MSc rahvusvahelises ärijuhtimises

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Võtke kasutusele uued ja arenevad turud rahvusvahelises kontekstis. Sellel kursusel aitame teil arendada elutähtsaid oskusi rahvusvahelise ärijuhtimise alal.

Lisaks eetilisele ja globaalsele juhtimisele saate täpsustada ka oma teadmisi, uurides poliitökonoomiat ja kuidas see võib mõjutada globaalset kaubandust.

Kursuse saate kohandada nii, et see keskenduks kõige huvitavamatele valdkondadele, valides valikuvõimalusi mitmesugustest ärivaldkonna erialadest.

Aitame teil mõista ka erinevate territooriumide tööpraktikaid ja luua oskusi, mida vajate erinevatest kultuuridest ja taustaga inimeste tõhusaks juhtimiseks.

Teooriast kaugemale minek

Külalisloengud, mida juhivad erinevate sektorite juhid, annavad teile ümara ülevaate erinevatest karjääriteedest rahvusvahelises äris.

Samuti on teil võimalus teha valikuline 36–48-nädalane praktika, mis annab teile ainulaadse ülevaate rahvusvaheliste organisatsioonide toimimisest. See võib teie karjäärile tõelise tõuke anda, võimaldades teil oma CV-le lisada asjakohast tööalast kogemust.

Pikkus

 • 1 aasta
 • 2 aastat internatuuri

Omadused ja eelised

 • Õpetavad eksperdid - õpid teadlastelt, kellel on kogemusi globaalsete ettevõtete heaks töötamisel. Samuti viivad nad oma valdkondades läbi tipptasemel teadusuuringuid, mis toetavad teie õppimist.
 • Võimaluste linn - Globaalsete organisatsioonide ja uuenduslike idufirmadega pakub Manchester hulgaliselt võimalusi. Kasutage meie suhteid tööandjatega, et edendada oma õpinguid ja erialast võrgustikku.
 • Ainulaadsed teadmised - õppige külalislektoritelt, kellel on rahvusvahelisel tasemel töötamise kogemus. Saate siseringi ülevaate mõnedest maailma ambitsioonikamatest globaalsetest ettevõtetest.
 • Kohandatav kraad - spetsialiseeruge rahvusvahelise äri valdkondadele, mis teid kõige rohkem huvitavad, et aidata kujundada oma edasist karjääri.
 • Valikuline praktikakoht - omandage ulatuslik töökogemus valikulise 36–48-nädalase praktika ajal rahvusvahelise äri alal.
 • Reaalajas kliendi püksikud - täiendage oma oskusi, töötades koos projektidega reaalsete klientidega. Saad olulist kogemust töömaailmas.
 • Suurendage oma tööalast konkurentsivõimet - uurige laia valikut juhtimisrolle kogu maailmas. Sellel kursusel omandatud oskused on olulised kõigil rahvusvahelistel turgudel.

Akrediteeringud, auhinnad ja kinnitused

Akrediteerimine
 • Ärikool on akrediteeritud MBA assotsiatsiooni poolt. AMBA akrediteerimine on kõrghariduse saavutamise kõrgeim tase.
 • Ärikool on ühingu poolt akrediteeritud ärikoolide arendamiseks. See tähendab, et oleme rahvusvaheliselt tunnustatud äri- ja juhtimishariduse ülemaailmsete tipptaseme standardite täitmise eest.

Karjääri väljavaated

Soovime, et saaksite enesekindlalt uurida võimalusi kogu maailmas. Aitame teil näidata oma teadmisi tulevastele tööandjatele väga erinevates ärisektorites.

Teil on hea positsioon rahvusvahelistel operatsioonidel juhtivatel kohtadel käimiseks, näiteks:

 • Rahvusvaheline kontohaldur
 • Tollieeskirjade täitmise spetsialist
 • Kaubanduse ja ekspordi spetsialist
 • Turundusjuht
 • Juhtimisanalüütik

Õpingute ajal saate kasutada meie tavapärast tööhõivealaste ürituste ajakava, näiteks tööandjate kohvikud ja töömessid. See on teie võimalus suhelda tööandjatega ja täiendada oma ametialast CV-d.

Varasemad lõpetajad on leidnud juhtimisrollid sellistes globaalsetes ettevõtetes nagu Ernst

94% lõpetajatest astub kuue kuu jooksul pärast kooli lõpetamist otse tööle või jätkavad õpinguid.

DLHE 2017. aasta uuring kõigi vastajate jaoks, kes on töötamiseks või edasiseks uurimiseks saadaval ja kelle sihtkohad on teada.

Sisenemise nõuded

Tavaliselt on Ühendkuningriigis hea tunnistus (vähemalt 2: 2) või rahvusvahelisel samaväärsel tasemel ärivaldkonnas. Me kaalume ka teie taotlust, kui teil on oluline juhtimiskogemus või kraadiga samaväärne kutsekvalifikatsioon.

Kui teie emakeel pole inglise keel ja teie esimest kraadi ei õpetatud inglise keeles, peab teil olema inglise keele hinne IELTS 6.5 või samaväärne. Kui teie IELTS-i tulemus on 5,5, võime teile pakkuda koha tingimusel, et olete ülikoolis edukalt läbinud kinnitatud inglise keele kursuse.

Ülemaailmsed taotlejad nõuavad IELTS-i, mille üldskoor on 6,5 ja mis tahes kategoorias vähemalt 5,5, või samaväärne vastuvõetav inglise keele oskus.

Pange tähele: sellele kursusele kandideerimiseks peate esitama ainult ühe viite.

Tutvuge ekspertidega

Kursuse üksikasjad

See kursus annab teile oskused ja mõistmise äritegevuse juhtimiseks omavahel ühendatud, üleilmastunud majanduses. Saate aru, kuidas majanduslikud, poliitilised, regulatiivsed, sotsiaalsed ja kultuurilised mõjud mõjutavad ettevõtete juhtimist rahvusvaheliste organisatsioonide ja / või maailmaturul.

Aasta 1

Allpool olevad ühikud näitavad kursuse sisu sisenemiseks septembris 2020.

Tuumaelektrijaamad

Arengu finantseerimine

Rahvusvahelised kapitalivood on arengu rahastamise põhiaspekt. See üksus uurib rahvusvahelise rahanduse põhialuseid ja arengu rahastamise põhiküsimusi, nagu rahvusvaheline abi, mikrokrediit ja riigivõlg, ning võimalusi ja väljakutseid, mida nad arengualgatustele pakuvad.

Rahvusvahelise äri kriitiline ja kontekstuaalne mõtlemine

See üksus uurib uurimisprotsessi olulisust eriti kirjanduse hankimisel, akadeemilisel kirjutamisel ja kirjanduse kriitilisel ülevaatamisel rahvusvahelise äri kontekstis.

Rahvusvahelise äri teooriad

See üksus annab kriitilise ülevaate peamistest teoreetilistest lähenemisviisidest rahvusvahelises ärivaldkonnas. Üksus uurib nii ettevõtete rahvusvahelise äritegevuse alternatiivsete mõtlemisviiside erinevusi kui ka vastastikuse täiendavuse ulatust. Üksuse eesmärk on üksikasjalikult uurida mõistete peamisi selgitusi, hõlmates teoreetilisi, empiirilisi ja metoodilisi küsimusi. See üksus pakub õpilastele platvormi rahvusvahelise ettevõtluse kriitilise ja kontseptuaalse mõtlemise teadmiste omandamiseks.

Globaalne korporatiivne jõud rahvusvahelises majanduses

See üksus uurib ettevõtete korporatiivset poliitilist tegevust globaalses kontekstis. Kasutades rahvusvahelise poliitökonoomia ja rahvusvahelise ettevõtluse valdkondadest tuletatud analüütilisi raamistikke, uurib üksus, kuidas ja miks ettevõtted suhtlevad rahvusvaheliste institutsioonide, riikide valitsuste ja kodanikuühiskonnaga paljudes tänapäevastes küsimustes.

Rahvusvaheline äri ja arenevad turud

See üksus uurib kasvu ja arengu teoreetilisi aspekte, et käsitleda turgude tekkimist. Üksus võtab arvesse valitud turgude majandusarengut ja ettevõtluskeskkonda. Kaalutakse ettevõtlusega seotud võimalusi ja väljakutseid nendel turgudel ning analüüsitakse olemasolevaid poliitilisi võimalusi säästva kasvu saavutamiseks.

Rahvusvaheline strateegiline juhtimine

See üksus keskendub rahvusvahelise äristrateegia ja juhtimisteooriate kohaldamisele ettevõtete rahvusvahelises tegevuses globaalses kontekstis. Üksus tutvustab rahvusvahelise äristrateegia põhimõisteid ja uurib seost rahvusvahelise juhtimise, rahvusvahelise strateegia, ettevõtte sotsiaalse vastutuse, globaalsete väärtusahelate, strateegiliste liitude, võrkude ja säästva arengu vahel.

Uurimismeetodid

See üksus annab mõista peamisi rahvusvahelises äriuuringutes kasutatavaid metoodikaid. Samuti annab see ülevaate erinevate uurimismeetoditega seotud tugevatest ja nõrkadest külgedest ning andmete koostamisest, tähendusest ja kasutamisest. See üksus tugineb õppimisele IB üksuse kriitilises ja kontekstilises mõtlemises, mille tulemusel töötatakse välja dissertatsiooni uurimisprojekti uurimisplaan ja ettepanek (uurimisprobleem ja metoodika).

Väitekiri - rahvusvaheline ärijuhtimine

Dissertatsiooniüksus annab üliõpilasele võimaluse rakendada oma õpet programmist individuaalse juhendatud uurimisprojekti kavandamiseks ja läbiviimiseks. See hõlmab teema valimist seotud kirjandusest, uurimisküsimuse väljatöötamist, uurimisprotsessi kavandamist ja kavandamist ning uurimistulemuste teatamist.

Hindamiskoefitsiendid ja kontakttunnid

10 ainepunkti võrdub 100 õppetunniga, mis on loengute, seminaride ja praktiliste sessioonide ning iseseisva õppe kombinatsioon. Mastersi kvalifikatsioon koosneb tavaliselt 180 ainepunktist, PGDip 120 krediidist, PGCert 60 krediidist ja MFA 300 krediidist. Teie õpiaja täpne koostis ja hinnangud kursusele varieeruvad vastavalt teie valikutele ja õpistiilile, kuid see võib olla:

Uuring

 • Täiskohaga: 50% loenguid, seminare jms; 0% paigutus; 50% iseseisev uuring

Hindamine

 • Täiskohaga: 100% kursuste korraldamine; 0% praktiline; 0% eksam
Paigutuse valikud

Kasuliku töökogemuse saate Business Schooli kraadiõppe praktikaprogrammi kaudu. Lühiajalise praktika korral mitte ainult ei näidata potentsiaalsetele tööandjatele, et olete valmis tööle asuma, vaid saate ka elutähtsaid kogemusi ja loote mõned väärtuslikud ühendused oma ametialase võrgustiku jaoks.

Kuigi praktika hõlmab vähemalt 100 töötundi - alustades igal ajal novembrist augusti alguseni -, on see, kuidas te neid tunde teete, paindlik. Võite töötada täistööajaga õpingute vaheajal või teha terve päeva jooksul kaks või kaks nädalat, sobitades selle oma õpingutega.

Vabatahtlik praktikaaasta

Kui olete oma õpetatavad üksused edukalt läbinud, on teil võimalus teha 36-48-nädalane praktika. Teid toetab meie praktikaosakond, kellel on ulatuslikud kontaktid tööstusega ja üle 25-aastane kogemus õpilaste praktikale aitamisel.

Praktikabüroo reklaamib mitmesuguseid võimalusi, toetab ja nõustab kandideerimis- ja värbamisprotsessi ning toetab teid jätkuvalt ülikoolist eemal viibimise ajal.

Selle praktika eest makstakse lisatasu.

Majanduse, poliitika ja rahvusvahelise äri osakond

Meie majanduse, poliitika ja rahvusvahelise ettevõtluse osakond täiendab teadmisi tänapäeva globaalsel areenil olulistes küsimustes.

Osakond on pühendunud tipptasemel õpetamisele ning seda juhivad maailmatasemel spetsialistid ja akadeemilised majandusteadlased. Reageerides digitaalajastu globaalsetele vajadustele, on selle eesmärk võimaldada õpilastel uurida tohutuid valdkondi, mida mõjutab majandus ja poliitika.

Tasud

Ühendkuningriigi ja ELi üliõpilased
 • Suurbritannia ja ELi üliõpilased: Täistööajaga lõiv: 9 250 naela aastas. Õppetasud jäävad samaks igal kursuse aastal, kui täidate need tavalises ajakavas (kordusaastaid ega õppepause pole).
Kolmandate riikide ja Kanalisaarte üliõpilased
 • Euroopa Liitu mittekuuluvad rahvusvahelised ja Kanalisaali õpilased: täistööajaga töötasu: 16 500 £ aastas. Õppemaks tasub teie kursuse iga aasta sama, kui teete seda tavapärase aja jooksul (ükski korduv aasta või uuringu katkestamine).
Lisainformatsioon

Magistrikursus sisaldab tavaliselt 180 krediiti, PGDip 120 ainepunkti, PGCert 60 ainepunkti ja MFA 300 krediiti. Õppemaks tasub iga õppeaasta eest sama, kui kursus on lõpule viidud tavapärase aja jooksul (ükski korduv aasta või uuringu katkestamine).

Osalise tööajaga õpilased võivad võtta maksimaalselt 90 ainepunkti igal õppeaastal.

Lisakulud

Spetsialisti kulud

Kõik kursuseks vajalikud raamatud on raamatukogus saadaval. Samuti on ülikoolis arvutilaborid ja sülearvutite laenuteenus. Paljud õpilased otsustavad osta mõne põhilise õpiku ja / või sülearvuti. Võimalik, et õpilastel tuleb trükkida ka ülesanded ja muud dokumendid. Ülikoolilinna trükikulud algavad 5 pennist lehekülje kohta. Eeldatavad kulud on sülearvuti jaoks 300 naela, raamatute ja trükkimise eest kuni 100 naela aastas.

Viimati uuendatud sept 2019

Teave kooli kohta

Manchester Met has a proud heritage dating back to 1824. We are also one of the largest universities in the UK with over 38,000 students. We have over 3,500 international students from more than 140 c ... Loe edasi

Manchester Met has a proud heritage dating back to 1824. We are also one of the largest universities in the UK with over 38,000 students. We have over 3,500 international students from more than 140 countries. We are ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years old according to the Times Higher Education Young University Rankings 2019 which is a measure of our commitment to delivering and supporting quality research and teaching. Näita vähem