Ülevaade

Autism on arenguhäire, mis on diagnoositud sotsiaalse kommunikatsiooni puuduste, fikseeritud huvide ja korduvate käitumiste alusel. Autismide spektrihäirete uurimine on oluline mitte ainult autismi põhjuste ja sümptomite mõistmiseks, vaid selleks, et tagada, et autismiga inimesed saavad parima võimaliku toetuse.

MSc Psühholoogilised uurimismeetodid (spetsialiseerunud Autism Research) on ainulaadne kursus, mille eesmärk on anda õpilastele põhjalik arusaam nii psühholoogilistest uurimismeetoditest kui ka praegusest autistliku spektrihäireid ümbritsevate uuringute valdkonnas. Õppida autistlikus teoorias ja teadustöös olulistes valdkondades, alates klassifikatsioonist ja diagnoosist kuni sotsiaal-kognitiivsete ja arenguteooriate juurde.

Meie uuenduslik lähenemine ühendab koolituse ja õpetamise psühholoogilistes uurimismeetodites praktiliste kogemustega praktilise praktika ajal autismiga seotud kontekstis ja võimalusega osaleda autismipõhises uurimisprojektis.

Magistriõppe üliõpilastel on oma spetsiaalne magistriõppe büroo ja nad on integreerunud psühholoogia osakonna õitsva teadustöö kultuuri.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1 Me ühendame koolituse ja õpetamise praktilise psühholoogilise uurimismeetodi abil praktiliste kogemustega

# 2 Šotimaal psühholoogiale (REF2014)

# 3 Kursus sisaldab uurimisprojekti, mis võimaldab teil arendada asjakohaseid oskusi teadustööks

Tööpraktika

Te võtate praktilise praktika autismiga seotud kontekstis.

Kursuse üksikasjad

Psühholoogial on võimsad meetodid autismi seisundi paremaks mõistmiseks. Need magistriõppe psühholoogilised uurimismeetodid (Autism Research) koosnevad moodulitest, mis on välja töötatud selleks, et pakkuda koolitust uurimismeetodite põhialuste ja nende rakendamise kohta autismi uurimisel.

Õpetamine

Õpetamine toimub seminaridel, loengutes, teadustöös asjakohases kontekstis ja teadustöö järelevalves. Teadmiste omandamise õpetamise viis ulatub selgesõnaliselt toimivatest tööriistaribade meeleavaldustest erinevate teadusuuringute lähenemisviiside arutamisele.

Kursuse direktor

Dr Catherine Grainger, kursuse direktor

Aspirantuur

Linda Cullen

44 (0) 1786 466854

linda.cullen@stir.ac.uk

Tasud - 2018/2019

  • Ülemeremaad: 15 250 £
  • Kodu / EL: 6 300 £.
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 72 kursust University of Stirlingis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 - 24 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
6,300 GBP
Overseas: 15 250 £ Avaleht / EL: 6 300 £.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi