MSc psühholoogias

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Töötage lastega kliinilise karjääri poole või astuge järgmine samm doktorikraadi poole. Saada arenenud akadeemiline arusaam arenguhäiretest ja lapsepõlvest; uurida põhjuseid, hindamist, klassifitseerimist ja ravi.

Meie kursus annab tugeva aluse teadustööle ja täiendab teie professionaalset kliinilist koolitust. Te saate laiaulatuslikke teoreetilisi teadmisi valdkonnast, samuti praktilist võimet kavandada ja hinnata kliinilisi uuringuprogramme.

Spetsialistmoodulid keskenduvad erinevate seisundite diagnoosimisele ja ravile, arengupsühhopatoloogiale (kaasa arvatud põhjused ja mõjud) ning laiematele psühholoogilisi uuringuid puudutavatele küsimustele.

Koolitatakse ka kvantitatiivseid ja kvalitatiivseid uurimismeetodeid, sealhulgas imiku vaatlust, hindamist ja diagnostilist intervjueerimist, neuropiltimist (elektroenkefalograafia ja magnetoentsefalograafia) ning neuropsühholoogilist hindamist. See toob kaasa teie väitekirja projekti, mis hõlmab olulisi sõltumatuid uuringuid meie ekspertide juhendamisel ja toetamisel.

Pange tähele, et see kursus ei hõlma kliinilist tööd laste, patsientide või vaimse tervise teenuse kasutajatega. See kursus ei ole kutsealane koolitus, kuigi see võib toetada kliinilise psühholoogia doktorikraadi (või samaväärse). Soovitame teil õpingute lõpuleviimisel otsida asjakohast tasustatud või vabatahtlikku kogemust; meie kursus on mõeldud selle hõlbustamiseks.

Karjäär

Meie kursus on ideaalne, kui soovite jätkata karjääri, kus töötate lastega kliinilises keskkonnas. Sul on väga tööalane paljudes teaduskeskkondades. Teil on ka suurepärane võimalus jätkata oma akadeemilist karjääri ja liikuda meie psühholoogia doktorikraadi juurde.

Moodulid

Põhimoodulid

  • Teadusuuringute küsimused
  • Diagnoos ja ravi kliinilises lastepsühholoogias
  • Arengupõhine psühhopatoloogia
  • Kvantitatiivsed uurimismeetodid
  • Magistriprojekt

Hindamine

Me hindame teie teoreetilist ja rakendatud arusaamist esseede, esitluste, andmete analüüsi ja väitekirja kaudu.

Kus sa õpid

Teie teaduskond

Teaduskond

Sõltumata sellest, kumb kursus te valite, saad te teooria ja praktilised oskused, mis on vajalikud usalduse edenemiseks. Võta meiega ühendust ja sa võid leida end kõige uuemates laborites või väljasõitudel või töökohal tuntud ja tunnustatud ettevõtetega. Sul võib olla isegi võimalus välismaal õppida.

Kõik, mida teeme teaduskonnas, on ainulaadne: pakkuda maailmatasemel keskkonda teadmiste, tehnoloogia ja insenerivaldkonna teadmiste loomiseks, jagamiseks ja edendamiseks. See on kõigi meie tulevikuvõimaluste võti.

Spetsiaalsed rajatised

Saate kasutada mitmeid spetsiaalseid, heli-nõrgestatud uurimislaboratooriume, mis on varustatud võrku ühendatud arvutitega, samuti: vaatluslabor, sealhulgas kahesuunaline peegel; elektroenkefalograafia (EEG) labor; silmade jälgimise labor; psühholingvistika labor; psühhomeetria labor ja psühhoneuroimmunoloogia labor.

Sisenemise nõuded

Main

  • Kas 2.2 bakalaureuse- või bakalaureuse psühholoogias magistriõppe baasil (GBR) Briti psühholoogiaühingule (BPS) VÕI 2.1 või kõrgemale tasemele akrediteeritud BA või BSc psühholoogias (või tihedalt seotud distsipliin, nt. või neuropsühholoogia).
  • Kui inglise keel ei ole teie esimene keel, siis eeldatakse, et ta tõendab vähemalt IELTS 6.5 (akadeemiline tase) või samaväärse inglise keele kvalifikatsiooni sertifitseeritud taset, nagu on tunnistanud Anglia Ruskin University .

Olulised lisamärkused

Meie avaldatud sisenemisnõuded on ainult juhised ja meie otsus põhineb teie üldisel sobivusel kursusele ning samuti sellele, kas olete vastavuses minimaalsete sisenemisnõuetega. Teisi samaväärseid kvalifikatsioone võib selle kursuse jaoks siseneda, palun lisateavet.

Rahvusvahelised üliõpilased

Inglise keele nõuded

Kui inglise keel ei ole teie esimene keel, peate veenduma, et järgite aspirantuuride puhul meie inglise keele nõudeid.

Rahvusvahelised üliõpilased

Me tervitame rahvusvaheliste ja ELi üliõpilaste taotlusi ning aktsepteerime erinevaid rahvusvahelisi kvalifikatsioone.

Inglise keele oskuste parandamine

Kui te ei täida meie inglise keele nõudeid, pakume erinevaid kursusi, mis aitavad teil sisestamiseks vajalikku taset saavutada.

Pakume ka oma inglise keele oskuse testi (ELPT) Ühendkuningriigis ja välismaal. Et teada saada, kas me kavatseme oma riigis ELPT-i hoida, võtke meiega ühendust.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

What we think, or what we know, or what we believe is, in the end, of little consequence. The only consequence is what we do. At ARU, taking the leap, defying the odds, and striving to succeed is what ... Loe edasi

What we think, or what we know, or what we believe is, in the end, of little consequence. The only consequence is what we do. At ARU, taking the leap, defying the odds, and striving to succeed is what we do. These are the stories of the people who make ARU. Näita vähem
Cambridge , Chelmsford , Peterborough , London , Kuninga Lynn , Peterborough + 5 Rohkem Vähem