MSc rahvusvaheline pangandus ja investeeringud

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse üksikasjad

Toetudes oma olemasolevatele teadmistele rahanduse ja majanduse kohta põhjalikult uurides rahvusvahelist pangandus-ja investeeringuid. Uurige panganduse eeskirju kogu maailmas ja kuidas majanduslikud tegurid võivad mõjutada investeeringute kasvu ja finantsstabiilsust. Te uurite teooriaid, mis on olulised praeguste tööstustavade mõistmiseks Ühendkuningriigis ja kaugemal.

Sind õpetab toetavate juhendajate meeskond ja te saate kasutada oma märkimisväärset tööstusharu majandus- ja rahandusalast kogemust, mis hõlmab ka nõustamistegevust Rahvusvahelise Valuutafondiga.

Täiendades selle kursuse tugevat rahvusvahelist mõõdet, võite leida end tööle koos õpilastega üle maailma, jagades kogemusi, uusi ideid ja erinevaid tööviise.

Kursuse eelised

Teie kursus on rahvusvaheline igas mõttes - alates üliõpilaste koosseisust ja meie õppejõudude taustast kuni kursuse sisuni -, luues mitmekultuurilise õppekeskkonna, mis valmistaks teid ette rahvusvahelisel tööturul. Meie kõrgelt kvalifitseeritud ja kogenud õpetamismeeskond pakub ka väärtuslikku tööstuse tausta ja kontakte, nii et saate kasu ideaalsest teooria ja praktika segust.

Tutvuge esindajatega pangandus- ja investeerimiskeskuste tipptasemel läbi meie külaliskursuste seeria. Varasemad kõnelejad on lisanud Londoni börsi tegevdirektorile, Inglismaa Panga asedirektorile Yorkshire'is ja Humber'is ning raamatupidaja Grant Thorntoni partneriks.

Õpid meie City Campus asuvas Rose Bowlis, otse Leedsi südames ja paljude meie ülikooliga linki pakkuvate finantsorganisatsioonide ja professionaalsete teenindusettevõtete uksel.

Teil on juurdepääs kõige uuemale ökonomeetrilisele tarkvara Eviewsile, mis on mõeldud ökonomeetrilise analüüsi, prognoosimise ja simulatsiooni jaoks ning Thomson Reutersi finantsandmetele ja -tarkvara jaoks.

Sisenemise nõuded

Taotlejatel peab olema kas vähemalt teise klassi diplom või samaväärne kogemus või koolitus, tavaliselt töökeskkonna piires.

Kõik taotlusi tuleks toetada kas akadeemilise või professionaalse viitega.

Kõik taotlejad peaksid vastama meie ülikooli inglise keele nõuetele.

IELTS:

IELTS 6.0 ilma oskusteta alla 5,5 või samaväärne kvalifikatsioon. Ülikool pakub suurepärast toetust kõigile taotlejatele, kes võivad nõuda täiendavaid inglise keele kursusi.

TASUTA TAOTLEJAD

Meie ülikool tervitab küpsete taotlejate taotlusi, kes näitavad akadeemilist potentsiaali. Tavaliselt vajame mõningaid tõendeid hiljutiste akadeemiliste uuringute kohta, näiteks juurdepääsukursuse läbiviimine, kuid võib kaaluda ka hiljutisi asjakohaseid töökogemusi. Pange tähele, et mõnede meie professionaalsete kursuste puhul peavad kõik taotlejad vastama kehtestatud sisenemise kriteeriumidele ja sellistel juhtudel ei saa töökogemust asendada.

TÕENDAGE OMA KVALIFIKATSIOONI

Kui olete rahvusvaheline üliõpilane, võime teie kvalifikatsiooni võrrelda ja kontrollida. Palun võtke ühendust meie rahvusvahelise bürooga 44 (0) 113 812 1111 09.00-17.00 e-nel / 09.00 kuni 16.30 hommikul GMT või e-post internationaloffice@leedsbeckett.ac.uk.

VAJALIK OMA INGLISE KEELEKÜSIMUSTEST UUENDADA?

Ärge muretsege, kui teie valitud kursusele ei ole inglise keelt nõutav. Pakume laias valikus kursusi, mis on välja töötatud selleks, et aidata teil parandada oma kvalifikatsiooni ja inglise keele oskust, millest enamik on Briti Nõukogu akrediteeritud.

Tööalased väljavaated

Rahvusvahelise äri spetsialiseerunud teadmistega on rahvusvaheliste finantssektori tööandjad kõrgelt hinnanud. Teie kogemused tagavad, et teil on hea positsioon oma senise rolli suurepärasemaks muutmiseks või võite välja kujundada oma tööhõive väljavaated kommertspanka, raamatupidajana, finantsanalüütikuna või finantsjuhtina.

  • Kommertspankur
  • Raamatupidaja
  • Finantsanalüütik
  • Finantsjuht

Karjäärinõuanne

Meie pühendunud töö- ja karjäärinõukogude meeskond pakub asjatundlikku nõu ja hulgaliselt ressursse, mis aitavad teil valida ja saada töökohta. Olenemata sellest, kas olete oma esimesel või viimasel aastal, võite rääkida meie karjääriameti töötajatega, kes pakuvad teile nõu CV-de kirjutamise kohta töö otsimiseks.

Tasud ja rahastamine

Ühendkuningriigi ja ELi üliõpilased

Osakoormusega õppimine annab teile paindlikkuse, et õppida omas tempos. Seetõttu arvutatakse meie õppemaks krediidi alusel. Igal õpitud moodulil on ainepunkt. Enamiku õpetatavate kraadiõppe moodulite krediidipunkti väärtus on 20. Selle kursuse üliõpilaste õppemaks on 722,2 naela iga 20 ainepunkti eest. Erineva krediidipunkti väärtusega moodulite puhul saab nende maksumuse arvutada, korrutades mooduli krediidiväärtuse krediidipunkti maksumusega 36.11 kr. Teie makstav summa võib vastavalt inflatsioonile igal aastal suureneda.

Rahvusvahelised üliõpilased

Rahvusvaheliste üliõpilaste osalise tööajaga kursusi ei kuvata automaatselt, kuna seal on olemas konkreetsed viisanõuded, mis üldiselt piiravad õpilasi Ühendkuningriigis täistööajaga õppima. Kui soovite taotleda oma viisa staatust, võite võtta ühendust Tier4 Compliance@leedsbeckett.ac.uk. Kui teil on võimalik osalise tööajaga õppida, võtke palun lisateavet kursuste tasudest aadressil fees@leedsbeckett.ac.uk.

Rajatised

Raamatukogu

Meie raamatukogu on avatud iga päev 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas, pakkudes teile juurdepääsu spetsiaalsetele raamatutele ja ajakirjadele, õpperuumidele, arvutitele, multimeediumide ja meediaseadmete rendile. Kümneid tuhandeid meie Raamatukogu digitaalseid ressursse, sealhulgas e-raamatuid, e-ajakirju ja andmebaase, on veebis kättesaadavad teile sobival ajal ja kohas.

Rose Bowl

Rose Bowlil on muljetavaldavad õpetamisruumid, auditooriumid, konverentsiruumid ja silmapaistev maine ärikeskusena. Rose Bowl paneb meie õpilased dünaamilise äriringkondade keskmesse.

Sotsiaalsed ruumid

Meie sotsiaalsed õppimisruumid hõlmavad tavaliselt personaalarvuteid, töölaua- ja istumisnurki, võimaldades teil rahulikus õhkkonnas õppida ja suhelda.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. Näita vähem
Leeds , UK Online + 1 Rohkem Vähem