MSc raamatupidamises ja rahanduses

Üldine

Programmi kirjeldus

Põhiteave

  • Kestus: 1 aasta täistööajaga
  • Alguskuupäev: september 2019
  • Taotlevad: 1. august 2019 (rahvusvaheline), 1. september 2019 (UK / EL)

Parandage oma raamatupidamis- ja finantsteadmisi ning valmistuge edukaks karjääriks finants- või professionaalsetes teenustes.

Selles magistrikursuses õpiksite keerukaid raamatupidamis- ja rahandusküsimusi ning kaalute raamatupidamise laiemaid funktsioone ühiskonnas. Õppige, kuidas näidata kriitilisi oskusi konkureerivate lähenemisviiside hindamisel ja oskate pakkuda lahendusi. See avab suure hulga karjääri, sealhulgas finantsasutustes, juhtimiskonsultatsioonides või valitsusasutustes. Raamatupidamis- ja finantsõppe magistrikursus valmistab teid ka doktoriõppe tasemele, andes teile vajalikud oskused, et jätkata oma haridust järgmisele tasemele.

Võite valida ka võimalusi oma silmapiiride laiendamiseks ja kursuse kohandamiseks oma huvide, sealhulgas eetika, ettevõtluse rahastamise, areneva majandusega riikide arvepidamise, raha ja panganduse valdkonnas.

Raamatupidamise ja rahanduse magistrikraad asub University of Sussex Business School , kus on tugevad tööstusharud, ekspertide akadeemilised töötajad, kes nõuavad äri- ja valitsusjuhtide juhte ning kaasaegseid õpetamis- ja õppimisvõimalusi. Toodame juhtivaid uuringuid, mis mõjutavad poliitikat ja praktikat.

Miks valida see kursus?

  • Üle 50 maailma ettevõtluse ja majanduse jaoks (Times Higher Education World University Rankings 2018).
  • Suurbritannias 1. raamatupidamis- ja finantsõppe lõpetanute väljavaated (The Complete University Guide 2019).
  • 3. Ühendkuningriigis aastase teadustulu (Chartered Association of Business Schools 2016/17).

" Õpilased omandavad teadmised ja oskused oma karjääri edendamiseks raamatupidamise ja rahanduse valdkonna keerukate probleemide kaudu", MAKAILLA MCCONNELL kursuse direktor

Riiki sisenemise nõuded

Ühendkuningriigi nõuded

  • Kraadiõppe nõuded: Teil peaks olema madalam teise klassi (2,2) bakalaureuse kraadiõpe või kõrgem (sealhulgas keskmine märk vähemalt 57%).
  • Teema erinõuded: teie kvalifikatsioon peaks olema teema, mis hõlmab põhjalikku raamatupidamist ja rahastamist. Kandidaate majanduse, äri või juhtimise kraadide puhul võetakse arvesse ka juhtumipõhiselt. Võimalik on arvestada ka muidugi, kui teil on muu kutsekvalifikatsioon või samaväärne kogemus.

Inglise keele nõuded

IELTS (akadeemiline): standardtase (üldiselt 6,5, sealhulgas iga komponendi puhul vähemalt 6,0).

Taotlemise tähtajad

1. august 2019 (rahvusvaheline), 1. september 2019 (Ühendkuningriik / EL)

Kursuse üksikasjad

Kuidas ma õpin?

See kursus on praegu valideeritav vastavalt meie protseduuridele, mis tagavad meie kraadide kvaliteedi. See tähendab, et mõned kursuse üksikasjad võivad muutuda. Valideerimisprotsess lõpetatakse enne kursuse algust.

Tasud

Tasu ei ole veel sisestatud 2019./220. Akadeemilise aasta jooksul, kuid need avaldatakse siin kohe, kui need on kättesaadavad. Pidage meeles, et teie tasud, kui need on määratud, võidakse igal aastal suurendada.

Karjäär

Saate omandada vajalikud oskused ja teadmised edukaks karjääriks finants- või professionaalsetes teenustes.

See kursus avab paljude karjääride, sealhulgas finantsasutustes, juhtimiskonsultatsioonides, tööstuses või valitsusasutustes. See annab ka asjakohase aluse neile, kes soovivad jätkata doktoriõppe tasemel õpinguid.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University of Sussex is a leading research-intensive university near Brighton. They have both an international and local outlook, with staff and students from more than 100 countries and frequent ... Loe edasi

The University of Sussex is a leading research-intensive university near Brighton. They have both an international and local outlook, with staff and students from more than 100 countries and frequent engagement in community activities and services. Näita vähem