MSc rahvusvahelises ärijuhtimises

Üldine

Programmi kirjeldus

Programmi ülevaade

Dongbei rahanduse ja majanduse ülikooli (DUFE) ülemaailmne juhtimis- ja majanduse instituut (GIME) pakub õppe- ja teadustööl põhinevat magistriõpet IBMis (rahvusvaheline ärijuhtimine) , millele on lisatud praktika praktiline rakendamine õppe ajal.

Magistriõpe rahvusvahelise ärijuhtimise (IBM) eesmärk oli spetsiaalselt rahvusvahelistele üliõpilastele, kes on huvitatud ettevõtte juhtimisest või rahvusvahelisest kaubandusest, kus on seotud ärialane suhtlus Hiinaga.

Õppekava

Sellel programmil on kolm etappi: õpetamine, uurimistöö ja praktika või erialane kuuluvus. Esialgu õpilased võtavad mitmeid kohustuslikke mooduleid, mis aitavad arendada nende mõistmist juhtimise ja organisatsiooni. Õpilastel on siis võimalus valida erinevate spetsialiseeritud moodulite hulgast.

Programmi teine ​​osa julgustab õpilasi arendama oma uurimistehnikaid spetsiaalselt kavandatud, uurimismeetodi moodulite ja seminaride abil. Õpilastel on ka võimalus suhelda külalisprofessorite ja üliõpilastega meie partneritelt välismaal.

Programmi viimases osas osalevad üliõpilased internatuuri ajal rahvusvahelises äris keskendunud organisatsioonis.

Programmi tulemus

Lõpetamisel on teil rahvusvaheliste organisatsioonide jaoks vajalik teadmised, rahvusvaheline perspektiiv, oskused ja kogemused. Teil on ka ette nähtud elukestva õppe ja erialase arengu karjäär.

Sisenemise nõuded

  • Bakalaureusekraadi edukas lõpuleviimine heade klassidega. Õpilastel peaks olema vähemalt 2,5 GPA. Õpilasi, kellel on vähemalt aasta pikkune töökogemus, kaalutakse GPAga 2,3 või rohkem. Üliõpilased on kohustatud esitama ka isikliku avalduse ja soovituse kirja kahelt professorilt või dotsendilt.
  • IELTS 6.0 või samaväärne. Õpilased, kellel IELTS-skoor on 5,5, peaksid taotlema ingliskeelset inglise keelt.

Programmi alguskuupäev

September

Taotluste esitamise tähtaeg

15. august

Õppemaksud

Õppemaksud on 69000 RMB aastas. 2,5-aastase programmi kogusumma on 172500 RMB.

Majutus

DUFE-i rahvusvahelistel üliõpilastel on võimalus õppida ülikoolilinnakut üliõpilasüritustel kas ühe- või kaheinimesevoodiga magamistuba. Ülikoolilinnakus elamise võimalus annab teile võimaluse elama ülikoolilinnakus elama, võimaldab teil kohtuda teiste rahvusvaheliste üliõpilastega ja teha sõpru üle kogu maailma.

Viimati uuendatud dets 2019

Teave kooli kohta

Dongbei University of Finance & Economics (DUFE) was founded in October 1952. Now, DUFE is the Top 5 Finance and Economics Universities in China. DUFE serves as a multidisciplinary, teaching-and-r ... Loe edasi

Dongbei University of Finance & Economics (DUFE) was founded in October 1952. Now, DUFE is the Top 5 Finance and Economics Universities in China. DUFE serves as a multidisciplinary, teaching-and-research-oriented university focusing on economics, management, laws, arts, science, offering full-time as well as part-time education programs. DUFE now has 20,000+ students from over 120 nationalities represented on campus. Näita vähem