Kasutage oma oskusi ja teadmisi järgmisele tasemele maailma parimaks raamatupidamis- ja finantsgrupiks. See, kas soovite oma karjääri jätkata või jätkata doktoriõppes õppimist, annab selle kursuse teile vajaliku kvalifikatsiooni.

Raamatupidamis-, finantsteenuste või nendega seotud majandussektorite karjäär nõuab nii raamatupidamise kui ka rahanduse teooria ja praktika mõistmist. See kursus on loodud selleks, et anda teile laiaulatuslik arusaam peamistest teemavaldkondadest, rõhutades empiirilisi uurimismeetodeid ning raamatupidamise ja finantseerimise praktikat.

Meie mitmesugused moodulid võimaldavad teil spetsialiseeruda ja selle käigus saate areneda oma kasvavatele teadmistele ja kogemustele, lõpetades väitekirja oma valitud uurimisvaldkonnas. See koos meie töötajate toetusega tagab esimese klassi õpikogemuse.

MSc Raamatupidamine ja rahandus on tunnustatud majandus-ja sotsiaalteaduste nõukogu kui kraadiõppe doktoriõppesse. Sellel on ka investeerimisfirmade globaalse assotsiatsiooni CFA Instituudi partnerluse staatuse andmine.

CFA koolitus

Meil on hea meel teatada, et oleme koostöös Kaplan Schweseriga, et hõlbustada õpilaste ettevalmistamist CFA eksamiteks. Õpilased, kes osalevad meie rahandusega seotud magistriõppes - MSc Raamatupidamine ja rahandus, MSc Finance, MSc Finance ja Business Economics ning MSc Quantitative Finance - kes töötavad hästi semestris ja näitavad tugevat huvi CFA vastu, saavad tasuta juurdepääsu Kaplani online-koolitusmaterjalidele CFA esimene osa.

Kaplan on ülemaailmne ettevõte, mis pakub erialast koolitust ja aitab üksikisikutel ja organisatsioonidel saada finants sertifikaate ja tähiseid. Nad toetavad meie üliõpilasi, andes neile juurdepääsu õppematerjalidele, veebiküsimuste pankadele ja edukatestidele, samuti eksituste testile. Nad pakuvad ka juhendaja toetust ja 1-2-1 istungit.

Õpilased registreeruvad CFA programmis, et ehitada tugeva aluse täiustatud investeerimisanalüüsile ja reaalmaailma portfellihalduse oskustele. I taseme eksami ettevalmistamine on esimene samm Chartered Financial Analyst ® (CFA) mandaadi teenimise eest, mis on maailma kõige enam tunnustatud ja tunnustatud investeeringute nimetus.

BootCampi kauplemise nädal

Koos Amplify Trading, ülemaailmse finantskaubanduse ja koolitusega firma, pakume nädalal pikk Trading BootCamp MSc raamatupidamise, MSc Raamatupidamine ja rahandus, MSc Finance ja MSc Quantitative Finance kursuse üliõpilased.

 • kellel on kaks spetsiaalse tarkvara kogenud ettevõtjat
 • tegelema kaasaegsete finantsturgudega ja praktikas rakendada oma klassiruumi teooriat
 • vaadata otseülekande uudiseid, majanduslikke andmeid ja geopoliitilisi sündmusi ning kasutada oma teadmisi ja oskusi erinevate varaklasside kauplemisel
 • fantastiline võimalus valmistada teid edukaks karjääriks pärast lõpetamist.

Amplify Trading on ülemaailmne finantskaubandus- ja koolitusfirma, mis pakub koolitust maailma suurimatele finantsinstitutsioonidele, nagu HSBC, Citigroup ja Deutsche Bank. Nad on välja töötanud spetsiaalse tarkvara, mis võimaldab õpilastel elada kauplemispinda ja kaks kogenud ettevõtjat pakuvad nädalase koolituse.

Iga päev toimub hommikul hommikul neli tundi tundi, pärastlõunal toimub neli tundi kauplemispraktikat. Tänu elusatele uudistele, majandusandmetele ja geopoliitilistele üritustele saavad õpilased oma vara klasside kauplemisel oma mõistmist, tehnilisi teadmisi ja riskijuhtimistavasid rakendada.

Rahandustsoon

Alliance Manchester Business School Finance Zone pakub juurdepääsu ühele Ühendkuningriigi kõige laiaulatuslikumale spetsialiseerunud finants- ja äriandmebaasi kogumikule, mida kasutavad tippteadlased kogu maailmas. Nende hulka kuuluvad Bloomberg, Datastream, Thomson ONE, Compustat, WRDS, Capital IQ ja palju muud. Lisateavet spetsialiseerunud finants- ja äriandmebaaside kohta

Eriomadused

Jumalateenistuse International Bankers Affiliation ettevõte

Meie raamatupidamis- ja finantsvaldkonna kursused on nüüd seotud rahvusvaheliste pankurite kummardamisfirmaga (WCIB). See tähendab, et iga nelja järgmise kursuse parim ettekanne saab WCIB auhinna, mille väärtuseks on 300 naela.

 • MSc Raamatupidamine
 • MSc Raamatupidamine ja rahandus
 • MSc Finance
 • MSc Quantitative Finance

Võitja osaleb ka võistlusel prestiižikal WCIB Lombardi auhinnal. Lombardi auhind koosneb kindlast hõbedast Armada tassi, tšekiga 1500 naelsterlingit, üheaastast auliikuvat liikmelisust ettevõttes ja auhinna kogumiseks osalemist igal aastal.

Kursuseüksuste andmed

Kursus koosneb nii kohustuslikest kui vabatahtlikult õpetatavatest üksustest.

1. semester

Põhikursuse moodulid:

 • Vara hinnakujundus
 • Sektsiooniline ökonomeetria
 • Ettevõtte finantsaruandlus

Valikulised moodulid:

 • Portfelliinvesteeringud
 • Rahvusvaheline raamatupidamispraktika
 • Rahvusvaheline rahandus

2. semester

Põhikursuse moodulid:

 • Corporate Finance
 • Kvalitatiivsed uurimismeetodid

Valikulised moodulid:

 • Finantsaruannete analüüs
 • Aja seeria ökonomeetria
 • Ühinemised
 • Praegused küsimused empiirilises rahanduses
 • Täiustatud juhtimisarvestus
 • Korporatiivne juhtimine raamatupidamise kontekstis
 • Tegelik valikud ettevõtte finantsides
 • Raamatupidamine

Kursuste ja hindamine

Hindamine on õpetatud eksamite, kursuste, ülesannete, grupi hindamise ja esitluste ja lõpuks 60 krediiti väitekirja.

Riiki sisenemise nõuded:

Tavaliselt otsime Ühendkuningriigi bakalaureusekraadi esimese või teise klassi auhindadega või ülemereterritooriumide ekvivalendiga, millel on suurepärased tulemused raamatupidamise ja finantseerimise teemadel.

Oma akadeemilise rekordi hindamisel võtaksime arvesse teie klassi keskmist, positsiooni klassis, viiteid ja selle asutuse seisundit, kus olete oma kvalifikatsiooni õppinud.

Sa pead õppima või õppima kraadi raamatupidamises või rahanduses. Samuti võime kaaluda erakanduvaid kandidaate majanduse või matemaatika kraadidega. Teil peab olema arvestatav arv kursusi raamatupidamises ja rahanduses teie kraadi ajal ning peamine või spetsialiseerunud raamatupidamis- ja / või finantseerimisasutus teie viimasel aastal koos tipptaseme lepotsüklitega viimase aasta arvestuse ja finantseerimise teemadel. Samuti peate näitama tugevat tausta kvantitatiivsete oskuste, ökonomeetria või matemaatika valdkonnas.

Võime kaaluda taotlejaid, kes õpivad kraadi ärijuhtimises, ärijuhtimises või kaubanduses, kes suudavad tõendada raamatupidamise ja finantseerimise väga tugevat tausta kogu oma taseme ja viimase aasta suuruse või spetsialiseerumise raamatupidamise või rahanduse ja tugev kvantitatiivseid oskusi. Kohtade konkurentsi tõttu pakume eelistust bakalaureusekraadi taotlejatele raamatupidamises või rahanduses.

Soovitame tungivalt GMAT-i või GRE taotluste esitamiseks kõigile meie raamatupidamis- ja finantseerimisprogrammidele. Ootame tasakaalustatud skoori, millel on kvantitatiivsete sektsioonide jõudlus.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 14 kursust Alliance Manchester Business School - The University of Manchesteris »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 kuud
Päevane õpe
Price
24,500 GBP
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi

Dr Viet Dang: Accounting and Finance at Alliance MBS