MSc psühholoogia lapsepõlve õnnetusi

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Programm pakub arenenud psühholoogia teemade täiustatud uurimist, pöörates erilist tähelepanu arengule õnnetuste kontekstis.

Lapsepõlve ebaõnnestumine tähendab lapse jaoks väliseid tegureid, nagu kasvamine vanemliku psühhopatoloogia, majandusliku puuduse ja kogukonna konflikti kontekstis. Uuritakse õnnetuste psühholoogilisi, hariduslikke ja käitumuslikke tulemusi ning tulemuste ennustajaid, vahendajaid ja moderaatoreid.

Me käsitleme selliseid küsimusi nagu:

 • Millised on lapse ja noorukite arengu lapse ebaõnnestumise mõjud?
 • Kuidas mõjutavad sisemised (nt lapse isiksus) ja välised (nt lastekasvatus) tegurid vastuolude mõõdukat tulemust?
 • Millised programmid ja sekkumised võivad aidata lapsi kasvada õnnetuses ja kuidas neid kõige paremini kujundada ja rakendada?

Lapsepõlve psühholoogia Põnevused

Pange tähele: selle kursuse taotlusi, mis on saadud pärast 30. juunit, ei pruugi aktsepteerida. Koha tagamiseks on vaja tagatisraha.

Rahvusvaheliselt tuntud eksperdid

Koolil on pikaajaline maine teadus- ja arendustegevuse psühholoogia praktikas ning praegu pakub ta kaks professionaalset doktorit psühholoogia rakendusaladel (kliinilised ja hariduslikud).

Õpilase kogemus

Oleme ainsad MSc-d, kes keskenduvad üksnes lapsepõlve õpingute uurimisele, ja seega on meie üliõpilased kursis tänapäevaste edusammudega, mis on seotud meie arusaamade mõjuga laste arengule. Koostöös lapsepõlve ebaõnnestumise uurimisgrupi juhendajatega on meie õpilastel võimalus osaleda käimasolevates uurimisprojektides, kus uuritakse lapsepõlve eri aspekte.

Kursuse üksikasjad

Programm koosneb kohustuslikest ja valikulistest moodulitest ja väitekirjast (ainult MSc marsruut). Õpilased võtavad pooled õpetatud moodulitest 1. semestris ja pooled 2. semestrist. Õppetöö aeg on tavaliselt üle 2 päeva (teisipäev / kolmapäev).

Moodulid sisaldavad tõenäoliselt järgmist:

 • Lapsepõlve õnnetused (20 krediiti)
 • Tulemuste parandamine tõenditel põhinevate sekkumistega (20 krediiti)
 • Kvalitatiivsete uurimismeetodite ja andmete analüüsi põhimõtted (10 ainepunkti)
 • Kvantitatiivne andmete analüüs 1 (10 krediiti) ja 2 (10 krediiti)
 • Teadusuuringud ja professionaalsed oskused (10 ainepunkti)
 • Lapse ja noorukite arengu teoreetilised perspektiivid (20 ainepunkti)
 • Kvantitatiivsete andmete analüüs 1 (10 krediiti) ja 2 (10 krediiti)
 • Psühholoogilised meetodid arengu-uuringutes (10 ainepunkti)
 • Doktoritöö (60 ainepunkti)

Õpetamise ajad

Õpetamine toimub hommikul ja pärastlõunal, tavaliselt üle 2 päeva (teisipäev / kolmapäev). Kursus võib sisaldada täiendavaid õpikodasid väljaspool tavalisi õppetunde.

Karjääri väljavaated

Sissejuhatus

Programmi eesmärk on valmistada magistriõppe üliõpilasi ette arenenud psühholoogia uurimiseks, psühholoogia või sellega seotud erialade koolitamiseks ja / või laste vabatahtlikuks või kohustuslikuks osutamiseks. Samuti annab ta lõpetajatele teadustöö oskused ja teadmised, et viia läbi doktorikraadi arengupsühholoogias ja / või lapsepõlves.

Queen's kraadiõppurid saavad erakordseid eeliseid. Sellised unikaalsed algatused nagu Degree Plus ja Research Scholars toetavad meie pühendumust tööalase konkurentsivõime tõstmisele, samas kui uuenduslikud juhtimis- ja rakendusprogrammid koos ettevõtjate ekspertidega integreeruvad, aitab meie õpilastel omandada olulisi juhtimispositsioone nii riiklikul kui ka rahvusvahelisel tasandil.

Õppimine ja õpetamine

Õpetamine toimub loengute, seminaride ja õpikodade vormis. Seminarid on võimalus klasside arutamiseks ja võimaldavad vastastikust õppimist. Seminarid on võimalus koolitada spetsialistide tarkvara (nt SPSS) ja õppida olulisi psühholoogilisi oskusi (nt psühhomeetriline testimine).

Hindamine

Kursusega seotud hinnangud on toodud allpool:

 • Dissertatsioon
 • Kursuste ülesanded
 • Klassi testid

Sissepääsu nõuded

Lõpetama

 • Üldjuhul on psühholoogias või vastuvõetavas seotud distsipliinis või ülikoolile vastuvõetav samaväärne kvalifikatsioon 2.1.
 • Asjakohase töökogemusega taotlejaid kaalutakse iga juhtumi puhul eraldi.
 • Ülikooli eelneva õppe poliitika tunnustamine annab juhiseid kogemusõppe hindamiseks (RPEL).

Rahvusvahelised üliõpilased

Rahvusvaheliste kvalifikatsioonide ekvivalentide kohta teabe saamiseks vaadake oma riigi kohta täpset teavet.

Inglise keele nõuded

Vaja on tõendeid IELTS * skoori kohta 6,5, mitte vähem kui 5,5 mis tahes komponendil või samaväärsel ülikoolile vastuvõetaval kvalifikatsioonil. * Võetud viimase 2 aasta jooksul.

Rahvusvahelised üliõpilased, kes soovivad taotleda kuninganna ülikooli Belfasti (ja kellele inglise keel ei ole nende esimene keel), peavad suutma näidata oma inglise keele oskust, et saada täielikku kasu nende õppimis- või uurimistööst. EMP-välised kodanikud peavad samuti täitma Ühendkuningriigi viisade ja sisserände (UKVI) sisserändenõudeid inglise keele jaoks viisataotluses.

Kui teil on vaja parandada oma inglise keele oskusi enne selle õpingute alustamist, pakub INTO Queen's University Belfast erinevaid inglise keele kursusi. Need intensiivsed ja paindlikud kursused on mõeldud selleks, et parandada oma inglise keele oskus sellesse kraadi.

 • Akadeemiline inglise keel: intensiivne inglise keele ja õppeoskuste kursus ülikooli tasemel edukaks õpinguteks kraadi tasemel.
 • Enne sessional inglise keelt: lühike intensiivne akadeemiline inglise keele kursus üliõpilastele, kes alustavad Queen's University Belfast'i kraadiõppe programmi ja peavad parandama oma inglise keelt.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The Faculty of Engineering and Physical Sciences spans disciplines that impact lives today and will shape our future. Our international mix of staff and students make up a vibrant community that is ho ... Loe edasi

The Faculty of Engineering and Physical Sciences spans disciplines that impact lives today and will shape our future. Our international mix of staff and students make up a vibrant community that is home to some of the most innovative and globally significant research and teaching. It works where industry and research meet, providing the platform to spin out research into commercial opportunities and engage with industry on cutting-edge research with real-world projects such as the work with Wrightbus to produce the cleanest hybrid bus technology that powers the London Routemaster, or the pioneering work in The Institute of Electronics, Communications and Information Technology, securing our digital future through their Centre for Secure Information Technologies. Näita vähem