Kursuse üksikasjad

Turism ja külalislahkus laienevad ülemaailmsetele tööstusharudele, mille tulemusena suureneb nõudlus kvalifitseeritud juhtide järele rahvusvaheliste organisatsioonide juhtimisel ja arendamisel.

See kursus annab teile erialateadmisi strateegilistes kõrgemates kohtades dünaamilises teenindussektoris. Analüüsides olulisi mõjusid, mis mõjutavad rahvusvahelist turismi ja külalislahkuse ärikeskkonda, saate põhjaliku juurdunud arusaamise probleemidest, mis praegu moodustavad tööstusharu suurte korporatsioonide juhtimise.

Saate omandada põhjalikud teadmised rahvusvahelisest turismist ja turismisihtkohtadest, sealhulgas tarneahelas, kuidas tõhusalt reageerida klientide nõudlusele ja globaalsetele jõududele, mis mõjutavad säästvat turismi.

Kui soovite täiendada oma akadeemilisi õpinguid oluliste praktiliste kogemustega, võite valida võileiva võimaluse ja võtta pikema tööpaigutuse. Varasemad õpilased on taganud paigutused sellistele ettevõtetele nagu Radisson Hotels ja Hilton hotellid

Pakume mitmesuguseid juhtimis- ja turundustegevuse mooduleid, mis on koos võimalusega viia läbi oma uurimisprojekti isikliku huvi valdkonnas, saate oma kursuse kohandada oma karjääri ambitsioonidega.

Kursuse eelised

See magistriõpe on teie jaoks, kui soovite oma algse bakalaureuse või töökogemuse omandada või muuta ja soovi õppida rahvusvahelisel turismil ja külalislahkuse juhtimist kõrgel tasemel.

Selle eesmärk on suurendada oma võimet tõhusalt töötada strateegilisel tasandil rahvusvahelises turismi ja majutusettevõtte avalikus ja erasektoris või alustada arenenud uurimisprogrammi.

Riiki sisenemise nõuded

Nõuded: Taotlejatel peab olema kas vähemalt teise klassi autasud või samaväärne kogemus või koolitus, tavaliselt töökeskkonna piires. Kõik taotlusi tuleks toetada kas akadeemilise või professionaalse viitega. Kõik taotlejad peaksid vastama meie ülikooli inglise keele nõuetele.

IELTS:

IELTS 6.0 ilma oskusteta alla 5,5 või samaväärne kvalifikatsioon. Ülikool pakub suurepärast toetust kõigile taotlejatele, kes võivad nõuda täiendavaid inglise keele kursusi.

TASUTA TAOTLEJAD

Meie ülikool tervitab küpsete taotlejate taotlusi, kes näitavad akadeemilist potentsiaali. Tavaliselt vajame mõningaid tõendeid hiljutiste akadeemiliste uuringute kohta, näiteks juurdepääsukursuse läbiviimine, kuid võib kaaluda ka hiljutisi asjakohaseid töökogemusi. Pange tähele, et mõnede meie professionaalsete kursuste puhul peavad kõik taotlejad vastama kehtestatud sisenemise kriteeriumidele ja sellistel juhtudel ei saa töökogemust asendada.

Kui soovite selle teekonna kaudu taotleda, peate viitama meie ülikoolide eelõppepoliitika tunnustamisele.

Pange tähele, et kõik meie ülikooli taotlejad peavad vastama meie standardsele inglise keele nõuetele GCSE klass C või samaväärne, variatsioonid see loetletakse individuaalse kursuse sisenemise nõuetele.

Tööalased väljavaated

Sul on hea positsioon, et võtta kõrgema juhtkonna positsioon mitmetes rahvusvahelistes turismi- ja hotellindusorganisatsioonides. Nendeks on majutus-, toidu- ja jookide pakkujad, kruiisilaevad ja transpordiettevõtted ning valitsuse ja valitsusvälised organisatsioonid, kes toetavad turismialaseid algatusi nii piirkondlikul, riiklikul kui ka ülemaailmsel tasandil.

  • Toidu- ja jookide juht
  • Hotellijuhataja
  • Turismimajutuse juhataja
  • Reisimüügijuht

Karjäärinõustamine

Meie pühendunud töö- ja karjäärinõukogude meeskond pakub asjatundlikku nõu ja hulgaliselt ressursse, mis aitavad teil valida ja saada töökohta. Olenemata sellest, kas olete oma esimesel või viimasel aastal, võite rääkida meie karjääriameti töötajatega, kes pakuvad teile nõu CV-de kirjutamise kohta töö otsimiseks.

Moodulid

Põhimoodulid

Strateegiline turundus

Uurige turunduse juhtimise ja strateegia protsessi ja rakendamist globaalse turismi ja külalislahkuse tööstusharude omadustele. Te saate kriitika turustamise kontseptsioone, taktikat ja strateegilisi alternatiive, et mõista sisemist ja välist turunduskeskkonda.

Rahvusvaheline turism

Arendada rahvusvaheliste turistide ja turistide oskusi, teadmisi ja arusaamu läbi rahvusvaheliste turismisihtkohtade ja -organisatsioonide, turistide turustusahela, turismi nõudluse ja globaalsete jõudude analüüsimise, mis võib mõjutada turismisüsteemide jätkusuutlikkust.

Külalislahkus - minevik, olevik

Uurige külalislahkustööstuse ajalugu ja selle arengut mõjutavaid muutusi. Te uurite laienemist kohalikest turgudest ja hindate tuleviku võimalusi.

Strateegiline juhtimine

Saate põhjalikult mõista strateegilise juhtimise kontseptsioone ja tehnikaid ning seda, kuidas rakendada neid teadmisi teenindussektorile.

Magistriuuringute meetodid

Uurige uurimisvajadusi ja olulisi mõjusid, mis mõjutavad teie õppevaldkonnaga seotud jõulise uurimise kavandamist ja täitmist.

Magistriuuringute projekt

Toimige märkimisväärseid / laiendatud individuaalseid teadustegevusi, mis seostuvad õpitud moodulite õppimisega konkreetse välitestiga seotud probleemi analüüsiga. Protsess pakub teile võimalust edendada teaduslikke oskusi nii akadeemiliselt kui ka praktilise rakenduse kaudu.

Turismi juhtimine

Uurige inimressursside juhtimise aluseks olevaid määratlusi, kontseptsioone ja teooriaid. Hindate traditsioonilisi ja kaasaegseid tööstusharusid ning uurite probleeme, mis mõjutavad inimressursside juhtimist turismi ja külalislahkuse valdkonnas.

Optsiooni moodulid

  • Turismisihtkoha haldamine
  • Online-turundus - strateegiad
  • Toimingud
  • Strateegiline juhtimine

Tasud

UK

Aastatel 2018-1919 sisenevate õpilaste õppemaks on 5950 naelsterlingit. Inflatsiooni tagajärgede arvessevõtmiseks võib igal aastal suurendada teie makstavat summat.

Rajatised

Raamatukogu

Meie raamatukogu on avatud iga päev 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas, pakkudes teile juurdepääsu spetsiaalsetele raamatutele ja ajakirjadele, õpperuumidele, arvutitele, multimeediumide ja meediaseadmete rendile. Kümneid tuhandeid meie Raamatukogu digitaalseid ressursse, sealhulgas e-raamatuid, e-ajakirju ja andmebaase, saab internetis juurde pääseda teie jaoks sobival ajal ja kohas.

Headingley ülikool

Meie ajalooline Headingley Campus asub 100 aakri pargis, kust saate hõlpsalt ligi Leedsi kesklinna.

Jõusaal ja spordirajatised

Leeds Becketti sisustus on lihtne. Meie spordisõbralikud sviidid on kõigile sportlastele hõlpsasti juurdepääsetavad ja pakitud kõige uuemate tehnoloogiatega.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 33 kursust Leeds Beckett Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
5,950 GBP
Ühendkuningriigi / ELi üliõpilased
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev