Ülevaade

See MSc õpetab meie ekspertide meeskond psühholoogide spetsialiseerunud varases lapsepõlves areng. Selle eesmärk on õpetada teid lapse arengut käsitlevate teadusuuringute läbiviimiseks. See kursus sobib psühholoogia või sellega seotud aineõppe lõpetanutele, samuti lastega töötavatele professionaalidele, kes osalevad nende jätkuvas ametialases arengus.

Me käsitleme mitmesuguseid teemasid, alates sotsiaalsest ja kognitiivsest arengust kuni autismi ja muude ebatüüpiliste arenguprobleemidega, imikute toitumise tervise psühholoogiasse.

Õppimine põhineb praktikas sotsiaalpsühholoogide, tervisepsühholoogide, neuropsühholoogide ja primatoloogide sisendiga. Lisaks ühe kuu pikkusele praktikale saate kasu ka praktilisest õppimisest meie sisemises mängurühmas, mis on MSc õpetamise ja teadustöö lahutamatu osa.

Teie aluseks on ülikooli spetsiaalne magistrikraad. Teil on ka akadeemiline juhendaja, kes toetab ja juhendab teie arengut, sealhulgas oma uurimistöö väitekirja projekti.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1 Saate omandada otsesed kogemused, mis on kohandatud teie karjääri püüdlustele paigutuse ja meie in-house playgroup

# 2 100% meie psühholoogiaalastest teadusuuringutest on hinnatud maailma juhtivateks (REF2014)

# 3 Teie väitekiri võimaldab teil läbi viia põhjalikke uuringuid lapse arengu valitud aspektist

Tööpraktika

Teil on kuu ajaga paigutamine asjakohases kontekstis.

Kursuse üksikasjad

Kursus koosneb neljast põhikooli moodulist, uurimispraktikast ja väitekirja. Pakume ka mõningat paindlikkust, mis võimaldab õpilastel valida teise õppevaldkonna mooduli, kui see sobib nende isiklike koolitusvajadustega.

Õpetamine

Õpetamine toimub mitmel viisil, kaasa arvatud juhendamine, demonstratsioonid ja praktilised õpetused, kuid enamus on seminaril põhinev.

Teid õpetatakse tavaliselt väikestes rühmades spetsialiseerunud klassides, kus on esimese aasta doktorandid või teised kraadiõppe üliõpilased (näiteks teiste MSc kursuste moodulites).

Kursuse direktor

Dr Catherine Grainger, kursuse direktor

Aspirantuur

Linda Cullen

44 (0) 1786 466854

linda.cullen@stir.ac.uk

Tasud - 2018/2019

  • Ülemeremaad: 15 250 £
  • Kodu / EL: 6 300 £
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 72 kursust University of Stirlingis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 - 24 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
6,300 GBP
Overseas: 15 250 £ Avaleht / EL: 6 300 £
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi