Kursuse ülevaade

Õppekava on hoolikalt kavandatud selleks, et tagada teoreetilise tasakaalu rakendamine ja et teil on tavapärased võimalused tegeleda äri maailmaga. Ettevõtte spetsialistid saavad regulaarselt külalisi, juhtumiuuringuid ja moodulite projekte, mis võimaldavad teil oma teadmisi rakendada reaalmaailma äri stsenaariumide jaoks.

Programm pakub võimalusi peegeldada, hinnata ja rakendada peamisi rahvusvahelisi ärijuhtimise teooriaid ja kontseptsioone ning soodustada loovat ja uuenduslikku mõtlemist asjakohaste juhtimismudelite rakendamisel. Nagu te oma õpingute kaudu edasi lähete, ei anna teid mitte ainult akadeemilisele teemale vastavat teemat, vaid julgustatakse ja toetatakse ka oskusi, mis valmistavad teid ette oma karjääri arendamiseks juhtimises, eriti just rahvusvahelises äris.

Kursuse ülesehitus

Programmi üldine eesmärk on harida teid potentsiaalse juhina, kellel on hea arusaam rahvusvahelise äri kontekstist ja selle raames:

  • arendada kriitiliselt teadlikku ja integreeritud arusaamist rahvusvahelistest turgudest, ettevõtetest ja rahandusest, mis aitavad teil ettevõtlusorganisatsioonides võtta tõhusaid rolle
  • pakkuda rahvusvaheliste turgude põhikontseptsioonide ja rahvusvaheliselt tegutsevate ettevõtete muret keskkonnasäästlikkuse, ettevõtete sotsiaalse vastutuse ja eetika kontekstis
  • arendada oma äritegevuse valdkonna teadmiste ja oskuste kogumit rahvusvaheliste ettevõtete juhtimisel koos isikliku eneseteadvuse ja arendamisega, mis põhineb positiivsetel ja kriitilistel hoiakudel organisatsioonide rollile dünaamilises ja elus rahvusvahelises äriringkonnas
  • näitavad võime muuta teooria praktikas keerukates keskkondades, süstemaatiliselt ja loovalt parandada äritavasid
  • arendada ja täiustada oma elukestva õppe oskusi ja isiklikku arengut, et töötada enesesüstimise ja originaalsusega.

Programmi spetsifikatsioon

Lisateavet selle kursuse kohta saate programmi spetsifikatsioonist. Pange tähele, et programmi spetsifikatsioon puudutab kursuse sisu, mida praegu õpivad Ülikooli õpilased. Uute programmide korral tehakse programmi spetsifikatsioon enne kursuse algust võrgus kättesaadavaks.

Riiki sisenemise nõuded

Ühendkuningriigi / ELi üliõpilased

Suurbritannia / Euroopa Liidu üliõpilased vajavad esimese astme saavutamist klassis 2: 2 või kõrgemat heakskiidetud ülikooli või institutsiooni või samaväärset kvalifikatsiooni.

Rahvusvahelised üliõpilased

Mitte-Suurbritannia / Euroopa Liidu üliõpilased, kelle emakeel ei ole inglise keel, peavad saavutama IELTS 6 või kõrgema taseme vähemalt ülikoolis aktsepteeritud kirjalike oskustega või 6. sammuga.

Osalise tööajaga õpilased

Osalise tööajaga üliõpilastel, kes töötavad, antakse ettevaatlik nõustamine, et nad mõistaksid, et see on eelkogemusprogramm.

Tasud ja rahastamine

UK

Õppemaks 2018. aastaks astuda sellele kraadiõppele on 6000 £ täisajaga Ühendkuningriigis / ELis, Jersey'is, Guernsey'is ja Mani saare õpilastel.

Osalise tööajaga valikute kohta vaadake lõiku Tasud

Postgraduate Loan: uus magistrikraad on nüüd saadaval, et aidata teil maksta oma magistriõppesse õpilastele, kes algavad 2018-19 õppeaastal.

Rahvusvaheline (väljaspool ELi) 2018-19

Õppemaks 2018. aastaks on selle kraadiõppe kursus rahvusvahelistele üliõpilastele 12 500 USD.

Rahvusvahelised üliõpilased sisserände seaduste tõttu peavad 4. taseme viisa kohta õppima täistööajaga. Lisateavet viisanõuete ja lühiajaliste õppimisviiside kohta leiate rahvusvaheliste viisade ja immigratsioonide veebisaitidelt.

Kuidas kandideerida

Võite taotleda kursuse otse linkide Apply Now abil. Valige käimasoleva kursuse variant (nt täistööajaga või osalise tööajaga), kuna link viib teid konkreetse kursuse kohandatud vormi. Peate looma sisselogimise ja parooli ning täitma veebivormi. Palun pöörduge kahe kohtuniku poole enne taotluse saatmist, kuna automaatne taotlus läheb kohe, kui esitate, ja teie taotlust ei vaadata, kuni mõlemad viited pole paigas.

2018. aasta jaanuari taotlused tuleb esitada ja täita hiljemalt 29. jaanuariks 2018.

2018. aasta septembri taotlused tuleb esitada ja täita hiljemalt 5. oktoobriks 2018.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 4 kursust York St John Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2020
Duration
Võta kooliga ühendust
Osakoormus
Päevane õpe
Price
6,000 GBP
6000 £ täiskohaga Ühendkuningriigi / Euroopa Liidu, Jersey, Guernsey ja Mani saare õpilaste jaoks. 12 500 dollarit rahvusvahelistele üliõpilastele.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
aug 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

aug 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date