MSc raamatupidamises

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Tänapäeva turul on kiirete uuenduste ja piiriüleste äriettevõtete jaoks vaja, et raamatupidajad kaaluksid kriitiliselt ja kujundaksid strateegilisi lahendusi keeruliste kaubandustsenaariumide jaoks. Joseph I. Lubin'i raamatupidamise kool Whitmani juhtimiskoolis pakub MS-d professionaalses raamatupidamises, mis ühendab range õppekava ja praktilise tööstusharu kogemuse, et valmistuda täielikult karjääriarenduseks praktiseeriva raamatupidaja, konsultandi või juhina.

Meie programm sobib raamatupidamise taustaga õpilastele ja teistes valdkondades haridusega õpilastele. Kui sisenete bakalaureuse kraadiga raamatupidamises, siis valmistate 30 krediiti, et teenida oma MS professionaalses raamatupidamises. Kui sisenete ilma bakalaureuseõppe raamatupidamise kraadi, peate täiendavate kursuste ajal oma aega programmi, sõltuvalt oma eelmise äri-ja raamatupidamise kursuste. See tee pikendab teie aega programmis.

Nagu te oma programmi kaudu edasi arenete, on teil palju võimalusi oma hariduse parandamiseks kutseühingute, seminaride, ettevõtete külastuste ja võrgustike loomisega seotud ürituste kaudu. Kogemused klassiruumis ja väljaspool seda koos Whitmani suurepärase mainega tippfirmade värbajate hulgas, sealhulgas Deloitte, Ernst

Raamatupidamine @ Syracuse on Whitmani uus online-magistriõpe raamatupidamise programm. Lisaks tavapäraste raamatupidamise rollide (nt CPA) koolitusele omandavad raamatupidamise @ Siracusa lõpetajate oskused ka selliste rollide jaoks nagu finantsanalüütik, ettevõtte laekur, vastutav töötleja, audiitor või finantsnõustaja. Programm pakub kolme järjestikuse uuringu põhineb üliõpilane enne bakalaureuseõppe kogemusi.

Õppekava

Keeruline Whitman MS professionaalse raamatupidamise programm on mõeldud kõikide akadeemilise taustaga õpilastele. Need, kes sisenevad ärijuhtimise bakalaureuse kraadiga vähemalt 24 ainepunkti raamatupidamise kursustel, võivad saada üheaastase 30-krediidi programmi. Õpilased, kellel ei ole asjakohaseid raamatu-, ökonoomika-, rahandus- ja kvantitatiivseid meetodeid, võivad nõuda bakalaureuse- ja / või kraadiõppe tasandi sihtasutuse kursuste läbimist programmi raames.

Kursuse kirjelduste vaatamiseks kõigi loetletud kursuste jaoks külastage kindlasti veebikursuse kataloogi, et iga kursuse kohta rohkem teada saada.

Kokku 30 ainepunkti järgmistes valdkondades:

Raamatupidamise Core (12 ainepunkti)

 • Finantsaruannete analüüs
 • Rahvusvaheline aruandlus ja analüüs
 • Täiustatud auditeerimine
 • Maksud ja äristrateegia

Juhtimine valik (6 ainepunkti, valige 2 kursust)

 • Pettuste uurimise põhimõtted
 • Riskikapital
 • Ettevõtte finantspoliitika
 • Finantsmudelimine
 • Lineaarsed statistilised mudelid 1
 • Projekti juht
 • Tarneahel
 • Riskijuhtimine

Raamatupidamine Valikained (3 AP)

Valikained (9 ainepunkti)

Sealhulgas kuni 6 ainepunkti teistest Syracuse ülikooli koolidest ja programmidest

Programmi kulud

MS-s 2018.-2019. Õppeaasta professionaalse raamatupidamise programmi hinnanguline kogumaksumus on toodud allpool toodud tabelis. See diagramm põhineb üliõpilasel, kes võtab 18 krediiti esimesel aastal ja 12 ainepunkti teisel aastal. Teie tegelikud kulud varieeruvad sõltuvalt sellest, kui palju krediiti te võtate iga semestri jooksul ja kui palju semestreid saate programmi lõpule viia. Täiskohaga ülikooliõpetaja staatuse säilitamiseks peate kandma vähemalt 9 ainepunkti iga esimese kolme semestri eest.

Teie õppemaksuarve summa iga semestri kaupa varieerub sõltuvalt krediidi tundi, mille kohta olete registreerunud. 2018.-2019. Õppeaastal on bakalaureuseõppe baaskursus 1,559 USA dollarit krediiditundi kohta.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Syracuse University’s Martin J. Whitman School of Management combines the resources of a large university with small class sizes and highly individualized attention to offer students the best possible ... Loe edasi

Syracuse University’s Martin J. Whitman School of Management combines the resources of a large university with small class sizes and highly individualized attention to offer students the best possible learning experience. Students study under the leadership of exceptional faculty members, highly esteemed as world-class scholars and researchers. Näita vähem