AACSB Accredited

Rõhutades rahvusvahelist äri, omandage tööriistu, tehnikaid ja kontseptsioone, kuidas rahvusvaheline äri viiakse läbi.

Kell

See programm on mõeldud selleks, et varustada teid vajalike tööriistade, tehnikate ja kontseptsioonidega, et mõista, kuidas toimub rahvusvaheline äri ja kuidas ettevõtted ja riigid saavad täna areneda tänapäeva globaalsel turul.

See programm on mõeldud lõpetanutele, kes soovivad jätkata juhtimisega seotud distsipliini, kuid kellel on vähem kui 3-aastane töökogemus, eriti mitteärilistel erialadel, kes soovivad sügavat arusaamist äri- ja juhtimismaailmast.

Lõpetajad osalevad tavaliselt rahvusvaheliste ettevõtete, rahvusvaheliste organisatsioonide, valitsusorganite või konsultatsioonifirmade karjääris.

Programmi teave

Meie praegustele õpilastele pakutakse järgmisi mooduleid. See nimekiri põhineb praegusel õppekaval ja võib aasta jooksul muutuda vastuseks uute õppekavade arengule ja innovatsioonile:

  • Turundus
  • Strateegia
  • Organisatsiooniline käitumine ja inimressursside juhtimine
  • Äri rahvusvahelisest perspektiivist
  • Finants- ja juhtimisarvestus
  • Rahvusvahelise ettevõtte juhtimine
  • Ettevõtte vastutus ja globaliseerumine
  • Rahvusvaheline turundusstrateegia
  • Äriaruanne

Hindamine

Programm hõlmab õpetatud ja projekti komponenti. Õpetatavat programmi hinnatakse kursuste ülesannete segu kogu aasta jooksul ja eksamitega mais ja juunis.

Kui need on lõpule viidud, töötavad õpilased täistööajaga ettevõttearuandes ja isiklikus arengus

Riiki sisenemise nõuded

Üliõpilastel, kes soovivad kõrgemal tasemel kandideerida, peaks Ühendkuningriigis olema hea tunnistus (vähemalt 2: 2) või samaväärne rahvusvaheliselt tunnustatud kvalifikatsioon mitteärilistel erialadel.

Taotlejaid, kellel pole autasud, võidakse kaaluda ka töökogemuse, kutsekvalifikatsiooni ja programmi asjakohasuse poolest nende praegusele ametialasele rollile.

Inglise keele oskuse tõendamine on vajalik. Pakume mitmeid eelseisakursuseid inglise keeles akadeemiliste eesmärkide kaudu

Programmi õpetamise keel:
Inglise
Kent Business School, University of Kent

Vaata veel 11 kursust Kent Business School, University of Kentis »

Viimati uuendatud November 13, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
10,480 GBP
Kodu / EL: 10 480 £ / välismaal: 18 400 £
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi