Ülevaade

See on intensiivne magistrikraadi psühholoogia ümberkujundamine. See on mõeldud üliõpilastele, kellel on mõni teine ​​teema ja kes soovivad psühholoogiasse teisendada. Kursus pakub põhjalikku ja kiirendatud koolitust psühholoogia alustes.

Õpid psühholoogia põhikontseptsioone ja põhiteadmisi, sealhulgas sotsiaalset psühholoogiat, tunnetust, arengut, individuaalseid erinevusi, meeleolu ja käitumise bioloogilisi aluseid. Samuti arendate oma teadustöö oskusi oma spetsiaalselt loodud uurimismeetodite moodulitega.

Kursus sisaldab ühekuulist praktikandit, et laiendada oma praktilisi kogemusi psühholoogias. Teil on kolm kuud sõltumatu empiiriline uurimisprojekt juhtiva akadeemilise spetsialisti juhendamisel.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1 Kursus on akrediteeritud Briti psühholoogilise ühiskonna (BPS)

# 2 Teil läheb ühekuuline praktika, et saada praktilisi kogemusi psühholoogias

# 3 Oleme üks juhtivaid psühholoogia osakondi Ühendkuningriigis. Hiljutine teadusuuringute hindamine (REF 2014)

Professionaalsed akrediteeringud

Kursus on akrediteeritud Briti psühholoogilise ühiskonna (BPS) poolt.

Pärast kursuse lõppu saate taotleda Briti psühholoogilise ühingu erakorralist liikmelisust lõpetaja alusel. See on esimene samm harjutud psühholoogi saamise suunas.

Tööpraktika

Kursus sisaldab ühekuulist praktikandit, et laiendada oma praktilisi kogemusi psühholoogias. Teil on kolm kuud sõltumatu empiiriline uurimisprojekt juhtiva akadeemilise spetsialisti juhendamisel.

Kursuse üksikasjad

Kursus koosneb erinevatest moodulitest, mis on mõeldud psühholoogia ja psühholoogiliste uurimismeetodite põhialuste koolitamiseks:

  • Põhioskoloogia moodul 1
  • Core Psychology moodul 2
  • Põhioskoloogia moodul 3
  • Analüüsimeetodid psühholoogilistes uuringutes
  • Praktiline praktika
  • Dissertatsioon

Õpetamine

Meie teadustöö juhitud õpetamine toimub mitmel viisil, kaasa arvatud loengud, õppematerjalid, demonstratsioonid ja praktilised õppetunnid, praktilise praktika ja üksteisega uurimisjärelevalve. Loengud võetakse tavaliselt koos auhindu üliõpilastega, samal ajal kui väikeste gruppide erialaklassid võetakse tavaliselt koos esimese aasta doktoriõppe üliõpilaste või teiste kraadiõppe üliõpilastega (näiteks teiste magistrikursuste moodulites).

Nii õpetatud kui ka teadustöö kraadiõppurid on meie teadusringkonnale lahutamatud ja eeldatavasti osalevad meie regulaarsetel teadustöö arutelul ja seminaridel. Kõigil õpilastel on piisavalt ruumi ja seadmeid. Lisaks on iga õpilane seotud psühholoogia akadeemilise töötajaga.

Kursuse direktor

Dr Magdalena Letswaart, kursuse direktor

Aspirantuur

Linda Cullen

44 (0) 1786 466854

linda.cullen@stir.ac.uk

Tasud - 2018/2019

  • Kodu / EL: 6 300 £
  • Ülemeremaad: 15 250 £
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 72 kursust University of Stirlingis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 - 27 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
6,300 GBP
Kodu / EL: 6 300 £ - ülemere: 15 250 £
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi