MSc rahanduses - (Coventry ülikool)

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

122644_Unknown.jpg

Mõeldud õpilastele, kes soovivad töötada panganduses ja investeerimises, rahanduse magistrant suudab teile näidata, kuidas rahandus mõjutab äri kogu maailmas.

Selle kursuse eesmärk on pakkuda teile spetsialiseerunud finantsoskusi ja teadmisi - kõike alates tuletisinstrumentidest, portfelli teooriast kuni riskijuhtimise, finantsmudelite ja eetilise finantseerimiseni välja. See on mõeldud inimestele, kes tegutsevad rahandusega seotud ametikohtadel ja soovivad osata hinnata ettevõtete finantsmõju keerulises globaalses keskkonnas.

Coventry Ärikool pakub 2018. aastal üle 150 riigi ärikoolide iga-aastase edetabeli Eduniversali poolt hinnatud suurepärase hinnangu. Coventry Ärikool pakub tööstusstandardi võimalusi, sealhulgas meie kauplemispõrandat. Kasutades erinevaid turuliidreid hõlmavaid tarkvara- ja andmepakette, nagu Bloomberg, Datastream, Fitch-Connect ja Thompson Reuters Eikon, on teil võimalus harjutada finants-, statistilist ja ökonomeetrilist analüüsi ning õppida finantsteavet tõlgendama, hindama ja edastama. reaalsetes äriolukordades.

Seda kursust tunnustavad või akrediteerivad mõned Ühendkuningriigi juhtivad professionaalsed finantsorganisatsioonid, sealhulgas Ühendkuningriigi Chartered Financial Analytts (CFA) Selts ja Chartered Insurance Institute (CII).

Miks just Coventry ülikool?

Auhinnatud ülikool, oleme pühendunud pakkuma oma tudengitele parimat võimalikku kogemust. Investeerime jätkuvalt nii oma vahenditesse kui ka uuenduslikku lähenemisviisi haridusele. Meie õpilased saavad kasu tööstusele vastavast õpetamisest ning ressurssidest ja toest, mis on loodud nende edu saavutamiseks. Need ulatuvad meie kaasaegsest raamatukogust ja andmetöötlusest kuni pühendunud karjäärinõustamiseni ja meie muljetavaldava üliõpilasesinduse tegevusteni.

Kursuse info

Sellele karjäärile keskendunud ja aktuaalse kraadi rõhk on finantsteabe tõlgendamisel, hindamisel ja edastamisel strateegilistel ja juhtimislikel eesmärkidel.

Sisu vaadatakse regulaarselt üle ja ajakohastatakse, et kajastada uusi arenguid ning kutseala nõudeid, tööstuse vajadusi ja valitsuse poliitikat.

Meie eesmärk on aidata teil arendada kriitilist teadlikkust ja mõistmist tänapäevastest finantsküsimustest ja teooriatest, mis on seotud ettevõtte rahanduse, finantsstrateegia, tekkivate turgude ja käitumisega seotud rahandusega. Näiteks uurime tuletisinstrumentide kasutamist riskimaandamis- / spekulatiivsete vahenditena ja probleeme, mida need võivad ettevõtetele põhjustada.

Parandades oma tehnilisi, analüütilisi ja matemaatilisi oskusi, puutute kokku reaalsete finantspraktikate ja -tehnikatega, mida näete töötades rahanduses - investeerimistarkvara ja andmebaaside kaudu nagu Bloomberg ja Datastream. Peaksite õppima väärtustama selliseid finantsvarasid nagu aktsiad, võlakirjad ja tuletisinstrumendid, samuti arendama ökonomeetrilisi oskusi rist- ja aegridade andmete analüüsimiseks.

Püüame pakkuda teile rahvusvahelist perspektiivi rahanduse maailmas, kuna mitmel moodulil on rahvusvaheline fookus - see hõlmab riskijuhtimist, arenevaid turge ja ettevõtete rahandust.

Ülevaade

Kolmandas semestris on teil võimalus mooduli projekti raames korraldada valitud teemadel traditsiooniline uurimistöö või jätkata ettevõtte praktika vormis konsultatsiooniprojekti. Nõustamisvõimalused sõltuvad kättesaadavusest ja konkureerivast taotlemisprotsessist ning võidakse kohaldada lisatasusid.

Ka oma viimases semestris uurite ka moodulit, mis on välja töötatud koostöös Chartered Management Institute'iga (CMI) ja keskendub nõustamisele, mis võib eduka lõpetamise korral anda kutsekvalifikatsiooni. Kutsekvalifikatsioon edukal lõpetamisel. Coventry ülikooli akrediteerimine CMI-ga jätkub praegu vastavate moodulite osas, kuid CMI vaatab neid sageli läbi ja jälgib nende kvaliteedisüsteemide kaudu. Kuigi Coventry ülikool loodab ja eeldab, et need ülevaated õnnestuvad ka edaspidi, kuid selle aktuaalset moodulit sellel kursusel enam ei akrediteerita ning teavitame sellest taotlejaid ja üliõpilasi nii kiiresti kui võimalik.

Moodulid

1. semester

 • Finantsaruanded
 • Analüüs
 • Tuletisinstrumendid
 • Corporate Finance
 • Kvantitatiivsed meetodid

2. semester

 • Käitumisharrastus
 • Rahvusvaheline riskijuhtimine
 • Juhtimine, vastutus ja eetika
 • Institutsionaalsed investeeringud

3. semester

 • Projekt
 • Globaalne professionaalne areng - nõustamine

122645_calculator-385506__340.jpg

stevepb / Pixabay

Tööalane konkurentsivõime

Karjääri väljavaated

See magistrikursus võib aidata kaasa karjääri kujunemisele finantsteenuste, ettevõtete rahanduse, riigikassa või pangandussektoris.

Tüüpilised rollid võivad hõlmata finantsplaneerijaid ja -kontrolöre, laekureid, börsimaaklereid, kaubakauplejaid, sularaha- ja fondijuhte, kindlustuskohandajaid ja muid positsioone panganduses ja rahanduses. Hiljuti lõpetanud on jätkanud tööd näiteks HSBC, Boeingi ja S-i heaks

Projektimooduli osana on võimalus taotleda praktikavõimalusi, et moodulisse panustada. Tavaliselt kestavad need 8–12 nädalat ja varem on õpilased töötanud sellistes organisatsioonides nagu Tarmac, Islamic Relief ja Citizen's Advice. Need võimalused sõltuvad kättesaadavusest ja konkureerivast taotlusprotsessist, ehkki meie PG tööhõivemeeskond aitab teid selle kindlustamisel (iga praktikavõimaluse eest võidakse kohaldada lisatasusid).

Coventry ülikool on pühendunud teie tulevaseks karjääriks ettevalmistamisele ja konkurentsi eelise andmisele lõpetanute tööturul. Ülikooli karjääri- ja tööalase konkurentsivõime meeskond pakub laias valikus tugiteenuseid, mis aitavad teil karjääri kavandada ja ette valmistada.

Kus meie lõpetajad töötavad

Hiljuti lõpetanud töötajad on töötanud erinevates rollides, näiteks City Bank Indoneesia finantsplaneerimise analüütik, Royal Jordanian Airlinesi finantsjuht ja Bank of China finantsjuht.

Sisenemise nõuded

Taotlejad peaksid omama hea autasu kraadi 2.2 või kõrgem asjakohase akadeemilise distsipliini, näiteks rahanduse, raamatupidamise või majanduse alal. Taotlused kandidaatidelt, kellel on asjakohane kogemus, võetakse arvesse individuaalselt.

EL / rahvusvahelised üliõpilased

Inglise keel võõrkeelena: see kursus eeldab üldist IELTS-i 6,5, kusjuures ükski komponent pole madalam kui 5,5. Vajadusel on saadaval sessioonieelne inglise keel.

Viimati uuendatud okt 2019

Teave kooli kohta

Ulearn has partnered with over 100 Universities in UK, USA and Canada. The Ulearn Universe includes prestigious Universities across the UK, offering hundreds of courses, including the most sought afte ... Loe edasi

Ulearn has partnered with over 100 Universities in UK, USA and Canada. The Ulearn Universe includes prestigious Universities across the UK, offering hundreds of courses, including the most sought after, career-focused courses, panning through the most popular domains. Näita vähem
Halifax , Birmingham , Londoni Ealingi linnaosa , Manchester , Dundee , Greenwichi kuninglik piirkond , Gillingham , Kohtu hoov , Birmingham , Twickenham , Leicester , Coventry + 11 Rohkem Vähem