Kursuse üksikasjad

Toetudes oma olemasolevatele teadmistele rahanduse ja majanduse kohta põhjalikult uurides rahvusvahelist pangandus-ja investeeringuid. Uurige panganduse eeskirju kogu maailmas ja kuidas majanduslikud tegurid võivad mõjutada investeeringute kasvu ja finantsstabiilsust. Te uurite teooriaid, mis on olulised praeguste tööstustavade mõistmiseks Ühendkuningriigis ja kaugemal.

Sind õpetab toetavate juhendajate meeskond ja te saate kasutada oma märkimisväärset tööstusharu majandus- ja rahandusalast kogemust, mis hõlmab ka nõustamistegevust Rahvusvahelise Valuutafondiga.

Täiendades selle kursuse tugevat rahvusvahelist mõõdet, võite leida end tööle koos õpilastega üle maailma, jagades kogemusi, uusi ideid ja erinevaid tööviise.

Kursuse eelised

Teie kursus on rahvusvaheliselt igas mõttes - üliõpilaste seast, meie õppejõudude taustast kuni kursuse sisuni - mitmekultuurilise õpikeskkonna loomine, mis valmistab teid ette rahvusvahelise tööturule. Meie kõrgelt kvalifitseeritud ja kogenud õpimeeskond toob väärtuslikku tööstuse tausta ja kontakte, et saaksite kasu ideaalisest teooria ja praktika seostest.

Tutvuge esindajatega pangandus- ja investeerimiskeskuste tipptasemel läbi meie külaliskursuste seeria. Varasemad kõnelejad on lisanud Londoni börsi tegevdirektorile, Inglismaa Panga asedirektorile Yorkshire'is ja Humber'is ning raamatupidaja Grant Thorntoni partneriks.

Õppige Rose Bowlis meie City Campusis otse Leedsi südames ning paljude finantsorganisatsioonide ja professionaalsete teenindusettevõtete lähiümbruses, millel on link meie ülikooliga.

Teil on juurdepääs kõige uuemale ökonomeetrilisele tarkvara Eviewsile, mis on mõeldud ökonomeetrilise analüüsi, prognoosimise ja simulatsiooni jaoks ning Thomson Reutersi finantsandmetele ja -tarkvara jaoks.

Sisenemise nõuded

Taotlejatel peab olema kas vähemalt teise klassi diplom või samaväärne kogemus või koolitus, tavaliselt töökeskkonna piires.

Kõik taotlusi tuleks toetada kas akadeemilise või professionaalse viitega.

Kõik taotlejad peaksid vastama meie ülikooli inglise keele nõuetele.

IELTS:

IELTS 6.0 ilma oskusteta alla 5,5 või samaväärne kvalifikatsioon. Ülikool pakub suurepärast toetust kõigile taotlejatele, kes võivad nõuda täiendavaid inglise keele kursusi.

TASUTA TAOTLEJAD

Meie ülikool tervitab küpsete taotlejate taotlusi, kes näitavad akadeemilist potentsiaali. Tavaliselt vajame mõningaid tõendeid hiljutiste akadeemiliste uuringute kohta, näiteks juurdepääsukursuse läbiviimine, kuid võib kaaluda ka hiljutisi asjakohaseid töökogemusi. Pange tähele, et mõnede meie professionaalsete kursuste puhul peavad kõik taotlejad vastama kehtestatud sisenemise kriteeriumidele ja sellistel juhtudel ei saa töökogemust asendada.

TÕENDAGE OMA KVALIFIKATSIOONI

Kui olete rahvusvaheline üliõpilane, võime teie kvalifikatsiooni võrrelda ja kontrollida. Palun võtke ühendust meie rahvusvahelise bürooga 44 (0) 113 812 1111 09.00-17.00 e-nel / 09.00 kuni 16.30 hommikul GMT või e-post internationaloffice@leedsbeckett.ac.uk.

VAJALIK OMA INGLISE KEELEKÜSIMUSTEST UUENDADA?

Ärge muretsege, kui teie valitud kursusele ei ole inglise keelt nõutav. Pakume laias valikus kursusi, mis on välja töötatud selleks, et aidata teil parandada oma kvalifikatsiooni ja inglise keele oskust, millest enamik on Briti Nõukogu akrediteeritud.

Tööalased väljavaated

Rahvusvahelise äri spetsialiseerunud teadmistega on rahvusvaheliste finantssektori tööandjad kõrgelt hinnanud. Teie kogemused tagavad, et teil on hea positsioon oma senise rolli suurepärasemaks muutmiseks või võite välja kujundada oma tööhõive väljavaated kommertspanka, raamatupidajana, finantsanalüütikuna või finantsjuhtina.

 • Kommertspankur
 • Raamatupidaja
 • Finantsanalüütik
 • Finantsjuht

Karjäärinõuanne

Meie pühendunud töö- ja karjäärinõukogude meeskond pakub asjatundlikku nõu ja hulgaliselt ressursse, mis aitavad teil valida ja saada töökohta. Olenemata sellest, kas olete oma esimesel või viimasel aastal, võite rääkida meie karjääriameti töötajatega, kes pakuvad teile nõu CV-de kirjutamise kohta töö otsimiseks.

Põhimoodulid

 • Panganduse majandus
 • Raha
 • Investeerimispangad
 • Rahvusvahelised panganduse eeskirjad
 • Finantsplaneerimine
 • Rakendatav ökonomeetria: aja seeria

Valikemoodulid (vali üks)

 • Live Commercial Project
 • Dissertatsioon

Tasud ja rahastamine

Ühendkuningriigi ja ELi üliõpilased

Osalise tööajaga õppimine annab sulle paindlikkuse teie enda tempos õppimiseks. Selle tõttu arvutatakse meie õppemaksud krediidipunktide abil. Igal moodulil on krediidipunkti väärtus. Kõige rohkem õpetatakse kraadiõppe mooduleid on krediidipunkti väärtus 20. Õppuri tasu õpilaste sisenemist 2018/19 selle kursuse 722,2 £ iga 20 krediiti punkti moodul. Erineva krediidipunktiga moodulite puhul saab nende maksumust arvutada, korrutades mooduli krediidi väärtuse 36,11 naela krediidipunktiga. Summa, mida maksate, võib igal aastal suurendada vastavalt inflatsioonile.

Rahvusvahelised üliõpilased

Rahvusvaheliste üliõpilaste osalise tööajaga kursusi ei kuvata automaatselt, kuna seal on olemas konkreetsed viisanõuded, mis üldiselt piiravad õpilasi Ühendkuningriigis täistööajaga õppima. Kui soovite taotleda oma viisa staatust, võite võtta ühendust Tier4 Compliance@leedsbeckett.ac.uk. Kui teil on võimalik osalise tööajaga õppida, võtke palun lisateavet kursuste tasudest aadressil fees@leedsbeckett.ac.uk.

Rajatised

Raamatukogu

Meie raamatukogu on avatud iga päev 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas, pakkudes teile juurdepääsu spetsiaalsetele raamatutele ja ajakirjadele, õpperuumidele, arvutitele, multimeediumide ja meediaseadmete rendile. Kümneid tuhandeid meie Raamatukogu digitaalseid ressursse, sealhulgas e-raamatuid, e-ajakirju ja andmebaase, saab internetis juurde pääseda teie jaoks sobival ajal ja kohas.

Rose Bowl

Rose Bowlil on muljetavaldavad õppekohad, auditooriumid, konverentsiruumid ja suurepärane kohalik maine äriringkonnaks. Rose Bowl paneb meie õpilased dünaamilise äriringkondade keskpunkti.

Sotsiaalsed ruumid

Meie sotsiaalsed õppimisruumid hõlmavad tavaliselt personaalarvuteid, laua ruume ja istekohti, mis võimaldavad teil õppida ja suhelda pingevabas õhkkonnas.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 32 kursust Leeds Beckett Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
722 GBP
iga 20 ainepunkti mooduli kohta (Ühendkuningriigi ja ELi üliõpilased). Lugege lisainformatsiooni rahvusvahelistele üliõpilastele.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date