MSc raamatupidamises

Üldine

Programmi kirjeldus

Plii rohkem. Aidake rohkem kaasa. Teeni rohkem.

Laiendage oma haridust ja edendage oma õpinguid kõigis peamistes raamatupidamisvaldkondades - finants-, juhtimis-, infosüsteemid, auditeerimine ja maksustamine, samuti rahastamisvaldkondade ja kvantitatiivsete meetodite toetamine.

Valmistuge juhtrolliks raamatupidamisalases karjääris, näiteks avalik raamatupidamine, infosüsteemide nõustamine, tööstus, rahandus või valitsus. Või valmistuge edasiseks uurimiseks Ph.D. programmi, mis viib karjääri akadeemilises keskkonnas.

Programmi esiletõstmised

Kontsentratsiooni valikud

Valige kontsentratsioonide hulgast analüüsi-, juhtimis-, finantsjuhtimis- või juhtimisinfosüsteemid või ehitage oma põhjalik uuring valikainete kursusi ühendades.

Valige oma programmi pikkus

MS raamatupidamisprogrammis pakub nii täistööajaga kui ka osalise tööajaga kursusi.

 • 1 aasta

Täistööajaga üliõpilased, kellel on bakalaureusekraad AACSB akrediteeritud asutuses.

 • 1,5-2 aastat

Kõik teised täistööajaga üliõpilased.

 • 2-5 aastat

Osalise tööajaga üliõpilased.

 • Kiirendatud

Kiirendatud MS programmi UD bakalaureuseõppe peamiste äriühingute saab lõpetada ühe aasta või vähem.

Undergraduate eeltingimused

MS on kavandatud ühe-aastase, 30-tunnise kraadiõppe programmi kaugemale nendest bakalaureuseõppe kursuste nõuetest. Kui teil puuduvad need eeldused, võite selle töö lõpule viia MS-programmi ajal või peate arvestama raamatupidamispraktika kapteniga (saadaval sügisel 2018). Tavaliselt on AACSB rahvusvahelisel akrediteeritud kolledžil bakalaureuseõppe omandanud ettevõtjad vastanud üldistele oskuste, äri- ja juhtimisalaste teadmiste valdkondadele väljaspool raamatupidamisvaldkonda. Kraadiõppe taseme kursused, mis on täidetud eeltingimuste täitmiseks, ei arvestata 30-tunnise nõudluse täitmisega liikmesriigi raamatupidamises.
 • Vahearuandlus I
 • Kulude arvestus
 • AACSB üldised oskused, äri- ja juhtimisalaste teadmiste valdkonnad nõuavad väljaspool raamatupidamise valdkonda
 • Majandus
 • USA äriseadus

Teaduskonna uuringud

Õpi õppejõududest, kes viivad läbi uuringuid põnevates raamatupidamisvaldkonna valdkondades, nagu professor Jennifer Joe, kelle ainulaadsed uurimistööd mõjutavad kõrge riskiastmega ettevõtete juhtide mõju audititele, näidates lihtsalt audiitoritele usaldust.

Muud teaduskonna uurimisvaldkonnad hõlmavad ettevõtete avalikustamist ja finantsaruandluse küsimusi, siseriiklikke ja rahvusvahelisi finantsaruandeid, finantsinstrumentide maksustamist, kapitaliseerimisnõudeid, maksuseadust, hüvitist, vabatahtlikku avalikustamist, ettevõtte juhtimist, finantsaruannete analüüsi, raamatupidamis- ja auditeerimissätete otsustamist ning rohkem.

Karjäärivõimalused

Raamatupidamine on alati nõudlik. Raamatupidamise magistrikraad pakub paljusid karjäärivõimalusi. Lõpetajad töötavad riigi raamatupidamises, nõustamises, rahanduses või valitsuses.

Missioon

Raamatupidamisprogrammi ülesanne on soodustada raamatupidamise stipendiumit, pakkuda erialaseid ja uuenduslikke õppimisvõimalusi, mis on seotud raamatupidamise erialaga, ning edendada edukat juhtimist kiiresti muutuvas ärikeskkonnas.

Selleks on teaduskond pühendunud järgmistele eesmärkidele:

 • Looge ja säilitage andekaid ja mitmekesiseid õppejõude, kes on mõttekaaslased ja suurepärased õpetajad, kes on pühendunud meie õpilaste edule.
 • Säilitada juhtpositsiooni tehnoloogia integreerimisel kogu raamatupidamise õppekavasse.
 • Looge andekaid, mitmekesiseid ja intellektuaalselt uudishimulisi õpilasi.
 • Arendage eristavaid haridusprogramme, mis pakuvad meie õpilastele vajalikke teadmisi ja oskusi, et nad maailmaturul õnnestuksid.
 • Toetada suhtlemist äriüksuste ja professionaalsete ettevõtete ja organisatsioonidega, et pakkuda võimalusi meie õppejõudude ja üliõpilaste professionaalseks arenguks, et suurendada meie kursuste ja programmide asjakohasust.
 • Valmistage õpilased professionaalsete sertifikaatide saavutamiseks edukaks.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

For 100 years, the Alfred Lerner College of Business & Economics has been driving the business forward in Delaware and beyond by creating opportunities, launching and strengthening companies, shap ... Loe edasi

For 100 years, the Alfred Lerner College of Business & Economics has been driving the business forward in Delaware and beyond by creating opportunities, launching and strengthening companies, shaping communities and helping students to reach their full potential, something we call Opportunity, Inc. Näita vähem