Ülevaade

University of Stirling on pikk kogemustepagas nägude uurimise mitmesugustes aspektides. See kursus aitab teil paremini mõista psühholoogilisi uurimismeetodeid ja võimaldab suunata enamikku oma jõupingutustest näo uurimistöös.

Meie rahvusvaheliselt tunnustatud ekspertide meeskond uurib peaaegu kõiki nägemisskeeme, sealhulgas:

  • madala tasemega visuaalne töötlemine
  • kohanemine
  • pilgu ettekujutus
  • sotsiaalne ettekujutus, näiteks abielupaaride eelistus ja atraktiivsus
  • tunnustamise mehhanismid
  • kohtuekspertiisi aspekte, nagu võõras näo sobitamine ja nägemise mälestuste silmakülastajate taastamine

Meie uuringud on toonud kaasa EvoFIT - ainulaadse süsteemi kuritegude tunnistajate ja kuriteoohvrite õigusrikkujate näo komposiitide ehitamiseks, mille kahtlusalune identifitseerimisnäitaja on kümme korda kõrgem kui politsei traditsioonilised meetodid.

Saate selle elava teadusringkonna osaks, kui uurite võtmeuuringute meetodeid, mis on seotud näouuringutega, ja panevad oma õppimise praktikasse kuu aja jooksul.

Teid asute spetsialiseeritud magistriõppe büroos või vastava uurimisrühma sees ja määrate peer mentori. Psühholoogia akadeemiline juhendaja toetab ja juhendab teie arengut, sealhulgas teadustöö väitekirja projekti. Oleme siin selleks, et julgustada teid üleminekuks, et saada täielikult sõltumatuks teadustöötajaks.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1 100% meie psühholoogiaalastest teadusuuringutest on hinnatud maailma juhtivateks (REF2014)

# 2 Teil on kuu ajaga paigutamine

# 3 Meie õpetust juhib meie rahvusvaheliselt tuntud ekspertide meeskond

Tööpraktika

Teil on kuu ajaga paigutamine.

Kursuse üksikasjad

Kursus koosneb mitmest erinevast moodulist, mille eesmärk on pakkuda Teile teaduslike meetodite alustalasid. Moodulid hõlmavad erinevaid oskusi, alates tööriistadest kuni erinevate teaduslike lähenemisviiside arutamiseni.

Kursuse oluline osa on oskuste omandamine, et genereerida stimuleerivaid teadusuuringuid, alates kontrollitud fotograafiast kuni morfiini ja redigeerimiseni nii 2 kui ka 3D-s. Pakume mõnevõrra paindlikkust, mida saate õppida, võimaldades teil valida teise õppevaldkonna mooduli, kui see sobib teie isiklike koolitusvajadustega.

Te võtate ka teadustööde ja dissertatsiooni.

Osalise tööajaga õpilased võtavad samu mooduleid, mis on jagatud kahe aasta jooksul.

Õpetamine

Õpetamine toimub mitmel viisil, kaasa arvatud juhendamine, demonstratsioonid ja praktilised õpetused, kuid enamus on seminaril põhinev.

Tavaliselt õpetatakse väikestes rühmades erialaklassides, esimese aasta doktorantide või teiste kraadiõppe üliõpilastega (näiteks teiste MSc kursuste moodulites).

Magistrikraadina ootame teid regulaarselt uurimisseminaride ja asjakohaste uurimisrühmade koosolekutele. Teid julgustatakse osalema Šotimaa ülikoolide Šotimaa ülikoolide üritustel "Šotimaa psühholoogiaalaste teadustöö koolilõppes".

Kursuse direktor

Professor Peter Hancock, kursuse direktor

Aspirantuur

Linda Cullen

44 (0) 1786 466854

linda.cullen@stir.ac.uk

Tasud - 2018/2019

  • Ülemeremaad: 15 250 £
  • Kodu / EL: 6 300 £.
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 72 kursust University of Stirlingis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 - 24 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
6,300 GBP
Overseas: 15 250 £ Avaleht / EL: 6 300 £.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi