MSc psühholoogilistes uurimismeetodites (tunnetamine ja neuropsühholoogia)

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Psühholoogilise uurimismeetodi (tunnetuse ja neuropsühholoogia) magistrikraad pakub psühholoogilise teaduse põhialuste ulatuslikku väljaõpet - kaasaegset lähenemist meele ja käitumise uurimiseks. Kursus õpetab teid psühholoogilisse teooriasse ja arendab oma praktilisi oskusi, valmistub teid tulevaseks karjääriks psühholoogias. Individuaalsed moodulid annavad põhjaliku ülevaate kvantitatiivsest ja kvalitatiivsest uuringust, andmete analüüsi ja tõlgendamisest ning kriitilisest ja skeptilistest lähenemisviisidest psühholoogilisele teadusele.

Teil on palju võimalusi praktilise praktilise oskuste arendamiseks, ulatudes madala kõrgtehnoloogilisest vaatlusest kuni kõrgtehnoloogiliste silmade jälgimiseni. Suuliste ettekannete andmiseks on olemas ka väljaõpe. Soovitatav on isereguleeruv lähenemine isiklikule arengule.

See kursus meeldib kõigile, kes soovivad areneda karjääri psühholoogilistes uuringutes, töötades psühholoogia doktori poole või töötades laiemas avalikus, era- või kolmandas sektoris.

Teid asute spetsialiseeritud magistriõppe büroos või vastava uurimisrühma sees ja määrate peer mentori. Sul on ka psühholoogia akadeemiline juhendaja, kes toetab ja juhendab teie arengut, sealhulgas uurimistöö väitekirja projekti. Oleme siin selleks, et julgustada teid üleminekuks, et saada täielikult sõltumatuks teadustöötajaks.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1 100% meie psühholoogiaalastest teadusuuringutest on hinnatud maailma juhtivateks (REF2014)

# 2 Saa otsekogemust, mis on kohandatud teie karjääri püüdlustele

# 3 Teil on kuu jooksul paigutatud asjakohases kontekstis

Tööpraktika

Teil on kuu ajaga paigutamine. Tavaliselt on tegemist välise, heategevus- või kolmanda sektori organisatsiooniga. Paigutus on fantastiline võimalus teil töötada välja asjakohased tööalased oskused ja arendada oma tulevaste karjääri eesmärkidega seotud kontaktide võrgustikku. Meie üliõpilased saavad oma praktika kogemustest väga kasu, sest see võimaldab neil oma oskusi ja kogemusi kombineerida isikliku ja tööalase arenguga.

Kursuse üksikasjad

Kursus koosneb neljast põhikooli moodulist, uurimispraktikast ja väitekirja. Pakume ka mõningat paindlikkust, mis võimaldab õpilastel valida mõne teise valdkonna mooduli, kui see vastab nende isiklike koolitusvajadustele.

Õpetamine

Õppetööd tehakse mitmel viisil, sealhulgas õpetused, meeleavaldused ja praktilised õppetunnid, kuid enamus on seminaripõhine.

Tavaliselt õpetatakse väikestes rühmades erialaklassides, esimese aasta doktorantide või teiste kraadiõppe üliõpilastega (näiteks teiste MSc kursuste moodulites).

Magistrikraadina ootame teid regulaarselt uurimisseminaride ja asjakohaste uurimisrühmade koosolekutele. Teid julgustatakse osalema Šotimaa ülikoolide Šotimaa ülikoolide üritustel "Šotimaa psühholoogiaalaste teadustöö koolilõppes".

Kursuse direktor

Professor David Donaldson, kursuse direktor

Aspirantuur

Linda Cullen

44 (0) 1786 466854

linda.cullen@stir.ac.uk

Tasud - 2018/2019

  • Ülemeremaad: 15 250 £
  • Kodu / EL: 6 300 £.
Viimati uuendatud May 2018

Teave kooli kohta

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Näita vähem