MSc psühholoogilised uuringud

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

See paindlik õpetatud MSc programm pakub igakülgset koolitust psühholoogiliste uuringute jaoks terve hulga psühholoogia alamdistsipliinide vahel.

Õpid põhilisi uurimismeetodeid ja eritehnikate ning vali vabatahtlikud kursused, mis sobivad teie huvidega.

Ülikool meelitab külalisesinejate kõrget kvaliteeti. Need kõnelused on suurepärane võimalus uute teemade avastamiseks ja teiste juhtivate teadlaste ja uurimislaborite kohta õppimiseks.

  • Meie uurimiskeskkond on hinnatud maailmas juhtiva teadustöö tegemiseks 100% -liseks, ja 81,5% meie uuringutest on hinnatud selle saavutamise ja olulisuse poolest (REF 2014).
  • Väga paindlik magistriprogramm, mis pakub teile ulatuslikku psühholoogiliste uuringute koolitust kõigis psühholoogia alamdistsipliinides.
  • Võimalus osaleda kõnelustel, mille viib läbi kogu maailma külaliskõnelejate kõrge kvalifikatsioon.

See programm koosneb kahest semestrist õpetatud kohustuslikest ja valikainetest, millele järgneb väitekiri.

Kohustuslikud kursused

Te võtate erinevaid kursusi, mis hõlmavad uurimismeetodeid, praeguseid psühholoogiliste uuringute teemasid ja statistikat. Statistika klassid pakuvad ka statistilise programmeerimise alust. Samuti on kursused, mis keskenduvad kvalitatiivsetele metoodikatele ja üldistele teadustööoskustele, nagu näiteks teadusuuringute eetika, teadusteave ja oma töö valmis avaldamiseks.

Vabatahtlikud kursused

Teil on võimalus osaleda valikulistel kursustel, mis hõlmavad nii mitmekesiseid teemasid nagu kognitiivne neuroteadus, arengupsühholoogia, keelepsühholoogia, kognitiivne epidemioloogia, psühhomeetria ja sotsiaalpsühholoogia . Pakume ka põhjalikumat koolitust psühholoogilise tarkvara kasutamisel ja spetsiifiliste uurimismeetodite valimisel koos praktiliste sissejuhatustega kognitiivse neuroteaduse praktikasse.

Dissertatsioon

Väitekiri maksab 60-st 180-st ainepunktist, mis on nõutavad magistriõppes. See hõlmab algupärase uurimistööd teie valitud psühholoogialal ning õpilaste teemad on tavaliselt väga mitmekesised. Teid leiutate kirjalikus aruandes, kus esitate oma uurimistulemuste analüüsi ja tõlgenduse.

Proovi struktuur

Keskmiselt kulutavad täisajaga üliõpilased loengute / seminaride puhul ligikaudu kuus tundi nädalas, umbes kolm tundi õppematerjalidest ja umbes kolm tundi praktilistes klassides. Kontakttundide arv ja õpetamisvorm sõltuvad teatud määral valitud valikuvõimalustest.

Ülejäänud oma aega kulutatakse sõltumatule uuringule. Pärast klasside lõpetamist aprillis veedate kogu oma aega töötades iseseisvalt kursuste ja väitekirjaga.

Hindamine

See programm koosneb kahest semestrist, mida õpetatakse kohustuslikke ja vabatahtlikke kursusi, millele järgneb väitekiri. Enamik kursusi õpetatakse koos loengute, seminaride / õpetuste ja praktiliste seanssidega.

Seminaride ja õpetuste sisu varieerub, kuid sageli koosneb lugemisest lähtuvatest ettekannetest ja aruteludest. Praktilised istungid hõlmavad harilikult teadustöö oskusi ja neid toetavad kodutöö ülesanded ja muud harjutused.

Kursused hõlmavad individuaalset ja grupitööd. Kui teete oma järelevalvet väitekirja uurimistöös, saate oma juhendaja juhiseid ühekordsete kohtumiste, kirjaliku töö kommentaaride ja e-posti teel.

Hinnangud on erinevad ja on mõeldud teie õppimise erinevate aspektide toetamiseks, kuid sisaldavad uurimisaruandeid ja ettepanekuid, esseesid, suulisi ja plakatite esitlusi, metoodilisi harjutusi, statistilisi ja kvalitatiivseid analüüse ning 8000-10 000 sõna väitekirja.

See programm pakub teile erinevaid teadmisi ja oskusi, et valmistada ette erinevaid karjäärivõimalusi

Programm pakub suurepärast ettevalmistust edasiseks psühholoogiliseks uurimistööks , olenemata sellest, kas valite selle jätkamise mitteakadeemilises keskkonnas või doktoriõppe programmi osana.

See avab mitmeid karjäärivõimalusi: meie vilistlased on jätkanud tööd psühholoogias ja sellega seotud valdkondades, sealhulgas doktoriõppes ja akadeemilistes karjäärides, samuti psühholoogide assistendina ja psühholoogiaalase täiendõppega (nt kliiniline psühholoogia või Hariduspsühholoogia).

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The School comprises Philosophy, Psychology and Language Sciences (Linguistics and English Language). The school aims to maintain its internationally-renowned reputation for research and to use this a ... Loe edasi

The School comprises Philosophy, Psychology and Language Sciences (Linguistics and English Language). The school aims to maintain its internationally-renowned reputation for research and to use this as a solid foundation for teaching. Näita vähem