Ülevaade

Me oleme pidevalt otsuseid tegemisel ja meelelahutusorganite tegevuste läbiviimisel. Meie maailmavaade ei ole mitte ainult sensoorne teave - see on tõlgendus, mis põhineb meie ajul ja mida mõjutavad meie meeleorganid. Need pertseptsiooniprotsessid suhtlevad kompleksselt, et toetada meie käitumist ja võimaldada meie tegevusi.

See kapten tutvustab teid peamised mõtlemise mõõtmise meetodid ja julgustab teid kaaluma nende tugevusi ja nõrkusi. Te saate psühholoogiliste meetodite ulatuslikku väljaõpet, samuti arusaamist pertseptuaalse kogemuse ja raamistiku kohta, mille abil mõõta pertseptuaalselt juhitavaid tegevusi erapoolikult. Saate ka praktilisi kogemusi mõtte ja tegevuse mõõtmiseks uurimisprojekti ja paigutuse võimaluse abil laboratooriumis.

Teid asute spetsialiseeritud magistriõppe büroos või vastava uurimisrühma sees ja määrate peer mentori. Teil on ka psühholoogia akadeemiline juhendaja, kes toetab ja juhendab teie arengut, sealhulgas uurimistöö väitekirja projekti. Oleme siin selleks, et julgustada teid üleminekuks, et saada täielikult sõltumatuks teadustöötajaks.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1 100% meie psühholoogiaalastest teadusuuringutest on hinnatud maailma juhtivateks (REF2014)

# 2 Teostate paigutuse laboratooriumis

# 3 Saate valida kursuse jaoks marsruudi, mis sobib teie huvidega ja vajadustega

Tööpraktika

Teete uurimispaigutust. Paigutus võimaldab neil, kes on huvitatud rohkem kohaldatavatest valdkondadest, märkimisväärset võimalust arendada nende karjääride jaoks vajalikke oskusi.

Kursuse üksikasjad

Kursus koosneb neljast põhikooli moodulist, uurimispraktikast ja väitekirja. Pakume ka mõningat paindlikkust, mis võimaldab õpilastel valida teise õppevaldkonna mooduli, kui see vastab nende isiklikele koolitusvajadustele.

Õpetamine

Õppetööd tehakse mitmel viisil, sealhulgas õpetused, meeleavaldused ja praktilised õppetunnid, kuid enamus on seminaripõhine.

Teid õpetatakse tavaliselt väikestes rühmades spetsialiseerunud klassides, kus on esimese aasta doktorandid või teised kraadiõppe üliõpilased (näiteks teiste MSc kursuste moodulites).

Magistrikraadina ootame teid regulaarselt uurimisseminaride ja asjakohaste uurimisrühmade koosolekutele. Teid julgustatakse osalema Šotimaa ülikoolide Šotimaa ülikoolide üritustel "Šotimaa psühholoogiaalaste teadustöö koolilõppes".

Kursuse direktor

Dr Ross Goutcher, kursuse direktor

Aspirantuur

Linda Cullen

44 (0) 1786 466854

linda.cullen@stir.ac.uk

Tasud - 2018/2019

  • Ülemeremaad: 15 250 £
  • Kodu / EL: 6 300 £.
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 72 kursust University of Stirlingis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 - 24 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
6,300 GBP
Overseas: 15 250 £ Avaleht / EL: 6 300 £.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi