MSc rahvusvaheline inimressursside juhtimine digiajastul

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Programmi kestus: Üks õppeaasta (ülikoolilinnakus) Lõplik juhtimisprojekt (saab töötamise ajal teha eemalt)

Riiki sisenemise nõuded: bakalaureusekraadi bakalaureusekraad mis tahes ainevaldkonnas. Fluency inglise keeles

Programmi täismaksud: 19 450 eurot

Ülikoolilinnaku asukoht: Grenoble, Prantsusmaa

Keel: inglise keel

Saadaval rahaline abi ja stipendiumid

Meie missioon:

Varustada juhid tööriistade ja teadmistega HR-alal töötamiseks kõikjal maailmas, ükskõik millises ettevõttes. Nendel juhtidel on oskused ettevõtte töötulemuste parandamiseks ettevõtte tööjõu tõhusa juhtimise kaudu ning võime kohandada oma organisatsiooni tulevikuks nii inimlikul kui ka digitaalsel tasandil.

Miks valida magistrantuuris rahvusvaheline personalijuhtimine digitaalajastul:

 • Järgige oma valdkonna teerajajaprogrammi , mis hõlmab IHRM-i põhialuseid, keskendudes ainulaadsele digitaalse transformeerimisega seotud uute tööviiside arengule ja väljakutsetele.
 • Vaadake, kuidas kujundada HR strateegiaid, et optimeerida ettevõtte jõudlust ja kuidas käsitleda IHRi toiminguid dünaamilises rahvusvahelises keskkonnas.
 • Töötage nii professionaalsel kui ka isiklikul tasandil multikultuurses keskkonnas intensiivse ja stimuleeriva programmi raames.
 • Kutsu oma kraadi kolmekordse akrediteeritud asutuse ülemaailmse tunnustusega

Programmi parimad sündmused:

 • Uuenduslik ja interaktiivne pedagoogika, sealhulgas tõsised mängud
 • Reaalsetest ettevõtetest pärinevad otsesed äriküsimused, praktikas õppimine
 • HR-õpe, mis ühendab klassid ja ettevõtete visiidid
 • Värskeima programmi sisu, mis hõlmab IHRMi viimaseid suundumusi

Programm

Programm uurib, kuidas personalistrateegia sobib üldise ettevõtte strateegiaga, peamised erinevused rahvusvahelise personalijuhtimise (IHRM) ja kodumaise personalijuhtimise vahel ning talentide värbamiseks, juhtimiseks ja suurendamiseks vajalikud oskused. See on mõeldud lõpetajatele, kes soovivad teha juhtimiskarjääri riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil.

Osalejad arendavad oskusteavet ja pädevust, et tuvastada ja mõista tänapäeva ärivaldkonna probleeme ja välja töötada asjakohased strateegiad, et tagada tõhusate inimeste juhtimisstrateegiate loomine konkurentsieeliseks ja väärtuste allikaks.

See programm on spetsialiseerunud ka tänapäeval inimressursside digitaalse transformatsiooni mõju ja väljakutsete analüüsile.

Programmi sisu *

1. aasta - ülikoolilinnaku aasta

Sissejuhatav seanss

HRM-i põhioskused

 • Inimressursi juhtimise alused
 • Isiksuse test
 • Talendijuhtimine
 • Hüvitised
 • Juhtkond, rühmad ja meeskonna dünaamika
 • HR-i treener
 • HR aruandlus
 • Juhtide uurimismeetodid

Rahvusvaheline ärikeskkond

 • Strateegiline juhtimine
 • Rahvusvaheline õiguslik kontekst
 • Töötaja

HR-väljakutsed digiajastul

 • Digitaalne ümberkujundamine personalitöötajatele
 • CSR
 • Projekti juht
 • People Analytics
 • Teadmiste haldamine põhipädevuste arendamiseks
 • Gamifikatsioon
 • HRBP ümberkujundamise südames
 • Uued organisatsioonid
 • Otseülekanne

* Programmi sisu võib igal aastal kohandada, et võtta arvesse tööstuse vajadusi. Klasside osalemine on kohustuslik.

2. aasta - lõplik juhtimisprojekt

Programmi ühe õppeaasta täisajaga osa lõpus peavad kõik tudengid juhendaja juhendamisel läbima lõpliku juhtimisprojekti, mille pikkus on umbes 15 000 sõna. See on rakenduslik või teoreetiline uurimisprojekt, mille saab läbida vahemaa tagant ja paralleelselt täistööajaga töötamise või kinnitatud praktikaga. Lõpliku juhtimisprojekti edukaks lõpuleviimiseks peavad õpilased tegelema konkreetse uurimisküsimuse või teadmiste lüngaga oma valitud valdkonnas. See on ettevõtlusele orienteeritud ja programmi eesmärkidega kooskõlas. Üliõpilane võib kirjutada oma projekti teemal, mis põhineb nende praktikakohal.

Võõrkeeled

Rahvusvahelises keskkonnas töötamine nõuab võõrkeeleoskust ja seetõttu on võõrkeelte moodul programm kõigile õpilastele.

Mitte-prantsuse keelt kõnelejad võivad õppida prantsuse keelt (algaja kõrgtasemel). See valik on väga soovitatav neile, kes soovivad saada Prantsusmaal asjatundjaks. Prantsuse keele kõnelejad võivad valida algaja tasandil mitmetest teistest keeltest.

Õppereis

Programmis osalevad õpilased osalevad 2-päevasel HR-õppereisil erinevate organisatsioonide külastamiseks. Varem kohtusid õpilased P-ga

Otseülekanne

Otseülekande juhtum (LBC) annab õpilastele võimaluse rakendada oma õppetööd otse osaleva ettevõtte pakutava tõese HR-küsimusega. Õpilased töötavad meeskonnas ja arendavad oma LBC mitu kuud paralleelselt õpetatava programmi osaga. Nad kohtuvad regulaarselt oma määratud ettevõtte ja LBC treeneriga, et määratleda ja läbi vaadata oma eesmärgid ja eeldatavad tulemused. LBC eesmärgiks on MSC IHRMi õpilased, kes aitavad tõelisi ettevõtteid leida innovaatilisi lahendusi oma personaliarenduse probleemide lahendamiseks ja võimaldavad neil täiustada oma personaalprotsessi digitaalsete tööriistadega.

Isikliku ja ametialase arengu töötoad

Lisaks põhitegevustele võivad õpilased osaleda isiklike ja erialase ettevalmistusega töökodades. Need töökojad hõlmavad praeguseid huvitavaid teemasid, hiljutisi juhtimis- ja karjääriarenguid. Need on põhilisi mooduleid täiendavad.

Uuenduslik õppimine karjääri edendamiseks

Teid julgustatakse arendama oma kutseoskusi läbi uuenduslike õppetegevuste. Osaledes reaalsetes elukatsetes ja GEMi tuntud „tõsistes mängudes“, julgustatakse teid arendama oma pehmeid oskusi (meeskonnatöö, esitlus, läbirääkimised, juhtimine).

Tööalane konkurentsivõime

See MSc programm on mõeldud eelkõige neile, kes soovivad töötada organisatsioonides, kus töötab rahvusvaheline ja mitmekesine tööjõud, vastutades kohalike ja globaalsete personalisüsteemide arendamise eest. Lõpetajad saavad kvalifikatsiooni nii rahvusvaheliste korporatsioonide kui ka rahvusvaheliste turgude kiiret laienemist omavate kohalike ettevõtete positsioonide jaoks. Lõpetajad on ka kvalifitseeritud siseneda nõustamise valdkonnas personalivaldkonna ja organisatsiooni arengut. See programm sobib ka õpilastele, kes soovivad olla asjatundlikud inimeste juhtimisel.

Meie MSc IHRMi lõpetanute parimad tööandjad

Aldes Aeraulique, Alstom Management, Roche, Auchan France, BCG, Copers Executive Search, Diesel France, Euroopa Synchrotroni kiirgusrajatis, Kelly Services, Mecaplast, IOTA SA, Randstad, Renault Trucks, Essilor, Transatel, Saint-Gobain Interservices, VMware France, Kurt Lõhe, Schneider Electric, Amadeus, Rexel, Hays, Spartoo

Iseloomustus

"Pärast 8 aastat riiklikus kindlustusseltsis HR-ga seotud ametikohtadel töötamist otsustasin süvendada oma personalialaseid teadmisi Financial Timesi kõrgeimas ärikoolis, nimelt Grenoble Ecole de Management . MSc IHRM programm pakkus HR-i põhialuste suurepärase kombinatsiooni. spetsialiseeritud kursused, mis vastasid nii valdkonna uute tulijate kui ka kogenud spetsialistide ootustele.

Väike klass võimaldas professoritel rahuldada iga õpilase vajadusi. Kõige olulisemaks rõhuks oli klassi mitmekesisus, mis andis mulle õiguse õppida, mida kultuuriline pädevus tegelikkuses praktikas tähendab, ja varustas mind multikultuurse meeskonnaga edukalt töötamise oskusi. See kultuuripärand pakkus mind suurepäraselt karjäärile rahvusvahelises keskkonnas.

Konkreetsed kursused nagu enesearendamine, organisatsiooni arendamine, juhtimine, muudatuste juhtimine, väligruppide organiseeritud tegevused ja ka karjääriteenuste keskus toetasid mind praeguse töökoha leidmisel maailmas ühele suurimale nõustamisettevõttele Accenture Consulting.

Töötades nüüd muutuste juhtimise ja HR muutmise juhtivteadurina, võin ma öelda tagasiulatuvalt, et see programm mõjutas oluliselt minu professionaalset karjääri arengut.

Lisaks erialasele ja isiklikule kasvule aitasid intensiivsed töörühmad luua kaasõpilaste vahelise inimestevahelise sideme, mis püsib ka tänapäeval tugev. "

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Grenoble Ecole de Management (GEM) has earned both national and international recognition. More than just a school, GEM represents an open-ended laboratory through which 8,000 students and 500 employe ... Loe edasi

Grenoble Ecole de Management (GEM) has earned both national and international recognition. More than just a school, GEM represents an open-ended laboratory through which 8,000 students and 500 employees learn and work every day to solve complex problems and overcome major challenges for business and society. Näita vähem
Grenoble , Medellín , Grenoble , Thbilisi , Berliin , Moskva , Île-de-France , Singapur + 7 Rohkem Vähem