MSc rahvusvahelises äris ja juhtimises

Üldine

Programmi kirjeldus

Kuidas saavad ettevõtted tegutseda korraga mitmes riigis ja tulla toime erinevate kultuuriliste, poliitiliste ja majanduslike tingimustega? Rahvusvaheliste ettevõtete juhid peavad teadma.

MSc IB

Programmis õpid lähenema globaalse juhtimise teemadele avatud meelega ning nende lahendamiseks süstemaatiliselt ja loovalt. Teie analüütilisi ja ametialaseid oskusi laiendatakse, et lisada uusimad teooriad ja tööriistad rahvusvaheliste ettevõtete juhtimise ja piiriüleste ettevõtete juhtimise strateegiate väljatöötamiseks.

Erilist tähelepanu pööratakse riikide, asutuste, kultuuride ja muidugi ettevõtete ja nende strateegiate võrdlevale analüüsile. Teid koolitatakse nende teadmiste rakendamiseks ettevõtte strateegiate, vahendite ja protsesside väljatöötamisel. Samuti õpid analüüsima eri riikide ostu- ja müügiturge, mõistma erinevaid institutsionaalseid keskkondi ja töötama välja poliitilisi ettepanekuid. Lisaks pakub programm võimalust keskenduda kas energiafookuse või jätkusuutliku ühiskonna fookuspiirkonnale. Pärast õpingute lõppu saate magistrikraadi rahvusvahelises äris

Programmi sisu hinnatakse ja täiustatakse pidevalt, konsulteerides näiteks tudengite, õppejõudude ja äriringkondadega. Akzo Nobeli, Heinekeni, ASMi, VimpelComi ja heategevusfondi Rijsholt juhid ja juhid on esindatud nõuandekomitees.

Miks seda programmi Groningenis uurida?

Rahvusvaheline äri ja juhtimine (IB

Õpid elavas ülikoolilinnas koos tudengitega kogu maailmast. Sa saad harjunud töötama rahvusvahelises keskkonnas. Näiteks kursusel Kultuuriliste erinevuste haldamine õpitakse töötama reaalse maailma virtuaalses, rahvusvahelises meeskonnas. See ainulaadne kogemuslik harjutus eeldab, et peate mitme nädala jooksul tegema koostööd ülemere ülikoolide üliõpilastega, et lahendada ettevõtte ees seisv reaalmaailma strateegiline probleem ja anda neile nõu. See on hea näide sellest, kuidas MSc IB

Programm

Aasta 1

Te võtate kaks kohustuslikku kursust ja lisate valikained, mis vastavad teie huvidele. Kõik kursused on seotud õppejõudude praeguse uurimistegevusega ja neis kasutatakse värskeid valdkonnaga seotud teadusartikleid. Enamikul kursustel harjutate kutse- ja teadustööoskusi näiteks uurimistööde aruannete ja esitluste kaudu.

Teadusseminar valmistab teid tõhusalt ette magistritöö kirjutamiseks, kus omandate ka konkreetsed teadustöö oskused, mis on üliolulised juhtkonna võimele analüüsida uut keskkonda ja asjakohaseid arenguid.

Kursused

 • Võrdlev keskkonnaanalüüs (5 EÜ)
 • Valikained MSc IB
 • Valikained MSc IB
 • Rahvusvahelise äristrateegia (MSc) (5 EÜ)
 • Kultuuriliste erinevuste haldamine (5 EÜ)
 • Magistritöö IB
 • IB teadusseminar

Riiki sisenemise nõuded

Vastuvõtutingimused

Hollandi diplom

Erinõuded Rohkem informatsiooni
Eelmine haridus

Sellesse magistrisse lubamiseks peab teil olema teadusülikooli akadeemiline bakalaureuse või magistrikraad ühes järgmistest - või tihedalt seotud - valdkondadest: ärijuhtimine, ökonomeetria ja operatsioonide uuringud, majandus ja ärimajandus, rahvusvaheline äri .

Rahvusvaheline diplom

Erinõuded Rohkem informatsiooni
Sertifitseeritud pädevused

GMAT / GRE

Keele test

IELTS akadeemiline koondhinne 6,5 (rääkimine 6, kirjutamine 6,5); TOEFLi internetipõhine üldskoor 90 (Räägib 20, Kirjutamine 24); C1 edasijõudnutele, C2 oskus (minimaalse punktisummaga 180); University of Groningen keelekeskuse test (B2-kõnelemine, C1-kirjutamine).

Eelmine haridus

Sellesse magistrisse lubamiseks peab teil olema teadusülikooli akadeemiline bakalaureuse või magistrikraad ühes järgmistest - või tihedalt seotud - valdkondadest: ärimajandus, ärijuhtimine, ökonomeetria ja operatsioonide uuringud, majandus ja ärimajandus , Rahvusvaheline äri, tehnoloogia juhtimine.

Registreerimisprotseduur

Õpilased peavad kandideerima Studielinki ja University of Groningen veebipõhise taotluste süsteemi (OAS) kaudu. Pärast teie valitud programmi kandideerimist hindab vastuvõtuamet teie haridusalast tausta ja teie sobivust.

Taotlemise tähtajad

Õpilase tüüp Tähtaeg Alustage kursust
Hollandi õpilased

01. mai 2020

15. oktoober 2020

01. september 2020

01. veebruar 2021

EL / EMP üliõpilased

01. mai 2020

15. oktoober 2020

01. september 2020

01. veebruar 2021

EL-i / EMP välised üliõpilased

01. mai 2020

15. oktoober 2020

01. september 2020

01. veebruar 2021

Õppemaksud

Rahvus Aasta Tasu Programmi vorm
EL / EMP 2019-2020 2083 eurot täiskohaga
mitte-EL / EMP 2019-2020 14650 eurot täiskohaga
EL / EMP 2020-2021 2143 eurot täiskohaga
mitte-EL / EMP 2020-2021 15000 eurot täiskohaga

Tööalased väljavaated

Pärast kooli lõpetamist saate töötada rahvusvahelistes, rahvusvahelistes või rahvusvahelistes ettevõtetes. Võite alustada erinevat tüüpi haldustöödel, näiteks tootejuht, personalijuht, ekspordi juht ja rahvusvaheline müügijuht. Võite töötada rahvusvahelise turundaja või juhtimise arendusametnikuna. Kuna kõik meie programmid on EQUIS ja AACSB akrediteeritud, standard, milleni jõuab kogu maailmas vaid üks protsent ülikoolidest, hinnatakse teie kraadi tööturul kõrgelt.

Veebruari karjääriteenused

Teie karjääriarengu toetamiseks ja tööalase konkurentsivõime tugevdamiseks annab meie FEB karjääriteenus teile õpingute ajal elukestva edu erinevate karjääriteenuste kaudu.

Töö näited

 • Ärikonsultant
 • Äriarengu spetsialist
 • Rahvusvaheline tootejuht
 • Rahvusvaheline praktikant

Teadusuuringud

Hariduse sidumine teaduse ja karjääri ettevalmistamisega

Meie haridus on tugevalt juurdunud äripraktikas ja ühiskonnas. Samuti pööratakse teie õppekava algusest peale tähelepanu akadeemilistele teadmistele ja kutsealasele arengule, kuna analüütilised ja probleemide lahendamise võimalused on olulised omadused meie karjääri jooksul.

See magistriõppe programm on seotud ülemaailmse majanduse ja juhtimise teadusosakonnaga. Selle osakonna liikmed uurivad selliseid teemasid nagu rahvusvahelistumine ja ettevõtete rahvusvaheline organisatsioon, ettevõtte juhtimissüsteemid, ettevõtte sotsiaalne vastutus ning institutsionaalne ja kultuuriline kontekst, kasutades võrdlevat kujundust või rahvusvahelist vaatenurka.

Viimati uuendatud okt 2019

Teave kooli kohta

The University of Groningen has a rich academic tradition dating back to 1614. From this tradition arose the first female student and the first female lecturer in the Netherlands, the first Dutch astr ... Loe edasi

The University of Groningen has a rich academic tradition dating back to 1614. From this tradition arose the first female student and the first female lecturer in the Netherlands, the first Dutch astronaut and the first president of the European Central Bank. Geographically, the University is rooted in the Northern part of the Netherlands, a region very close to its heart. Näita vähem
Groningen , Leeuwarden + 1 Rohkem Vähem

Akrediteeringud

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited