Põhiteave

  • Kestus: 1 aasta täistööajaga
  • Alguskuupäev: september 2019
  • Taotlevad: 1. august 2019 (rahvusvaheline), 1. september 2019 (UK / EL)

Parandage oma raamatupidamis- ja finantsteadmisi ning valmistuge edukaks karjääriks finants- või professionaalsetes teenustes.

Selles magistrikursuses õpiksite keerukaid raamatupidamis- ja rahandusküsimusi ning kaalute raamatupidamise laiemaid funktsioone ühiskonnas. Õppige, kuidas näidata kriitilisi oskusi konkureerivate lähenemisviiside hindamisel ja oskate pakkuda lahendusi. See avab suure hulga karjääri, sealhulgas finantsasutustes, juhtimiskonsultatsioonides või valitsusasutustes. Raamatupidamis- ja finantsõppe magistrikursus valmistab teid ka doktoriõppe tasemele, andes teile vajalikud oskused, et jätkata oma haridust järgmisele tasemele.

Võite valida ka võimalusi oma silmapiiride laiendamiseks ja kursuse kohandamiseks oma huvide, sealhulgas eetika, ettevõtluse rahastamise, areneva majandusega riikide arvepidamise, raha ja panganduse valdkonnas.

Raamatupidamise ja rahanduse magistrikraad asub University of Sussex Business School , kus on tugevad tööstusharud, ekspertide akadeemilised töötajad, kes nõuavad äri- ja valitsusjuhtide juhte ning kaasaegseid õpetamis- ja õppimisvõimalusi. Toodame juhtivaid uuringuid, mis mõjutavad poliitikat ja praktikat.

Miks valida see kursus?

  • Üle 50 maailma ettevõtluse ja majanduse jaoks (Times Higher Education World University Rankings 2018).
  • Suurbritannias 1. raamatupidamis- ja finantsõppe lõpetanute väljavaated (The Complete University Guide 2019).
  • 3. Ühendkuningriigis aastase teadustulu (Chartered Association of Business Schools 2016/17).

" Õpilased omandavad teadmised ja oskused oma karjääri edendamiseks raamatupidamise ja rahanduse valdkonna keerukate probleemide kaudu", MAKAILLA MCCONNELL kursuse direktor

Riiki sisenemise nõuded

Ühendkuningriigi nõuded

  • Kraadiõppe nõuded: Teil peaks olema madalam teise klassi (2,2) bakalaureuse kraadiõpe või kõrgem (sealhulgas keskmine märk vähemalt 57%).
  • Teema erinõuded: teie kvalifikatsioon peaks olema teema, mis hõlmab põhjalikku raamatupidamist ja rahastamist. Kandidaate majanduse, äri või juhtimise kraadide puhul võetakse arvesse ka juhtumipõhiselt. Võimalik on arvestada ka muidugi, kui teil on muu kutsekvalifikatsioon või samaväärne kogemus.

Inglise keele nõuded

IELTS (akadeemiline): standardtase (üldiselt 6,5, sealhulgas iga komponendi puhul vähemalt 6,0).

Taotlemise tähtajad

1. august 2019 (rahvusvaheline), 1. september 2019 (Ühendkuningriik / EL)

Kursuse üksikasjad

Kuidas ma õpin?

See kursus on praegu valideeritav vastavalt meie protseduuridele, mis tagavad meie kraadide kvaliteedi. See tähendab, et mõned kursuse üksikasjad võivad muutuda. Valideerimisprotsess lõpetatakse enne kursuse algust.

Tasud

Tasu ei ole veel sisestatud 2019./220. Akadeemilise aasta jooksul, kuid need avaldatakse siin kohe, kui need on kättesaadavad. Pidage meeles, et teie tasud, kui need on määratud, võidakse igal aastal suurendada.

Karjäär

Saate omandada vajalikud oskused ja teadmised edukaks karjääriks finants- või professionaalsetes teenustes.

See kursus avab paljude karjääride, sealhulgas finantsasutustes, juhtimiskonsultatsioonides, tööstuses või valitsusasutustes. See annab ka asjakohase aluse neile, kes soovivad jätkata doktoriõppe tasemel õpinguid.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 21 kursust University of Sussex Business Schoolis »

Viimati uuendatud November 24, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Deadline
Võta kooliga ühendust
International, 1 September 2019 UK/EU
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
International, 1 September 2019 UK/EU

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
International, 1 September 2019 UK/EU
End Date

Postgraduate Business and Management courses at the University of Sussex