MSc rahvusvahelises äris ja juhtimises

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

MSc rahvusvahelises äris ja juhtimises

MSc rahvusvahelises äris ja juhtimises valmistab teadlikke ja tegevusele orienteeritud noori spetsialiste, et energiliselt siseneda globaalselt konkurentsivõimelises ärimaailmas.

Alba magistrikraad rahvusvahelise äri ja juhtimise eesmärk on:

 • Kõigi erialade hiljutised lõpetajate, kes soovivad töötada äri ja juhtimises
 • Ärikliendile, juhtimisele või majandusele hiljuti lõpetanud ettevõtted soovivad põhjalikku ülevaadet maailmamajanduse mehhanismidest ning rahvusvahelise ettevõtte strateegiat ja tegevust.
 • Vähesed kogemused noored spetsialistid, kes soovivad suurendada oma tööalast konkurentsivõimet kohalikul ja rahvusvahelisel tööturul

115515_22179953_10155784170836810_6043486379086959257_o.jpg

Programmi struktuur

MSc rahvusvahelises äris ja juhtimises on programm, mis algab iga september. Klassid toimuvad tööpäevadel kella 18.00-22.00. Programmi kestus on 12 kuud ja spetsialistidel on võimalus laiendada oma õpinguid kahel (2) lisanädalal, mille kogukestus on 14 kuud.

Põhikooli moodulite loengute, juhtumiuuringute ja grupiprojektil põhinevate tööde kaudu saavad õpilased teadmisi võtmevaldkondadest, mis arendavad kaasaegsete juhtimistehnikatega seotud oskusi.

Valikaine kursused ja väitekiri programmi lõppfaasis aitavad õpilastel saada iseseisvateks mõtlejateks, sest nad kriitiliselt hindavad ja seavad väljakutse väljakujunenud juhtimismudelitele ja pakuvad välja uuenduslikke viise peamisteks probleemide lahendamiseks tööl.

Praktikaprogramm

Õppekava sõlmib kevad-suve internatuuri, pakkudes õpilastele võimalust kohaldada teadmiste mudeleid ja oskusi, mida õppetöös klassis reaalses elus.

Praktika ühendab akadeemilise ärimaailma, pakkudes kasu nii õpilastele kui ka ettevõtetele. Selle tähtsuse tõttu on praktikal kursuse kuju. Praktika asemel saavad spetsialistid jälgida professionaalse arengu suunda, andes neile võimaluse töötada oma praeguses töökohas.

Interni huvitatud ettevõtted peaksid võtma ühendust meie karjääriarengu juhi Maria Meliotiga: mmelioti@alba.edu.gr, 210-89 64 531 ext. 2262, lisateabe saamiseks, üksikasjad ja / või küsimused protsessi kohta.

Programmi põhijooned:

 • Erilist tähelepanu pööratakse globaalsete kaubandus- ja finantssüsteemide arhitektuurile
 • Rakendatav perspektiiv igal üksikul kursusel, mis lõpeb strateegilise äriplaani nurgakivi kursusega
 • Kohustuslik kevad / suvi internatuur kõigile õpilastele
 • Laialdased võimalused välismaal õppimiseks läbi üliõpilasvahetuse kokkuleppeid ülemaailmsete tippkeskuste suure võrgu kaudu.
 • Vabatahtlik uurimistöö doktorikraadi taotlejate huvides
 • Lõpetajad MSc rahvusvahelises äris ja juhtimises, kes soovivad võtta ALBA MBA pärast vajaliku töökogemuse omandamist, loobutakse lisaks kolmele kursusele peale ALBA Alumni soodustuse (kehtivad reeglid ja tingimused)

115517_10641160_10152768236316810_3972546257322221599_n.jpg

Vastuvõtmise protsess

Kaks valikuvõimalust:

 1. Taotlus veebis (täitke taotlusvorm, skannige ja saatke oma dokumendid, seejärel saatke originaalide koopiad ALBA-le).

 2. Taotlusvorm paberkandjal (saadaval Interneti-taotluste süsteemile allalaadimiseks) saadetakse programmibüroole koos originaaleksemplaridega.

Kandidaadid loetakse rahvusvahelise ärijuhtimise magistrikraadiks

 • ALBA taotlusvorm, kaasa arvatud hiljutised pildid jpeg-vormingus (või kaks fotot printides)
 • Kaks soovituskirja, mida saab esitada internetis või kasutades trükitud vorme kreeka keeles - inglise keeles
 • Iga üliõpilase, lõpetaja või erialase kraadi ametlikud ärakirjad ja kinnitatud koopiad. Taotlejad, kes ei saa mõistliku aja jooksul ametlikku ärakirja saata, võivad edastada hindamisprotsessi kiirendamiseks mitteametlike ärakirjade valguskoopiaid ajutiseks asendajaks
 • Inglise keele oskuse tõendamine. Kandidaatidel peab olema kas oskusoskus või sooritada TOEFL (100 minimaalset skoori-ALBA koodi 0942) või IELTSi (7,0 miinimumkatse), välja arvatud juhul, kui nende bakalaureusekraad on antud ingliskeelse akadeemilise institutsioon
 • Kolm essee
 • Oodatakse vähemalt 550 GMAT-skoori (ALBA rahanduse kood 3BM-38-98)
 • Tagastamatu taotluse tasu [€ 60] tagatisraha saamine (Alpha Pangakonto nr 101-00-2320-011893, IBAN: GR21 0140 1010 1010 0232 0011 893, SWIFT (BIC) KOOD: CRBAGRAAXXX) või krediitkaardi laekumine (VISA või MASTERCARD)

Kõigil kandidaatidel palutakse läbi viia isiklik intervjuu.

Ühe või mitme puuduva dokumendiga taotlusi ei töödelda enne, kui need dokumendid on saadud. Sissepääs programmini otsustab sisseastumiskomitee kvalifikatsiooni ja taotleja isiksuse ja kohustuste alusel.

Õppemaksud jooksva kande aasta eest: 12 500 eurot osamaksetena. Rahvusvaheliste üliõpilaste majutamiseks spetsiaalsed stipendiumid kuni 40% ulatuses õppemaksu eest ja fikseeritud määraga 400 € / kuu (möbleeritud korteris - kõik arved).

Järgmise vooru tähtaeg: mai lõpp

Vastuvõtu lõplik tähtaeg rahvusvahelistele üliõpilastele, kes vajavad haridusvisiat: mai

ALBA aktsepteerib taotlusi aastaringselt

Stipendiumid

Stipendiumid on kättesaadavad rahvusvahelistele üliõpilastele. Kui soovite näha, kas olete abikõlblik, täitke selle vormi veebileht.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

ALBA Graduate Business School at The American College of Greece was founded in 1992 and operates under the auspices of the business community, an association of corporations and institutional organiza ... Loe edasi

ALBA Graduate Business School at The American College of Greece was founded in 1992 and operates under the auspices of the business community, an association of corporations and institutional organizations, currently numbering more than 90 members. Näita vähem