Ülevaade

Seda kursust õpetavad majandusteadlased, kes on töötanud keskpankadega, reguleerivate asutuste ja teiste finantsinstitutsioonidega.

See on mõeldud neile, kes kavatsevad valmistuda aktiivseks karjääriks keskpangas või finantsturgude ja -institutsioonide järelevalvet teostaval reguleerival asutusel või kes soovivad omandada nende institutsioonide kogemusi enne finantssektoris töötamist. See annab asjakohase ettevalmistuse töötada majandusteadjana, järelevaatajana või regulaatorina äri- ja investeerimispankades, krediidireitinguagentuurides, pensionifirmades ja kindlustusandjatena, samuti avalikus sektoris.

Erinevalt tavalisest majanduse magistrikursusest, sisaldab see kursus tarbija- ja kindlat käitumist ning makromajanduslikku konteksti poliitikakujundamiseks. See annab sissejuhatuse raha- ja finantspoliitikate väljatöötamiseks ning praktilise teabe analüüsi mooduleid rahandus- ja finantseerimisasutustele.

Spetsiaalsed moodulid viitavad rahapoliitilisele majandusele ja -poliitikale, ettevõtete finantseerimistehnoloogiale, kodumajapidamiste finantseerimise majandusse ja makrofinants- ja üldise tasakaalu (DSGE) modelleerimismeetoditele, mida keskpangad ja reguleerivad asutused kasutavad. Need moodulid pakuvad arenenud teadmisi institutsioonide, poliitikakujundamise organite ja meetodite kohta, mida kasutatakse poliitika hindamiseks.

See kursus on tihedalt seotud Rahandus-, krediidi- ja makroökonoomika keskusega . Õppetööd juhib keskus Fellows ja tugineb tööpaberite sarja ja rahvusvaheliselt tunnustatud peer-reviewed ajakirjades avaldatud uuringutele. Seda toetavad ka nädalane seminaride seeria, ühepäevased konverentsid ja regulaarsed avalikud loengud.

Leia rohkem.

Kursuse üksikasjad

See kursus sisaldab 120 ainepunkti tuum ja vabatahtlikud mooduleid, pluss 60-krediidi väitekirja teemal teie valitud. Te saate eksperdi akadeemilise juhendaja kaudu üks-ühele toetuse ning metoodilised ja praktilised juhised meie majandusuuringute metoodika mooduli kaudu.

Esimesel poolaastal võtavad te moodulid makrotasandi usaldatavusnormatiivide ja finantsjuhtimise, makroökonoomika, mikroökonoomika ja majandusandmete analüüsiks.

Teisel semestril võtate te veel kaks nõutavat moodulit, sealhulgas rahandus teooriat ja poliitikat ning kas ettevõtte rahanduse majandust või majapidamiste finantseerimise majandust. Samuti alustad oma väitekirja tööd, võttes kasutusele majandusuuringute metodoloogia mooduli ja valides laia valikutest kaks valikulist moodulit.

Pärast semestri täitmist on teil kaks moodulit, mille järgi saate 15 000 sõna järelevalvet väitekirjaga, mis näitab rahandus- ja finantspoliitika teatud valdkonna tundmist.

Hindamine

Moodulid hinnatakse eksamite ja kursuste kombinatsiooni alusel vastava semestri lõpus.

Riiki sisenemise nõuded

2: 1 (või rahvusvahelisel ekvivalendil) olulise ökonoomika sisu valdkonnas

Inglise keele nõuded

IELTS: 6.5 (mitte vähem kui 6.0 mis tahes elemendis)

Karjäär

See kursus annab suurepärase ettevalmistuse töötada Inglise Panga, usaldatavusnormatiivide täitmise järelevalve asutuse, finantsjuhtimises või majandussektoris äri- ja investeerimispankade, krediidireitinguagentuuride, pensionifirmade ja kindlustusandjate majandusteadjana, juhendajana või regulaatorina. Enamikus riikides eksisteerivad samaväärsed organisatsioonid ja ettevõtted ning see on mõeldud selleks, et viidata laiemale institutsioonide kogule kogu maailmas.

Majandusteadused pakuvad inimkäitumise loogilist ja ranget perspektiivi, mida hindavad paljude maailma tööandjate, pangandus-, ettevõtlus-, nõustamis-, valitsuse ja akadeemiliste ringkondade esindajad.

Endised magistriõppe üliõpilased levitatakse kogu maailmas, töötavad akadeemias, valitsuses ja erasektoris. Majandusteaduste lõpetajate sihtkohad on Barclays, Bloomberg, Deloitte, Economist Intelligence üksus, Goldman Sachs, IBM, PwC ja Thomson Reuters.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 50 kursust University of Nottingham - Faculty of Social Sciencesis »

Viimati uuendatud Veebruar 18, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date