uutest projektijuhtimiskoolitustest, mis toovad olulisi juhtimisoskusi koos insenerteadmistega teistes valdkondades. Projektijuhtimise assotsiatsiooni (APM) ja projektijuhtimisinstituudi (PMI) teadmiste koguga kooskõlas olev projekt on täielikult kooskõlas sellega, mida spetsialistid kogu maailmas tahavad. Lihtsalt öeldes on need kvalifikatsioonid, mis võimaldavad teil tööle asuda.

Nii et hakkate õppima projektide põhialuste juhtimist, mida ta vajab, et juhtida keerulisi projekte edasi ja viia need kasumlikult lõpuni. Sealt saate spetsialiseeruda küberfüüsikalisetele süsteemidele, jõuelektroonikale ja draividele ning tööstuse 4.0 aluseks olevatele põhilistele elektroonilistele tehnoloogiatele.

Meie õppejõud on spetsialistid erinevatest taustadest, alates inseneri- ja keskkonnatehnoloogiatest kuni raudteede ja digitaalsete materjalidega. Nende toetusega jätate meile võimaluse taotleda projektijuhtimise rolli paljudes valdkondades.

Omadused ja eelised

 • Professionaalsed oskused. Projekti juhtimise põhimõtted on olemas nii USA projektijuhtimise assotsiatsioonist (APM) kui ka USA projektijuhtimise instituudilt (PMI). Kursuse sisu on kavandatud ka tulemuste saavutamiseks, mis on tunnustatud Tehnilise Nõukoguga teie kutsealase registreerimise edasiseks õppimiseks.
 • Suurepärased rajatised - meil on tööstuspõhised võimalused, mis annavad teile uusimad tööriistad ja seadmed, mis aitavad teil oma praktilist oskust täiustada.
 • Kogenud õpetus - meil on rohkem kui 60 kõrgelt tunnustatud akadeemilise personali ja doktoriõppejõud, kes töötavad oma valdkonnas esirinnas. Teile toetab ka kogenud tehniline meeskond.
 • Kõige tähtsamad teadusuuringud - Meie teadlased tegelevad tänapäeva ühiskonna suurimate väljakutsetega, võideldes kliimamuutuste kahjuliku mõjuga jätkusuutliku tuleviku leidmisele ja annab tööstusele 4,0 vajalikud vahendid.
 • Täiendavad kvalifikatsioonid - kui soovite oma arvutipõhist insenerikogemust paremaks muuta, aitame teil testida, et saada sertifitseeritud SOLIDWORKSi assotsieerunud isik (CSWA). Samuti toetame teid APM projekti põhialuste kvalifikatsiooni (APM PFQ) või Prince 2 Foundationi täiendava kvalifikatsioonina.
 • Sõbralik õhkkond - meie sotsiaalsed õppimisruumid, kus on palju võimalusi kolleegidega kogemuste jagamiseks ja jagamiseks, pakuvad teie õpingutele sooja ja avatud keskkonda.
 • Hästi arenev tehnoloogiasektor - Manchesteris olemine paneb teie koduuudiste pealinnas suurima teaduse, tervishoiu ja inseneriteaduse keskuse. See on ideaalne koht oma karjääri jätkamiseks.

Karjääri väljavaated

Lõpetajad, kellel on segu teoreetilisest ja praktilistest inseneri oskustest ja hea kaasaegse juhtimistehnikaga, on kogu tööstusharu jaoks väga nõudlikud.

Oleme välja töötanud selle kursuse, mis on kooskõlas APM ja PMI Teadmiste kogumiga, et vastata rahvusvahelise tööstuse ja professionaalse projektijuhtimise instituutide nõuetele. Sellisena on teil valmis jõudma maapinnale, kus töötavad mitmed projektijuhtimise rollid elektroonilise tehnika ja tööstuse 4.0 laiemalt.

Sisenemise nõuded

Sul on vähemalt 2: 2 Suurbritannia bakalaureuse kraadi inseneri, füüsika, matemaatika, arvuti või samaväärne. Arvesse võetakse asjakohaste ja ulatuslike erialaste kogemustega taotlejaid.

Inglise keel: IELTS 6.5, lugemine 6.5 ja kirjalikult 6.5, vajab all-alla allpool 6.0. See kehtib kõigi mitte-inglise keelt kõnelevate kodanike kohta.

Kursuse üksikasjad

Te uurite üheksa põhiosast, mis hõlmavad valdkondi, sealhulgas projektide juhtimine, küberfüüsikad ja tööstussektori arukad süsteemid 4.0, samuti põhjaliku meistrite projekti.

Põhiühikud

 • Projektide põhialuste haldamine
 • Projektide juhtimise professionaalne tava
 • Projekti kohaletoimetamine 1: projekti planeerimine, rahandus ja ressursside juhtimine
 • Projekti kohaletoimetamine 2: riskijuhtimine, kvaliteet
 • Cyber-Füüsilised Süsteemid
 • Smart Systems for Industry 4.0
 • Tööstuse süsteemide insener
 • Toiteelektroonika ja ajamid
 • Individuaalne uurimisprojekt

Tasud

Ühendkuningriigi ja ELi üliõpilased

Ühendkuningriigi ja ELi üliõpilased: Täistööajaga töötasu: 9 250 £ aastas. Õppemaks tasub teie kursuse iga aasta sama, kui teete selle tavapärase aja jooksul (ükski korduv aasta või uuringu katkestamine).

EL-i ja Kanalisaarte õpilased

Euroopa Liitu mittekuuluvad rahvusvahelised ja Kanalisaali õpilased: täistööajaga töötasu: 16 500 £ aastas. Õppemaks tasub teie kursuse iga aasta sama, kui teete selle tavapärase aja jooksul (ükski korduv aasta või uuringu katkestamine).

Lisainformatsioon

Magistrikursus sisaldab tavaliselt 180 krediiti, PGDip 120 ainepunkti, PGCert 60 ainepunkti ja MFA 300 krediiti. Õppemaks tasub iga õppeaasta eest sama, tingimusel et kursus viiakse lõpule tavapärasel ajaperioodil (ükski korduvat aastat ega katkestusi uuringus).

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 44 kursust Manchester Metropolitan Universityis »

Viimati uuendatud November 16, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 aasta
Price
16,500 GBP
aastas EL-i ja Kanalisaarte õpilased | Ühendkuningriigi ja ELi üliõpilased: 9 250 £ aastas
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date