See paindlik õpetatud MSc programm pakub terviklikku koolitust psühholoogiliste uuringute kogu hulga psühholoogia alamvaldkondades.

Õpid põhilisi uurimismeetodeid ja eritehnikate ning vali vabatahtlikud kursused, mis sobivad teie huvidega.

Ülikool meelitab külalisesinejate kõrget kvaliteeti. Need kõnelused on suurepärane võimalus uute teemade avastamiseks ja teiste juhtivate teadlaste ja uurimislaborite kohta õppimiseks.

  • Meie uurimiskeskkond on hinnatud maailmas juhtiva teadustöö tegemiseks 100% -liseks, ja 81,5% meie uuringutest on hinnatud selle saavutamise ja olulisuse poolest (REF 2014).
  • Väga paindlik magistriprogramm, mis annab teile tervikliku psühholoogilise uurimistöö väljaõppe kogu psühholoogia alamvaldkondade ulatuses
  • Võimalus osaleda kõnelustel, mida pakuvad kogu maailma külastavad kõnelejad

See programm koosneb kahest semestrist, mida õpetatakse kohustuslikke ja vabatahtlikke kursusi, millele järgneb väitekiri

Kohustuslikud kursused

Te võtate erinevaid kursusi, mis hõlmavad uurimismeetodeid, praeguseid psühholoogiliste uuringute teemasid ja statistikat. Statistika klassid pakuvad ka statistilise programmeerimise alust. Samuti on kursused, mis keskenduvad kvalitatiivsetele metoodikatele ja üldistele teadustööoskustele, nagu näiteks teadusuuringute eetika, teadusteave ja oma töö valmis avaldamiseks.

Vabatahtlikud kursused

Teil on võimalus valida vabatahtlikke kursusi, mis hõlmavad mitmesuguseid teemasid nagu kognitiivne neuroteadus, arenguhäire psühholoogia, keele psühholoogia, kognitiivne epidemioloogia, psühhomeetria ja sotsiaalne psühholoogia. Pakume ka põhjalikumat psühholoogilise tarkvara kasutamise alast koolitust ja valikut spetsiaalseid uurimismeetodeid, kus on praktilistest meetoditest kognitiivses neuroteaduses praktilisi viiteid.

Dissertatsioon

Väitekiri maksab 60-st 180-st ainepunktist, mis on nõutavad magistriõppes. See hõlmab algupärase uurimistööd teie valitud psühholoogialal ning õpilaste teemad on tavaliselt väga mitmekesised. Teid leiutate kirjalikus aruandes, kus esitate oma uurimistulemuste analüüsi ja tõlgenduse.

Proovi struktuur

Keskmiselt kulutavad täisajaga üliõpilased loengute / seminaride puhul ligikaudu kuus tundi nädalas, umbes kolm tundi õppematerjalidest ja umbes kolm tundi praktilistes klassides. Kontakttundide arv ja õpetamisvorm sõltuvad teatud määral valitud valikuvõimalustest.

Ülejäänud oma aega kulutatakse sõltumatule uuringule. Pärast klasside lõpetamist aprillis veedate kogu oma aega töötades iseseisvalt kursuste ja väitekirjaga.

Hindamine

See programm koosneb kahest semestrist, mida õpetatakse kohustuslikke ja vabatahtlikke kursusi, millele järgneb väitekiri. Enamik kursusi õpetatakse koos loengute, seminaride / õpetuste ja praktiliste seanssidega.

Seminaride ja õpetuste sisu varieerub, kuid sageli koosneb lugemisest lähtuvatest ettekannetest ja aruteludest. Praktilised istungid hõlmavad harilikult teadustöö oskusi ja neid toetavad kodutöö ülesanded ja muud harjutused.

Kursused hõlmavad individuaalset ja grupitööd. Kui teete oma järelevalvet väitekirja uurimistöös, saate oma juhendaja juhiseid ühekordsete kohtumiste, kirjaliku töö kommentaaride ja e-posti teel.

Hinnangud on erinevad ja on mõeldud teie õppimise erinevate aspektide toetamiseks, kuid sisaldavad uurimisaruandeid ja ettepanekuid, esseesid, suulisi ja plakatite esitlusi, metoodilisi harjutusi, statistilisi ja kvalitatiivseid analüüse ning 8000-10 000 sõna väitekirja.

See programm pakub teile erinevaid teadmisi ja oskusi, et valmistada ette erinevaid karjäärivõimalusi

Programm annab suurepärase ettevalmistuse täiendavateks psühholoogilisteks uuringuteks, olenemata sellest, kas soovite seda jätkata mitte-akadeemilises keskkonnas või doktoriõppe osana.

See avab mitmeid karjäärivõimalusi: meie vilistlased on jätkanud tööd psühholoogias ja sellega seotud valdkondades, sealhulgas doktoriõppes ja akadeemilistes karjäärides, samuti psühholoogide assistendina ja psühholoogiaalase täiendõppega (nt kliiniline psühholoogia või Hariduspsühholoogia).

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
University of Edinburgh - School of Philosophy, Psychology & Language Sciences

Vaata veel 14 kursust University of Edinburgh - School of Philosophy, Psychology & Language Sciencesis »

Viimati uuendatud Oktoober 10, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
22,600
Overseas / International | Kodu / EL: 10 700 naela
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi