Ülevaade

Need magistriõppe psühholoogilised uurimismeetodid (kakskeelsuse uuringud) annavad teile kakskeelsuse üksikasjaliku teoreetilise tausta ning aitavad teil kursis selle teemaga seotud uusimate uuringutega. Te saate usalduse, et verbaliseerida argumente ekspertide arvamuse ja eksperimentaalsete avastuste vastu, ja teete eksperimendi asjakohase uurimisküsimuse käsitlemiseks.

Teie edasijõudnute uuringud viiakse läbi kakskeelsuse valdkonnas ja antakse nõu kakskeelsuse küsimustes, näiteks koolide teise keele pakkumine.

Teid asute spetsialiseeritud magistriõppe büroos või vastava uurimisrühma sees ja määrate peer mentori. Psühholoogia akadeemiline juhendaja toetab ja juhendab teie arengut, sealhulgas teadustöö väitekirja projekti. Me oleme siin selleks, et julgustada teid üleminekuks, et saada täielikult sõltumatuks teadustöötajaks.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1 Teostate uurimistöö asjakohases kontekstis

# 2 Me oleme Šotimaal psühholoogia kolmandaks (REF2014)

# 3 Me õpetame teile asjakohaseid tööalaseid tööoskusi paigutusel

Kursuse eesmärgid

Kursus õpetab teoreetilist mõistmist koos praktiliste ja inimsuhete oskustega, mis on vajalikud teadustöö läbiviimiseks. Meie eesmärgiks on julgustada teid pakkuma keerukat üleminekut, et saada täiesti sõltumatuks teadustöötajaks.

Tööpraktika

Teostate uurimistöö asjakohases kontekstis.

Kursuse üksikasjad

Kursus koosneb moodulitest, mille eesmärk on õpetada teid uurimismeetodite põhialustes ja kuidas neid rakendatakse kakskeelsuse uurimisel.

Õpetamine

Õppetööd tehakse mitmel viisil, kaasa arvatud seminarid, loengud, uurimispaigutus ja teadustöö järelevalve.

Teadmiste omandamise õpetamise viis ulatub selgesõnaliselt toimivatest tööriistaribade meeleavaldustest erinevate teadusuuringute lähenemisviiside arutamisele.

Kursuse direktor

Dr Jan Kuipers, kursuse direktor

Aspirantuur

Linda Cullen

44 (0) 1786 466854

linda.cullen@stir.ac.uk

Tasud - 2018/2019

  • Kodu / EL: 6 300 £
  • Ülemeremaad: 15 250 £
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 72 kursust University of Stirlingis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 - 24 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
6,300 GBP
Kodu / EL: 6 300 £ - ülemere: 15 250 £
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi