MSc rahvusvaheline külalislahkus ja turismi juhtimine

Üldine

Programmi kirjeldus

Rahvusvaheline külalislahkuse ja turismi juhtimine MSc pakutud VUM on kavandatud vastama tööstuse juhid, juhid ja teised spetsialistid turismitööstuses. Parimmaster.com on rahvusvaheline majutus ja turismimajanduse magistri kraad ülikoolis 20. kohal.

Selle magistriõppega ühinedes saate oma juhtimis-, uurimis- ja analüütilised oskused töötada kõrgemate standarditena, mis on vajalikud selle dünaamilise tööstusharu tipptasemel juhtkonna liikmeteks.

Sul on võimalus mitte ainult põhjalikke teoreetilisi teadmisi, vaid ka suuri praktilisi suundi läbi arvukate projektide ja juhtumiuuringute.

Meie intensiivne, kuid üldine lähenemisviis valmistab meie lõpetajate ette mitmesuguseid võimalikke karjääre reisides ja turismis. Osa põhilisi mooduleid programm on uurimine Hospitality ja turismi maastik, tööstusprojektide juhtimine, samuti inimeste juhtimine ja kultuuride turustamine.

Rahvusvaheline külalislahkuse ja turismi juhtimise MSc võimaldab teil alustada tööhõivevõimalusi ametlikes turismiorganisatsioonides, transpordi, hotellide, reisikorraldajate ja reisibüroode ettevõtted, valitsusasutused ja muud organisatsioonid, kus on oluline turismimajanduse tundmine.

Rahvusvaheline külalislahkuse ja juhtimise MSc programmide teine ​​oluline eelis on võimalus ülemaailmsete õppereiside saamiseks meie globaalsete partneritega

Veelgi enam, meie VUM on uhke olla osa Euroopa turismiuuringute ajakirjast meie arvukate trükiste ja teadusuuringutega turismiuuringute ja sotsiaalteaduste valdkonnas. Ajakiri pakub platvormi turismi teoreetiliste ja empiiriliste probleemide arutamiseks ning on kaasatud SCOPUSi, ProQuesti ja EBSCO andmebaasidesse.

Õppekeel: inglise keel

Õppeaeg: 1 aasta (3 semestrit)

Diplom: Suurbritannia Cardiffi Suurbritannia ja Bulgaaria magistrikraad, mille on välja andnud Varna University of Management Briti magistrikraad (MSc International Hospitality and Tourism Management)

Vastuvõtutingimused

Vastuvõtmise aluseks on dokumendid, IELTS 6.0 või samaväärne ( VUM inglise keele inglise keele testi olemasolu) ning internetis või näost näkku küsitlemine kandidaadiga.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Study in Europe in English with Varna University of Management. VUM is the highest-rated university for international students in Europe.

Study in Europe in English with Varna University of Management. VUM is the highest-rated university for international students in Europe. Näita vähem