Hariduselt psühholoogia on konverteerimise marsruut õpilastele, kes omavad bakalaureuse Autasud kraadi teemal peale psühholoogia. Programm pakub üksikasjalikke teadmisi psühholoogia põhivaldkondadest ning valdkonna peamistest teoreetilistest ja metoodilistest küsimustest.

MSc psühholoogia (Conversion) on täistööajaga õpetas kraadiõppe programmi juhib kooli psühholoogia ja neuroteadus.

Tähtsündmused

 • Kursus varustab üliõpilasi vajalike oskustega, et jätkata psühholoogia valdkonna teaduskraadi või doktorikraadi tasemel või jätkata kliinilise koolituse programmi.
 • Õpilastel on ligipääs neurofüsioloogia, psühhofarmakoloogia, psühhofüüsika, loomade õppimise ja tunnetuse, kognitiivse psühholoogia, arengupsühholoogia ja sotsiaalpsühholoogia laboritele.
 • Kursus on akrediteeritud Briti Psühholoogilise Seltsi poolt ja vastab seega enamiku UK psühholoogiaprogrammide sisenemise nõuetele.

Õppetöö formaat

Üle kahe semestri võtavad õpilased üheksa kohustuslikku moodulit. Mooduleid õpetatakse loengute, seminaride, õpikodade ja õpetuste kaudu. Hindamine hõlmab täielikult kursuste tööd; eksameid ei ole. Klasside suurus ulatub kuni 135 üliõpilasest loenguteks, mis jagavad põhilisi psühholoogilisi teadmisi omavatele moodulitele meie auhinnaprogrammi üliõpilastele ja kuni 20 õpilast seminaride, õpikodade ja õpetuste jaoks.

Kursuse kolm viimast kuud pühendatakse 15 000-sõna teadusprojekti väitekirjale.

Lisaks teadusprojekti juhendaja ja mooduli koordinaatorite toetusele on olemas ka spetsiaalne meeskond, mis pakub üliõpilastele toetust.

Moodulid

Selle programmi moodulitel on erinevad edastamis- ja hindamismeetodid.

Kohustuslik

 • Kontseptuaalsed küsimused ja teoreetilised perspektiivid: käsitletakse psühholoogia praeguste arutelude ajaloolist ja filosoofilist tausta.
 • Hindamine kliinilises psühholoogias: esitab psühhopatoloogilised seisundid ja annab põhiteadmised neuronite ja kognitiivsete käitumiste aluseks olevatest mehhanismidest.
 • Arengupsühholoogia: pakub laiaulatuslikku perspektiivi, mis ulatub lapsepõlvest kuni lapseeani, ning mitmesuguseid peamisi teemasid kognitiivses ja sotsiaalses arengus.
 • Sotsiaalpsühholoogia: uurib põhjalikult põhilisi sotsiaalse psühholoogilise uurimise teemasid.
 • Taju (arusaam visuaalsest tajumisest ja selle funktsioonidest) või tunnetus (arendab inimese mälu ja tähelepanu).
 • Kognitiivne ja käitumuslik neuroteadus (annab arusaama psühholoogilistest teadmistest mitmetes omavahel seotud domeenides, mis on seotud käitumise bioloogiliste alustega) või evolutsioonilise ja võrdleva psühholoogiaga (annab aru suurematest evolutsioonilistest jõududest ja sellest, kuidas nad on loomade ja inimeste käitumisvõime kujundanud).
 • Kvantitatiivsed uuringud sotsiaalteadustes: pakub kasutajasõbralikku sissejuhatust kvantitatiivse analüüsi aluspõhimõtetesse.
 • Andmeanalüüsi meetodid psühholoogias: teadustöö kavandamine, statistika, kvalitatiivsed meetodid ja modelleerimine.
 • Läbivaatamine: võrdleb ja vastandab erinevaid teoreetilisi ja metoodilisi lähenemisi konkreetse teema uurimisel.

Dissertatsioon

Õpilaste väitekirja juhendavad õppejõud, kes annavad nõu teema valikul ja annavad juhiseid kogu uurimisprotsessi vältel. Lõpetatud väitekiri, mis ei ületa 15 000 sõna, tuleb esitada augustis määratud kuupäevaks.

Siin loetletud moodulid on soovituslikud ning ei ole tagatud, et nad hakkavad 2019.

Karjäär

Enamik meie üliõpilasi kavatseb jätkata uurimistöö või kliinilise psühholoogia karjääri. Seega jätkavad paljud meie lõpetajad teadus- ja doktorikraadi. Teised on saanud ametikohad valitsuses, tervishoius või äris.

Pange tähele, et MSc keskendub pigem psühholoogiale kui teadusele kui kliinilisele teenistusele, kuid paljud meie lõpetajad jätkavad karjääri, saades haiglate või muude vaimse tervise keskuste teadusalast abi.

Karjäärikeskus pakub kõigile õpilastele üheõpetust nõu õpetatud magistriõppes ja pakub ürituste programmi, mis aitab õpilastel oma tööalaseid oskusi arendada.

Riiki sisenemise nõuded

 • Hea 2.1 austab bakalaureuse kraadi teemal, mis ei ole psühholoogia. Kui teil juba on bakalaureuse kraad psühholoogias, pakub kool mitmeid teisi magistriõppe programme.
 • Programmis kasutatavate statistiliste meetodite mõistmiseks on vaja mõningaid väga matemaatika alaseid teadmisi. Enamikul juhtudel on piisav keskkooli algebra.
 • Kui te õppisite oma esimese kraadi väljaspool Ühendkuningriiki, vaadake rahvusvahelisi sisenemise nõudeid.
 • Inglise keele oskus.

Nimetatud kvalifikatsioonid näitavad sisenemise miinimumnõudeid. Mõned akadeemilised koolid küsivad taotlejatelt, et nad saavutaksid miinimumist oluliselt kõrgemad märgid. Loetletud sisenemisnõuete saamine ei garanteeri teile koha, sest ülikool arvestab iga taotluse kõiki aspekte, sealhulgas vajaduse korral kirjaliku proovi, isikliku avalduse ja täiendavate dokumentide kohta.

Rakendamise nõuded

 • CV või CV. See peaks sisaldama teie isiklikke andmeid, millel on seni olnud haridus ja tööhõive,
 • isiklik avaldus (500 sõna)
 • akadeemilise kirjaliku töö valim (2000 sõna),
 • kaks algset akadeemilist viitamist
 • akadeemilised ärakirjad ja kraadi tunnistused
 • tõendid inglise keele oskuse kohta (nõutav, kui inglise keel ei ole teie esimene keel).

Rahastamine

Hiljutine lõpetaja soodustus

University of St Andrews pakub 10% soodustust magistriõppemaksudele üliõpilastele, kellel on õigus lõpetada või kes on lõpetanud St Andrewsi viimase kolme õppeaasta jooksul ja alustavad magistriõppe programmi University of St Andrews .

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 104 kursust University of St Andrewsis »

Viimati uuendatud Märts 19, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
9,000 GBP
Ühendkuningriik ja EL: 9 000 naela; Overseas: £ 21,990
Deadline
Võta kooliga ühendust
Applicants should apply as early as possible to be eligible for certain scholarships and for international visa purposes.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
End Date
sept 30, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Applicants should apply as early as possible to be eligible for certain scholarships and for international visa purposes.
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Applicants should apply as early as possible to be eligible for certain scholarships and for international visa purposes.
End Date
sept 30, 2020

University of St Andrews - Scotland's first university