MSc rahvusvahelise hotellijuhtimise

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Miks valida see kursus

Kontrollimine - valmistuge saama külalislahkuse juhiks

Meie üleilmastunud maailmas on hotellides üha suurem nõudlus ja nad konkureerivad kliendikogemuse võrdlusaluse seadmisel, hoolitsedes samal ajal kõigi kultuuride ja maitsete eest. Meie rahvusvaheline hotellijuhtimise magistrikursus pakub teile teadmisi ja oskusi, mida vajate tööstuses juhiks saamiseks.

Meie akadeemiliste teadmiste ja muljetavaldava tööstussidemete võrgu kombinatsioon annab teile vajaduse, mida on vaja kõrgtasemel mõistmiseks toimimisest, juhtimisest ja strateegiast, mida edu tänapäevases globaalses külalislahkuses nõuab.

Mida sa õpid

Üha kasvav arv konkurentsivõimelisi ja edukaid hotelle mõistab keskendunud ja ülitõhusa juhtimise olulisust. Koolitame teid kompetentsidesse, mida külalislahkuse ettevõtted nimekaimalt otsivad, keskendudes operatsioonidele, teenuste osutamise süsteemidele ja parimatele juhtimispraktikatele, mis toimivad kogu maailmas.

Kogu kursuse vältel uurite külalislahkuse juhtimist erinevate nurkade alt. Õpetame teile, kuidas suundumusi tuvastada, eetilisi kaalutlusi arvesse võtta, tulude maksimeerimise olulisust ja tõhusate süsteemide loomist.

Saate teada olulistest otsustest, millega tänapäevased hotellijuhid silmitsi seisavad, ja kuidas kaaluda alternatiivsete lähenemisviiside väärtust ettevõtluses. Lõpetamise ajaks on teil võimalus teha oma tööstusele oma märk.

Õppida ja töötada välismaal

Võimalikud võimalused omandada väärtuslikku Euroopa kogemust töötades või viies teadusuuringuid läbi välismaal oma kraadi ajal või vahetult pärast seda. Seda on võimalik teha suveperioodil väitekirja kallal töötava Erasmuse stipendiumiga või hiljuti lõpetanuna. Erasmuse koolituse läbimiseks peab praktika kestus olema vähemalt kaks kuud.

Moodulid

Loetletud moodulid on soovituslikud, kajastades avaldamise ajal kättesaadavat teavet. Pange tähele, et moodulid võivad sõltuda õpetatavuse, õpilaste nõudluse ja / või klassi suuruse piirmääradest.

Ülikoolis rakendatakse kõigi õpetatavate programmide krediidiraamistikku, mis põhineb 15-ainelisel tariifil. Moodulid võivad olla 15, 30, 45 või 60 ainepunkti ja mõnede magistritööde puhul lisaks 90 ainepunkti.

1. aasta (täistööajaga)

Mooduli pealkiri Olek Poolaasta
Külalislahkuse ja turismi operatsioonisüsteemid Kohustuslik 1
Organisatsiooniline käitumine Kohustuslik 1
Uurimismeetodid Kohustuslik 1
Teenuste turundus ürituste, turismi ja hotellinduse jaoks Kohustuslik 1
Raamatupidamine ja rahandus ettevõttele Kohustuslik 2
Külalislahkuse, turismi ja ürituste äriplaan Valikuline 2
Hotellide arendamise ja juhtimise aktuaalsed probleemid Valikuline 2
Väitekiri Tuum 2
Eetika ja CSR Valikuline 2
Tulude haldamine Valikuline 2
Alustavad ettevõtmised külalislahkuses Valikuline 2
Strateegiline personalijuhtimine Valikuline 2
Rahvusvaheliste hotelliettevõtete strateegiline juhtimine Kohustuslik 2
1. aasta (täistööajaga) valikulised moodulid - FHEQ 7. tase

Kõik moodulid on kohustuslikud 1. poolaastal, 2. semestris saab valida kahe valikulise mooduli vahel

Riiki sisenemise nõuded

Vähemalt 2: 2 Suurbritannia autasu kraadi või tunnustatud samaväärne rahvusvaheline kvalifikatsioon.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University of Surrey is a global community of ideas and people, dedicated to life-changing education and research. With a beautiful and vibrant campus, we provide exceptional teaching and practica ... Loe edasi

The University of Surrey is a global community of ideas and people, dedicated to life-changing education and research. With a beautiful and vibrant campus, we provide exceptional teaching and practical learning to inspire and empower our students for personal and professional success. Through our staff and students, Surrey achieves great things. Näita vähem