MSc rahvusvahelises äri- ja müügijuhtimise valdkonnas

Üldine

Programmi kirjeldus

MDP rahvusvahelises äri- ja müügijuhtimise valdkonnas

Taotlusperiood detsember 2019 - jaanuar 2020. Jätkake ajakohastamiseks veebisaiti www.uef.fi/ibs.

Rahvusvahelise äri- ja müügijuhtimise magistrikraad (IBS) on multidistsiplinaarne kaheaastane magistriõppekava, mis ühendab kõrgetasemelist teadustööd ja õpetamist. Programm annab põhjalikku arusaamist globaalsest ettevõtluskeskkonnast ja ettevõtte lähenemisviisidest piiriülese äritegevuse arendamisel. Programm on mõeldud nii soome kui ka rahvusvahelise üliõpilase jaoks, nii et erineva taustaga inimesed tulevad õppima ja õppima oskusi edukaks tegutsemiseks ärikeskkonna väljakutsetel ja muutuvatel teemadel. Programm on täielikult õpetatud inglise keeles ja õppekava on mõeldud õpilastele, kes soovivad omandada põhjalikke teadmisi ja oskusi kõikides osades rahvusvahelise äri ja müügi juhtimine.

Ettevõtete rahvusvahelistumine, ettevõtetevaheline müük ja kultuuridevaheline suhtlus ja läbirääkimisoskused on peamised teemad, mida programmis rõhutatakse. Sisu aluseks on viimased teoreetilised järeldused ja juhtumiuuringud, grupitöö ja koostöö üliõpilaste, personali ja B2B-ettevõtete vahel. Rahvusvaheliselt väljapaistvad akadeemikud toovad kaasa oma kaasaegsed teadmised ja ettevõtted pakuvad reaalseid juhtumiprojekte, mis tagavad, et teie haridus on ka praktiline.

Erinevad õpetamismeetodid tagavad huvitavate, väljakutsete ja motiveerivate õpikeskkondade. Aktiivse õppimise toetamiseks kasutame uuenduslikke õpetamisvahendeid, nagu Müükteatrit ja Real Caseit. Märkate, et kursustel on palju külastajaid, kes annavad oma teadmisi, et tagada juurdepääs uusimatele teadmistele ja oskustele IBS-i piirkonnast.

Karjääri väljavaated

Programmi õpilased omandavad olulisi teadmisi ja võimet tegutseda globaalses ärikeskkonnas erinevates organisatsioonides ja rollides. Lisaks on programmi õppekava eesmärk pakkuda vahendeid edukaks toimimiseks akadeemilises valdkonnas. Õpilased, kes on edukalt läbinud programmi, saavad magistri kraadi majanduse ja ärijuhtimise alal.

Müügipiirkonnas on tööstuses palju inimesi, sest tänane ärikeskkond muutub kiiresti. Ettevõtted on märganud, et nende tegevuse parandamiseks ja arendamiseks on vaja uusi oskusi, eriti rahvusvahelistel turgudel. Vastuseks rahvusvaheliste müügijuhtimisalaste oskuste ja teadmiste kasvavale tähtsusele hindavad seda kraadi järjest enam kogu maailma tööandjad.

See programm on välja töötatud, et saaksite konkureerida laieneva ja üha konkurentsivõimelisema ülemaailmse tööturuga. Programmi lõppedes on teile paljude töövõimaluste võimalus ja selle tulemusena on teil karjääri vahendid huvitavate ja väljakutsetega ülesannete täitmiseks erinevates rollides üle kogu maailma (nt kontohaldur, müügimeeskonna juht ja müügijuht ) Programm pakub juhtimisoskusi ja juhtimisoskusi, mis on kõrgelt hinnatud igasuguste organisatsioonide jaoks era- ja avalikus sektoris.

Programmi struktuur

Magistriõpe rahvusvahelise äri- ja müügijuhtimise (120 ECTS)

Rahvusvaheline äri- ja müügijuhtimine 80 ECTS

 • Kursused Major (vähemalt 30 ECTS)
 • Akadeemilised ja metodoloogilised oskused (vähemalt 10 ECTS)
 • Magistritöö seminar ja magistritöö (40 ECTS)

Valikainete kursused 40 EAP

Vastuvõtutingimused

Programmi taotlemiseks peab kandidaadil olema kolmeaastane bakalaureusekraad tunnustatud ülikoolis või tunnustatud rakendusteaduste / polütehnikakõrgkoolis ning väga head oskused inglise ja inglise keeles.

Abikõlblikkus

Uuringute läbiviimiseks on abikõlblikud järgmised kraadi taotlejad: vähemalt 3-aastane bakalaureusekraad tunnustatud ülikoolist või tunnustatud rakendusteaduste / polütehnikukõrgkoolist. Vähemalt 60 ECTS ärijuhtimises on nõutav. Keele-, kommunikatsiooni- ja uurimismeetodi uuringud ei sisaldu ülalnimetatud uuringutes. Siiski võib ülalnimetatud uuringutesse lisada ühe majandusteaduse ja ühe logistika kursuse. Kraad tuleb täita taotlemise perioodi lõpuks. Kandidaadid, kellel on Soome või välismaine kõrgem ülikoolidiplom ärijuhtimises, ei ole abikõlblikud.

Inglise keele oskus

Taotlejad peavad oma keeleoskust inglise keeles tõestama järgmiselt:

 1. Inglise keele test:

  • TOEFL paberipõhine: kokku skoor 600 ja kirjutamine 4.0
  • TOEFL Internetipõhine: kogusumma 100 ja kirjutamine 22
  • IELTS (akadeemiline): üldine skoor 6.5 ja kirjutamine 5.5
  • PTE (inglise keele Pearsoni test), min. 59 punkti
 2. Või kui taotleja täidab vähemalt ühte järgmistest nõuetest, ei nõuta eraldi keeleeksamit, kuid taotleja peab tõendama oma inglise keele oskust kohaldatava kraadiõppe tunnistuse ja akadeemilise dokumendi ärakirjaga:
  • Bakalaureuse- või magistriõpe toimub inglise keeles Põhjamaades (Taanis, Soomes, Islandil, Norras ja Rootsis)
  • Bakalaureuse- või magistriõpe toimub inglise keeles Austraalias, Kanadas, Iirimaal, Uus-Meremaal, Ühendkuningriigis või Ameerika Ühendriikides
  • Bakalaureuse- või magistriõpe toimub inglise keeles EL / EMP riigis
  • Keskeriharidus Põhjamaades (Taanis, Soomes, Islandil, Norras ja Rootsis)
  • Keskharidus toimub inglise keeles Austraalias, Kanadas, Iirimaal, Uus-Meremaal, Ühendkuningriigis või Ameerika Ühendriikides
  • Keskharidus toimub inglise keeles EL / EMP riigis
  • Keskharidus Põhjamaades (Taanis, Soomes, Islandil, Norras ja Rootsis)
  • Rahvusvahelise küpsustunnistuse eksamiga inglise keele A1 keel (minimaalne 2. klass)

Motivatsioonikiri

Motivatsioonikiri peab sisaldama järgmist:

 • Max 1000 sõna
 • Taotleja tutvustus (kraadid ja õpingud, praegune kutsealane tegevus, akadeemilised ja kutsealased huvid)
 • Programmi taotlemise põhjused
 • Uuringute rahastamiskava
 • Karjääriplaanid pärast lõpetamist
 • Magistritöö teema esialgne ettepanek (maksimaalselt 200 sõna)

Õppemaksud ja stipendiumid

Rahvusvahelise äri- ja müügijuhtimise magistrikraad ei võta ELi / EMP riikide kodanikele õppemaksu. Soome valitsuse otsuse kohaselt maksustatakse õppemaksu mitte-ELi / EMP riikide kodanikud alates 2017. aastast alates. Õppemaks on 8 000 eurot õppeaastal, see hõlmab ka kraadiõppe (120 ECTS) ja õpingutega seotud nõustamist ja järelevalvet. Lisaks sisaldab õppemaks ühtlasi abi üliõpilaste eluaseme taotlemisel, orientatsiooni programm, määratud üliõpilane juhendaja, juurdepääs IT-teenustele, traadita internetiühendus ülikoolilinnakule ja raamatukogu tasuta kasutamine.

Õppemaksu tasumiseks vajalike üliõpilaste puhul, kes ei ole EL / EMP riigid, pakub University of Eastern Finland heldet ja atraktiivset stipendiumikava. Stipendiumi taotletakse ülikooli sisseastumise taotlemisel, täites vastava taotluse osa. Stipendiumi antakse üliõpilase akadeemiliste saavutuste alusel, mis on kirjeldatud vastuvõtukriteeriumides. Stipendium on isiklik ja seda antakse kaheks õppeaastaks.

Soomes peate endale võtma vastutuse enda toetamise eest. Enne Soome tulemist veenduge, et teie rahalised vahendid oleksid kogu õppeperioodi jaoks piisavad. Üliõpilastele antakse elamislubasid tavaliselt üheks aastaks. Tulu uuritakse seoses iga taotlusega. Teie majutuse, toidu ja muude kulude eest maksma peab teil olema vähemalt 560 eurot kuus. Seetõttu on teil ühe eluaasta jooksul vaja saada 6 720 eurot. Lisateavet leiate aadressilt www.migri.fi. ELi kodanikud, kes tulevad Soome õppima, ei pea kandideerima õppuril elamisloa saamiseks; siiski eeldatakse, et nad ka suudavad katta oma elukulud iseseisvalt.

Lisaks ELi-EMP / EMP üliõpilaste jaoks kättesaadavatele õpingutele pakub ülikool kõigile üliõpilastele mitmeid teenuseid, mis üliõpilastel mõnele rahalisele koormusele võtab. Soomes elamise kulu on suhteliselt kõrge ja õpilased ootavad seda iseseisvalt ja neil on piisavalt vahendeid. Näiteks üliõpilastel on tasuta juurdepääs Ülikooli Raamatukogu kogudele, õpilastele on saadaval arvutid ja tasuta WiFi, samuti paljud teised tugiteenused, mis on kavandatud meie õpilaste igapäevaelu hõlbustamiseks. Üliõpilaskonna liikmetena on üliõpilastel õigus ka Soome tudengite terviseteenistuse õpilaste tervishoiuteenustele. Liikmelisus üliõpilasliidus sisaldab mitmesuguseid vaba aja veetmise võimalusi. Liikmelisus üliõpilaseltsis on kohustuslik kõikidele kraadiõppuritele ja üliõpilaskonna liikmemaks on 126 eurot õppeaasta kohta.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuo ... Loe edasi

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuopio Näita vähem
Joensuu , Kuopio + 1 Rohkem Vähem