MSc rahvusvahelises ärijuhtimises

Üldine

Programmi kirjeldus

Miks valida see kursus

See kursus õpetab teile, kuidas juhtida rahvusvahelisi ettevõtteid. Õpid, kuidas arendada ja rakendada globaalseid strateegiaid ning kuidas muuta igas suuruses ettevõtted tõeliselt rahvusvahelisteks.

Ehkki saavad kasu Surrey Business Schooli rõhuasetusest ettevõtlusele ja innovatsioonile, julgustatakse teid ja motiveeritakse seda laiendama oma loova ja praktilise mõtlemise võimeid.

Kindlustame, et teil on oskusi ja teadmisi, millele tööandjad tähelepanu pööravad, ning teil on võimalus kogu õpingute vältel tegelda kaasaegse äriga seotud reaalsete, tänapäevaste väljakutsetega.

Mida sa õpid

Selle kursuse õppimine aitab teil saada põhjaliku ülevaate sellest, kuidas edukatel ettevõtetel on jätkuvalt rahvusvaheline ulatus, vaatamata paljudele väljakutsetele, mida kaasaegne maailm endast kujutab.

Õpetame teile, kuidas tõhusalt sõnastada ja rakendada globaalseid strateegiaid, et rahvusvahelises äris edu saavutada. Suurendame teie huvi, õpetades teile tehnikaid ja teadmisi, mida professionaalsed juhid vajavad rahvusvaheliste ärikeskkondade juhtimiseks. Võite oodata ka selliste valdkondade uurimist nagu vastutuse juhtimine ja eetilised kaalutlused.

Te saate kogeda inspireerivat kombinatsiooni meie uurimistulemustest ja rahvusvaheliste ettevõtete juhtumianalüüsidest. Selle käigus saate teada, miks on kogu maailmas mõne parima tulevikku suunatud juhtimismeetodi kasutuselevõtmine ülioluline.

Ametialane tunnustus

Hariduselt - Ühingu Ettevõtluskõrgkoolide Arendamiseks (AACSB)

Assotsiatsiooni poolt akrediteeritud ettevõtluskoolide arendamiseks (AACSB).

Akadeemiline aasta struktuur

Pange tähele, et mooduleid "E-äri strateegia" ja "Ettevõtte aruandluse tehnikad" õpetatakse juunist juulini ja rahvusvahelise ettevõtluse projekti viiakse läbi augustist septembrini.

Moodulid

Loetletud moodulid on soovituslikud, kajastades avaldamise ajal kättesaadavat teavet. Pange tähele, et moodulid võivad sõltuda õpetatavuse, õpilaste nõudluse ja / või klassi suuruse piirmääradest.

Ülikoolis rakendatakse kõigi õpetatavate programmide krediidiraamistikku, mis põhineb 15-ainelisel tariifil. Moodulid võivad olla 15, 30, 45 või 60 ainepunkti ja mõnede magistritööde puhul lisaks 90 ainepunkti.

1. aasta (täistööajaga)

Mooduli pealkiri Olek Poolaasta
Rahvusvaheline äriprojekt Kohustuslik Ristiaasta
Globaalse strateegia rakendamine Kohustuslik 1
Rahvusvahelise ärijuhtimine Kohustuslik 1
Personalijuhtimine Kohustuslik 1
Turundus Kohustuslik 1
Raamatupidamine
1. aasta (täistööajaga) valikulised moodulid - FHEQ 7. tase

Valige 1 valikuline moodul

Riiki sisenemise nõuded

Vähemalt 2: 2 Suurbritannia autasu kraadi või tunnustatud samaväärne rahvusvaheline kvalifikatsioon.

Viimati uuendatud sept 2019

Teave kooli kohta

The University of Surrey was established on 9 September 1966 with the grant of its Royal Charter, but its roots go back to a late 19th-century concern to provide greater access to further and higher e ... Loe edasi

The University of Surrey was established on 9 September 1966 with the grant of its Royal Charter, but its roots go back to a late 19th-century concern to provide greater access to further and higher education for the poorer inhabitants of London. Näita vähem

Akrediteeringud

AACSB Accredited