MSc rahvusvahelises äris

Üldine

Saadaval 2 asukohta
Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Parim MSc, et kogeda maailma

MSc rahvusvahelises äris on esimese klassi rahvusvaheline ärijuhtimise programm. Võttes väga praktilise lähenemise, koolitab ta õpilasi oma kultuuri- ja geopoliitilisi teadmisi teravdama ning rakendama neid rahvusvahelise äri arengu kontekstis.

Eeldatakse, et äriringkonnad võtavad üha suurenevat ülemaailmset vastutust nii sisemiste kui ka väliste sidusrühmade, kogukondade ja keskkonna suhtes. Ülemaailmse äritegevuse maailm areneb pidevalt ja seab välja mõtlemisviise. Meie programm uurib erinevaid kultuurilisi ja geopoliitilisi tegureid, mis moodustavad tänapäeva keerulise rahvusvahelise ärikeskkonna. See taastab selle pidevalt muutuva globaalse konteksti keerukuse, et aidata õpilastel õnnestuda oma tulevases karjääris.

Programm on edetabelis edetabelis 1. kohal rahvusvahelise kaubanduse kategoorias.

Miks valida see programm?

Ettevõtte strateegia

Strateegiline juhtumivõistlus võimaldab õpilastel valmistada ette ärijuhtumeid ja esitada oma analüüsi ja soovitusi žürii ees. Lõpuks valitakse finalistid võistluse võitmiseks. See on suur väljakutse õpilastele, kes soovivad testida oma analüütilisi oskusi ja õppida oma eakaaslastelt.

Õppereis

OTSENE SÜNDMUS ETTEVÕTETE JA EUROOPA INSTITUTSIOONIDEGA: Brüsselis Euroopa Komisjoni õppereisil õpivad õpilased, kuidas pidada läbirääkimisi rahvusvaheliste lepingute üle kohaldatavate Euroopa eeskirjade ja määruste raames ning neil on võimalus kohtuda peamiste otsustajatega.

Õpilased töötavad pärast õppereisi oma valitud Euroopa teemal.

Ülemaailmne äriplaan (GBP)

Õpilased valivad ettevõtte (reaalse või kujuteldava), mis püüab laiendada oma rahvusvahelist tegevust ja mille ülesandeks on arendada oma globaalset äriplaani. Aasta lõpus esitavad õpilased oma GBP enne potentsiaalsete investorite paneeli.

Konverentside tsükkel spetsialistidega

Meie äritegevuse tugevdamiseks on aastaringselt korraldatud konverentsid spetsialistide ja endiste üliõpilastega, kes tulevad firmadest Google, EY, Airbus, Thales jne.

Stipendiumid

KEDGE juures usume kindlalt, et rahastamisprobleemid ei tohiks takistada õpilasi juurdepääsu oma valitud kursusele.

Me mõistame, et kraadi võtmine nõuab nii motivatsiooni kui ka isiklikku ja rahalist kohustust. Et aidata teil luua oma tee oma unistuste karjääri suunas, pakub kool erinevaid stipendiume ambitsioonikatele ja andekatele rahvusvahelistele üliõpilastele.

Kes saab stipendiumi taotleda?

Ainult mitte-prantsuse üliõpilased, kes taotlevad meie rahvusvahelist BBA-d, meie spetsialiseeritud magistriõpet ja meie meistrit juhtimises Grande Ecole programmides, on abikõlblikud. Vahetusüliõpilased ei saa neid stipendiume saada.

Varajane lindude stipendium

Varajase linnusoodustuse perioodil laekunud taotlustele antakse õppemaksu eest automaatselt 10% soodustust . Abikõlblikkuse saamiseks peavad õpilased esitama kõik taotlemiseks vajalikud dokumendid kuni 28. veebruarini 2019 liitumisel.

Kuigi varajaste lindude allahindlusi saab kumuleerida teenetepõhiste stipendiumidega.

Merit Stipendiumid

Akadeemiliselt andekad õpilased võivad taotleda teenetepõhiseid stipendiume: Achievement Scholarship või Academic Excellence stipendium . Oma taotluste toetamiseks peavad Merit Stipendiumide kandidaadid esitama motivatsiooni ja tõendama oma akadeemilisi saavutusi.

Mõlemad Merit stipendiumid on pühendatud erakordselt andekatele õpilastele. Teie taotlust hinnatakse kahe kriteeriumi alusel: meie akadeemilise meeskonna intervjuus ja intervjuu ja akadeemiline rekord (GPA, GMAT, GRE jne).

Oma taotluste toetuseks eeldatakse, et õpilased esitavad motivatsiooni avalduse ja tõendid akadeemilise tipptaseme või õppekavaväliste saavutuste kohta.

Saavutuste stipendium

15% soodustust õppemaksu eest

Akadeemilise tipptaseme stipendium

20% soodustust õppemaksu eest

Teenetepõhised stipendiumid ei ole kumulatiivsed (st õpilase kohta võib anda ainult ühe teenetemärgi stipendiumi), kuid see võib olla kumulatiivne varajase lindude stipendiumiga kuni 28. veebruarini 2019.

Kristen Hoey stipendium - ISLI MSc

See stipendium on saadaval Ameerika Ühendriikide üliõpilastele , kellel on diplom USA ülikoolist , kes soovivad liituda ISLI MSc programmiga . See stipendium antakse välja Kirsten Hoey mälestuses, mis on ISLI programmi andekas vilistlane. Igal aastal saavad valitud Ameerika Ühendriikide üliõpilased, kellel on suurepärased akadeemilised andmed, 50% soodustust õppemaksu eest . Abikõlblikkuse tagamiseks peavad õpilased esitama veebipõhise motivatsioonikirja, mis esitatakse Kirsten HOEY perekonnale ja MSc programmi direktorile.

Kristen Hoey stipendiumi ei saa kumulatiivselt kasutada ühegi teise stipendiumiga.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

KEDGE Business School is a French business school with 4 campuses in France (Paris, Bordeaux, Marseilles, and Toulon), 1 in China (Shanghai ), 1 in Dakar, Senegal, and 3 partner campuses (Avignon, Bas ... Loe edasi

KEDGE Business School is a French business school with 4 campuses in France (Paris, Bordeaux, Marseilles, and Toulon), 1 in China (Shanghai ), 1 in Dakar, Senegal, and 3 partner campuses (Avignon, Bastia, and Bayonne). Näita vähem
Bordeaux , Marseille , Pariis , Toulon , Shanghai , Dakar + 5 Rohkem Vähem