MSc psühholoogilistes uurimismeetodites (evolutsiooniline psühholoogia)

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Selles MSc-s saate kasu evolutsioonilise psühholoogia juhtivate teadlaste erialastest teadmistest, kellel on eriline huvi kultuurilise evolutsiooni ja keele, sotsiaalse õppimise ja "kaaslase valiku" vastu. Meie töötajad on ka esirinnas evolutsiooniliste põhimõtete rakendamisel, et tegelda reaalmaailma küsimustega.

Õpilased, kes on huvitatud võrdlevatest lähenemisviisidest ja loomade käitumisest, saavad kasu meie käitumise ja evolutsiooni uurimisrühma teiste liikmete teadmistest. Nende maailma juhtivad primaatide, koerte ja elevantide käitumist ja tunnetamist käsitlevad uuringud on rakendatud reaalmaailma probleemidele, sealhulgas kaitsele, inimeste ja loomade suhtlemisele ja loomade heaolule.

Uurimisrühma ekspertjuhiste kohaselt saate täiendada spetsialiseeritud mooduleid, uurimispaika ja uurimisprojekti. Võite kasutada ka meie kohapealseid ja välismaiseid laboreid, välialasid ja sidemeid tööstuspartneritega. Näiteks teeb Ülikool tihedat koostööd Edinburghi loomaaias elavate seostega inimarengu uurimiskeskusega.

Teid asute spetsialiseeritud magistriõppe büroos või vastava uurimisgrupi piires ja neile antakse vastastikune mentor. Psühholoogia akadeemiline juhendaja toetab ja juhendab teie arengut, sealhulgas teadustöö väitekirja projekti. Oleme siin selleks, et julgustada teid üleminekuks, et saada täielikult sõltumatuks teadustöötajaks.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1 100% meie psühholoogiaalastest teadusuuringutest on hinnatud maailma juhtivateks (REF2014)

# 2 Teadusuuringute paigutus aitab teil rakendada asjakohaseid karjäärivõimalusi

# 3 Te saate kasu evolutsioonilise psühholoogia valdkonna teadlaste teadmistest

Tööpraktika

Teaduspraktika võimaldab märkimisväärselt hõivatud inimestele, kes on huvitatud enam kohaldatavatest valdkondadest, et arendada nende karjääride jaoks vajalikke oskusi.

Kursuse üksikasjad

Kursus koosneb neljast põhikooli moodulist, uurimispraktikast ja väitekirja. Pakume ka mõningat paindlikkust, mis võimaldab teil valida mõne teise valdkonna mooduli, kui see sobib teie isiklike koolitusvajadustega.

Õpetamine

Õpetamine toimub mitmel viisil, kaasa arvatud juhendamine, demonstratsioonid ja praktilised õpetused, kuid enamus on seminaril põhinev.

Tavaliselt õpetatakse väikestes rühmades erialaklassides, esimese aasta doktorantide või teiste kraadiõppe üliõpilastega (näiteks teiste MSc kursuste moodulites).

Magistrikraadina ootame teid regulaarselt uurimisseminaride ja asjakohaste uurimisrühmade koosolekutele. Teid julgustatakse osalema Šotimaa ülikoolide Šotimaa ülikoolide üritustel "Šotimaa psühholoogiaalaste teadustöö koolilõppes".

Kursuse direktor

Professor Craig Roberts, kursuse direktor

Aspirantuur

Linda Cullen

44 (0) 1786 466854

linda.cullen@stir.ac.uk

Tasud - 2018/2019

  • Ülemeremaad: 15 250 £
  • Kodu / EL: 6 300 £.
Viimati uuendatud Mai 2018

Teave kooli kohta

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Näita vähem