Loe ametlikku kirjeldust

Alusta kuupäevasid: september, jaanuar, mai

Õppemaksud (2018/19): Ühendkuningriik / EL: 7 995 £ rahvusvaheline: 14 000 naela

Mida ma õppin?

See MSc projektijuhtimine keskendub teie pädevuse arendamisele ümarate projektide või programmijuhina koos laiema juhtimise ja juhtimisoskustega, mis on vajalikud mis tahes organisatsiooni või sektori edukaks. Elutööstuse projektidel on võtmeroll ja kaasatud sellised kliendid nagu Volvo, Airbus, Balfour Beatty, NHS ja Google. Kursuse sisu hõlmab mitut väga aktuaalset valdkonda. See hõlmab järgmist: kuidas hinnata projekti teostatavust, kuidas riske projektides juhtida, kuidas hoida inimesi koos töötada ja kuidas projektide portfelli arendada. Õppekava on kooskõlas projektijuhtimise assotsiatsiooni (APM) akadeemiliste nõuetega, mis on Suurbritannia suurim projektijuhtide kutseorgan.

Kuidas mind õpetatakse ja hinnatakse?

Teid õpetatakse loengute, seminaride ja töötubade segu kaudu, mis võimaldab teil oma teadmisi projektijuhtimisraamistike ja -oskuste kohta suurendada. Lisaks eeldatakse, et osalete iseseisvas uurimuses, mis hõlmab suunatud ja iseseisvat õppimist. Tehnoloogia tõhustatud õppimine (TEL) on kogu kursuse sisse lülitatud selliste tööriistadega nagu e-õppe portaal "Blackboard" ja elektroonilised lugemisloendid, mis suunavad teie ettevalmistusi seminaridele ja sõltumatutele uuringutele. Õppimise ajal hinnatakse teile individuaalsete ja grupikinnituste, esitluste, arvutimudelduste ja eksamite segu.

Karjäär ja edasine õpe

See kursus avab võimalused projektijuhtimise rollideks paljudes tööstusharudes. Pastor Northumbria ülikooli lõpetanud on töötanud rahvusvaheliste ettevõtete, nagu BAE Systems, Volvo Car Group, NHS, Siemens, IBM, Hewlett-Packard, Shell ja Virgin Money. Töökohtade hulka kuuluvad projektijuhid, programmijuhid, projektiportfellide haldajad, juhtimiskonsultandid, ettevõtluse arendajad, ettevõtjad, kvaliteedijuhid ja juhid. Tugev nõudlus projektijuhtide järele tähendab, et kogenud spetsialistide keskmine palk on 62 000 naela aastas või samaväärne (Telegraph.co.uk 2015).

Meie Northumbria University London Campus toimub koostöös QA kõrgharidusega - Ühendkuningriigi kõrghariduse pakkujaga. Kõik meie programmid Londoni ülikoolis valitakse ülikoolis ja õpetavad QA kõrgharidus ja ülikooli töötajad.

See kursus on saadaval ka osalise tööajaga.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 11 kursust Northumbria University London Campusis »

Viimati uuendatud July 11, 2018
See kursus on Campus based
Start Date
Mai 2019
Sept. 2019
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
Mai 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
Sept. 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
Jan. 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

Mai 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

Sept. 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

Jan. 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

Discover Northumbria University London Campus

Are you management material?