MSc rahvusvahelises ärijuhtimises

Üldine

Programmi kirjeldus

Moodsad, kultuuriliselt mitmekesised ja dünaamilised ärikeskkonnad kasvavad globaalselt ning selle tulemusena oleme tunnistajaks ülikoolilõpetajate nõudlusele, kellel on maailmavaade, kuidas edukas äri välja näeb.

Rahvusvaheline äri on globaliseerumise otsese tagajärjel tohutult kasvanud. Liituge Glasgow Caledoniani ülikooli Glasgow School for Business and Society leidke tänapäevane rahvusvaheline keskkond, kus eetiline äritavade arendamine ja rahvusvaheline äri teooria on testitud.

Selle kasvu tingivad peamiselt uued ja arenevad turud, tehnoloogilised edusammud, tööjõu liikuvus, keerukad logistika- ja tarneahelad ning ettevõtjate toetusvõrgustike kasv. Magistriõppe lõpetanute võimalused ei ole kunagi olnud suuremad ja rahvusvahelise ärijuhtimisprogrammi kaudu kogete tegevusi, mida mitmed erinevad tööstusharud nõuavad oma juhtimise spetsialistidelt.

GCU valmistab teid karjäärile ärivaldkonnas ja arendab teid juhina ja juhina, kes saab lisaväärtust teie valitud organisatsioonile, rakendades selle programmi raames saadud teadmisi rahvusvahelisel areenil.

Sinu karjäär

GCU lõpetajad hindavad kõrgelt oma äritegevuse teadmisi ja oskusi. Nad on tugevad juhid. Nad on kultuuriliselt teadlikud globaalsest vaatenurgast. Nendel põhjustel annavad meie lõpetajad karjäärivõimalusi nii Suurbritannias kui ka kogu maailmas.

MSc International Business Management lõpetajad on konkurentsivõimelised kandidaadid ärirollid avaliku, era- ja kolmanda sektori organisatsioonides.

Mida sa õpid

Globaalne strateegia: väljakutsed ja valikud

See moodul aitab teil mõista peamisi suundumusi, mis on tekkinud globaalses kauplemiskeskkonnas, sealhulgas tööstusharude üleilmastumine, geopoliitiliste muutuste võimalused ja tehnoloogia rolli muutuste juhtimisel. Te arendate arusaama globaalsete strateegiate väljatöötamisest erinevates tööstusharudes, kuidas analüüsida ja hinnata edusamme eesmärkide saavutamiseks ja õppida sobivate strateegiliste valikute hindamiseks ja valimiseks.

Ülemaailmsete otsuste tegijate finantsjuhtimine

Selle mooduli raames saate tutvuda rahvusvaheliste raamatupidamisstandardite, lühiajaliste ja pikaajaliste rahastamisotsuste, finantsjuhtimise ja rahvusvaheliste maksustamismeetodite ning raamatupidamisvõtete üksikasjaliku analüüsi teel otsuste tegemiseks, planeerimiseks ja kontrollimiseks. See moodul hõlmab kõiki teemasid juhtide vajadustele vastavas kontekstis, tagades nii, et teie ärialaseid teadmisi laiendatakse ja need sobivad teie edaspidises karjääris.

Rahvusvaheline turunduse juhtimine

See moodul annab ülevaate peamistest otsuste tegemise valdkondadest turundusfunktsiooni globaalses kontekstis ja pakub võimalust arendada põhjalikku arusaamist mõningatest probleemidest, millega turundajad tänapäeva globaalsetes organisatsioonides kokku puutuvad. Õppige turunduse juhtimise protsessi, kaubamärgi, tehnoloogia kasutamise turunduses ja eetilistest väljakutsetest ülemaailmsel tasandil peamised probleemid.

Inimeste juhtimine ülemaailmsetes organisatsioonides

Üleilmastumine on keskendunud kvalifitseeritud tööjõu rollile sektori konkurentsieelise säilitamisel, kuid see toob kaasa ka olulisi organisatsioonilisi, juhtimis- ja eetilisi väljakutseid. Mooduli eesmärk on anda teile põhjalik arusaam võtmeisikutest, strateegiatest ja praktikatest inimeste juhtimiseks teie tulevase karjääri ettevalmistamisel.

Rahvusvaheliste operatsioonide juhtimine

Saate arusaamist toodete ja teenuste kavandamisprotsessist, praegustest rahvusvahelist äritegevust puudutavatest probleemidest ning globaalsete ja roheliste tarneahelatega seotud riskidest ja probleemidest. Kogu mooduli puhul kasutatakse juhtumiuuringuid kogu maailmast arutatavate teemade illustreerimiseks ning erinevate sektorite arutelude ja otsuste tegemise soodustamiseks.

Risk ja organisatsiooniline vastupidavus

See moodul tutvustab teid riskijuhtimise protsesside ja tavade peamistes teoreetilistes mõistetes. See annab teile põhjaliku arusaama riskijuhtimise strateegiast, kultuuridest ja toimingutest, julgustades teid kaaluma tipptasemel riskiküsimusi. Kogu mooduli raames saate hinnata kogu ettevõtte hõlmava riskijuhtimise lähenemisviisi kasutamist, mis võib välja areneda elujõulisi organisatsioone, ja teate, kui tähtis on luua riskitundlik kultuur positiivsete tulemuste saavutamiseks.

Eetika, juhtimine ja vastutustundlik juhtimine

Vaadates era-, avaliku ja sotsiaalse ettevõtluse valdkondi, on teile varustatud analüütiliste tööriistade ja kontseptsioonide komplektiga, mis juhivad vastutustundlikku otsustusprotsessi, rõhutades samal ajal erinevusi vastavuse ja eetilise käitumise vahel. Te omandate teoreetiline ja praktiline arusaam reaalmaailma teemadest Ühendkuningriigi ja ülemaailmse perspektiivi kohta ning õppige PRME-iga seotud põhimõtetest ja selle mooduli keskse tähtsusega ühistest omadustest.

Rakenduslik kutsepraktika

Järgides teadmisi, mida olete saanud eetikast, juhtimisest ja vastutustundlikust juhtimisest ning keskendudes eneserefleksioonile, arendate selles moodulis oma ametialast pädevust professionaalse kaasamise tegevusega. Nende kahe peamise mooduli seos tugevdab eetilist ja vastutustundlikku otsustusprotsessi tähtsust ja juhtimist teie tulevases karjääris.

Magistriuuringute projekt

Programmi lõplik element on magistriuuringute projekt, mis annab teile võimaluse kujundada ja teha originaalseid uurimistöid. Te rakendate rahvusvahelises ärijuhtimises tavapäraselt kasutatavaid meetodeid ja teooriaid ning rahvusvaheliselt avaldatud kirjanduse toetusel näidatakse selles valdkonnas parimaid tavasid.

Riiki sisenemise nõuded

Siin loetletud kõik sisenemisnõuded tuleks kasutada juhendina ja need peavad vastama minimaalsele sisestamise tingimustele. Taotlejaid, kes on teinud koha tingimusliku pakkumise, võidakse paluda saavutada rohkem, kui on öeldud.

Tüüpilised sisenemise nõuded

Suurbritannia autasud 2: 2 või samaväärne

inglise keel

Akadeemiline IELTS skoor 6.0 (või samaväärne), mille elementi pole alla 5.5.

Pange tähele: kui olete pärit enamuselt inglise keelt kõnelevast riigist, ei pruugi teilt nõuda täiendavat tõestust oma inglise keele oskuse kohta.

Lisainformatsioon

Muud akadeemilised ja kutsekvalifikatsioonid

Iga taotlust GCU-le käsitletakse individuaalselt. Kui teil ei ole harilikke akadeemilisi kraadiõppe vorme, kuid nad suudavad näidata tunnustatud kutseorganisatsioonide asjakohast töökogemust ja / või krediiti, võidakse teil selle kursuse omandamiseks lubada ülikooli eelõppekava tunnustamist.

Rahvusvahelised Pathways

Kui te ei vasta inglisekeele nõuetele, võite saada inglise keele omandamiseks ülikooliõppeprogrammi.

Tasud ja rahastamine

Õppemaksu, mida maksate, määravad enamasti teie tasu staatus. Mis on minu õppetoetuse staatus?

Õppemaks 2018/19

  • Kodu: 5500 naela
  • RUK: 5500 £
  • EL: 5500 £
  • Rahvusvaheline: 12600 krooni

Kui alustate oma õpinguid 2018. aasta septembris või 2019. aasta jaanuaris, siis need on iga-aastased või moodulitasud, mis kehtivad teie kursuse kestuse kohta; Tasud võivad siiski muutuda. Lisateabe saamiseks selle kohta, kuidas tasud võivad muutuda, lugege meie tasusid ja tagasimakse eeskirju.

Lisakulud

Lisaks kursuse õppemaksudele võite ülikoolis oma aja jooksul kogeda lisakulusid.

Stipendiumid

Pakume kvaliteetset haridust õiglase hinna eest; kui ühist heaolu ülikool, oleme võtnud endale kohustuse pakkuda andekatele õpilastele juurdepääsetavat kõrgharidust, hoides oma õppemaksu madalalt ja pakkudes laiaulatuslikku stipendiumipaketti üle 2,5 miljoni naela aastas.

Kui teil on küsimusi või küsitlusi stipendiumide kohta, mis on saadaval 2018./19. Aastaks, võtke kindlasti ühendust üliõpilaspäringute meeskonnaga.

Rahvusvaheline õpilase alguskuupäev

Uute rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks algavad orientatsiooniüritused 14. septembril 2018 . See lisaaeg on spetsiaalselt ette nähtud uute rahvusvaheliste üliõpilaste abistamiseks Suurbritannia ja GCU sisseseadmisel enne üldise üliõpilaste juhendamise ja õpetamise alustamist.

Sel perioodil toimus terve hulk lõbusaid ja informatiivseid tegevusi, sealhulgas ülikoolilinnak ja linnaekskursioonid, samuti tervitusüritused, kus võite kohtuda teiste rahvusvaheliste üliõpilastega.

Kutsealane akrediteerimine

See programm on akrediteeritud Chartered Management Institute (CMI). Üliõpilased võivad taotleda assotsieerunud liikmelisust programmi õppimisel ja CMI-l heakskiidul ka CMI sertifikaat strateegilises juhtimises ja juhtimises.

Viimati uuendatud juuli 2018

Teave kooli kohta

Corporate responsibility and sustainability are fundamental concerns for every organisation. The Glasgow School for Business and Society seeks to address the complex challenges of the global economy, ... Loe edasi

Corporate responsibility and sustainability are fundamental concerns for every organisation. The Glasgow School for Business and Society seeks to address the complex challenges of the global economy, while delivering social benefit to local and global communities. Näita vähem
Glasgow , London + 1 Rohkem Vähem