Ülevaade

Meie psühholoogilise uurimismeetodi (üldine) kursus ühendab psühholoogilise teooriaga koolituse praktiliste oskuste arendamise, psühholoogilise karjääri ettevalmistamisega. Saate põhjalikult tutvuda kvantitatiivsete ja kvalitatiivsete uuringute, andmete analüüsi ja tõlgendamise ning kriitilise ja skeptiliselt lähenemisega psühholoogilisele teadusele.

Selle General Pathway ainulaadne omadus on paindlik - saate uurida mitmesuguseid teemasid kogu distsipliini piires. See julgustab mõistma erinevaid meetodeid ja perspektiive psühholoogia valdkonnas.

Praktilisi praktilisi oskuste arendamise võimalusi on võimalik ehitada, ulatudes madala tehnoloogilise vaatlusuuringust kuni kõrgtehnoloogiliste silmade jälgimiseni. Teil on töökoht, tavaliselt välisettevõttes, heategevusfirmas või kolmanda sektori organisatsioonis. See annab teile suurepärase võimaluse arendada asjakohaseid tööalaseid oskusi ja arendada oma tulevaste karjääri eesmärkide saavutamiseks vajalikku kontaktide võrgustikku. Õpilased saavad sellest kogemusest tohutult kasu, ühendades oskused ja kogemused isikliku ja tööalase arenguga.

Teid asute spetsialiseeritud magistriõppe büroos või vastava uurimisrühma sees ja määrate peer mentori. Teil on ka psühholoogia akadeemiline juhendaja, kes toetab ja juhendab teie arengut, sealhulgas oma uurimistöö väitekirja projekti.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1 Paindlikkus - teil on vabadus uurida psühholoogias kogu psühholoogiasse mitmesuguseid teemasid

# 2 Me oleme Šotimaal psühholoogia kolmandaks (REF2014)

# 3 Teil on välja töötatud asjakohased tööalased tööalased oskused välise ettevõtte, heategevusorganisatsiooni või kolmanda sektori organisatsioonis

Kursuse eesmärgid

Loomulikult areneb teoreetiline arusaam ja antakse teile teadustöö läbiviimiseks vajalikud praktilised ja personaalsed oskused. Meie eesmärgiks on julgustada teid pakkuma keerukat üleminekut, et saada täiesti sõltumatu teadustöötajaks.

Tööpraktika

Teil on töökoht, tavaliselt välisettevõttes, heategevusfirmas või kolmanda sektori organisatsioonis. See annab teile suurepärase võimaluse arendada asjakohaseid tööalaseid oskusi ja arendada edasi tulevaste karjääri eesmärkidega seotud kontaktide võrgustikku. Õpilased saavad sellest kogemusest tohutult kasu, ühendades oskused ja kogemused isikliku ja tööalase arenguga.

Kursuse üksikasjad

See kursus koosneb erinevatest moodulitest, mille eesmärk on koolitada psühholoogiliste uurimismeetodite põhialuseid. Õpilasel sellel kursusel on võimalus uurida teemasid kõigis psühholoogias, mitte spetsialiseeruda ühele konkreetsele valdkonnale oma kursuste, praktika ja dissertatsiooni jaoks. MSc psühholoogilise uurimismeetodi (üldine) kursuse üliõpilane saab vahetada teemasid ühest töökohast teise, kui teie huvid arenevad.

Selline lähenemine pakub täielikku paindlikkust, kui te ei soovi spetsialiseeruda ühes kindlas piirkonnas. Teil on võimalus teha laiem magistriõpe ja proovi sisu psühholoogia eri teemade kohta.

Õpetamine

Õpetamine hõlmab õpetusi, meeleavaldusi ja praktilisi tunde, kuid enamus on seminaril põhinev.

Õpilasi õpetatakse tavaliselt väikestes rühmades erialaklassides koos esimese aasta doktorantide või teiste kraadiõppuritega (näiteks teiste magistrikursuste moodulites).

Samuti eeldatakse, et kõik meie kraadiõppurid osalevad regulaarsete teadustöö seminaride ja asjakohaste uurimisrühmade koosolekutel. Teid julgustatakse osalema Šotimaa ülikoolide Šotimaa ülikoolide üritustel "Šotimaa psühholoogiaalaste teadustöö koolilõppes".

Kursuse direktor

Professor Craig Roberts, kursuse direktor

Aspirantuur

Linda Cullen

44 (0) 1786 466854

linda.cullen@stir.ac.uk

Tasud - 2018/2019

  • Kodu / EL: 6 300 £
  • Ülemeremaad: 15 250 £
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 72 kursust University of Stirlingis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 - 24 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
6,300 GBP
Kodu / EL: 6 300 £ - ülemere: 15 250 £
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi