MSc rahvusvahelises äris

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Teid motiveerivad võimalused, mida rahvusvaheline äri teile avab. Ja meie MSc International Business on loodud teie ambitsioonidega silmas pidades. Te mõistate oma karjääriotsuste tähtsust ja see, mis selle kursuse jaoks tegelikult erineb, on palju erinevaid valikuid, mida saab valida, näiteks semester välismaal Šveitsis või Hollandis ja lõpetades kahekordselt, valides oma valikulised moodulid või 34-nädalane paigutus teie kursuse osana. Nii saate isikupärastada kursuse, et see sobiks teie ambitsioonidega, saades samal ajal rahvusvahelise ärikomplekti olulised vahendid.

See aste annab teile ainulaadse võimaluse lõpetada kaks magistrikraadi. Te saate oma teise semestri jooksul õppida Šveitsis või Hollandis, andes teile esmakordselt kogemusi äritegevuses rahvusvahelisel tasandil. See kahekordne kvalifikatsioon annab teile selle konkurentsieelise teiste kandidaatide ees tänapäeva äriturul. Te saate usalduse ja oskuste kogumi, et oma karjäärirada teie jaoks kõige sobivamas suunas.

Teil on oluline teha oma valikuid. Ja te teate, milline marsruut on sinu jaoks õige, nii et saate valida, mis teid varem saabub. Anname teile võimalused, valite need, mida vajate. Meie valikulised moodulid (sealhulgas rahandus otsuste tegemiseks, ettevõtlus ja innovatsioon, professionaalne ja organisatsiooniline areng ja disaini mõtlemine) võimaldavad teil kohandada oma õpinguid vastavalt oma ambitsioonidele, saavutades globaalse perspektiivi inimeste ja äritegevuse juhtimisel. Teil on võimalus teha 34-nädalane tööpraktika ja projekt või väitekiri. Sel moel saate valida praktilise töökogemuse ja tööstuse uurimistöö vahel. Te otsustate oma teadmiste valdkonna ja põnevad kohad, mis sulle läheb.

Kui uurite rahvusvahelist äri ARU-s, siis olete tõeliselt rahvusvahelisel kogemusel, õppides mitmekultuurilises keskkonnas, mis komplitseerib teie õppekava õppimist. Teid mõjutab kultuuride, tavade ja ülemaailmse kogemuste valik, millest saad kasu - kõik oma kursuse raames.

Karjäär

See kursus on mõeldud teile, kui otsite karjääri rahvusvahelises äris. See valmistab teid ette nii mitmekülgseteks rollideks nagu ettevõtluse arendamine, turundus, rahvusvaheline tarneahela juhtimine, logistika, projektijuhtimine, personalijuhtimine, pangandus, rahvusvaheline finants- ja juhtimisalane nõustamine.

Meie Business School Intern programmi kaudu saavad igal aastal umbes 50 üliõpilast äriõpetaja, töökogemuse, eksklusiivse koolituse ja arenduse ning viite meie dekaanist.

Moodulid

Põhimoodulid, kõik etapid

 • Ettevõtluse ja juhtimise uurimismeetodid
 • Tarneahela strateegia ja toimingud
 • Kaasaegsed küsimused rahvusvahelises juhtimises
 • Rahastamine otsuste tegemiseks
 • Digitaalsed turundusteated
 • Inimressursside juhtimine globaalses kontekstis

Vabatahtlikud moodulid, MSc etapp

 • Kraadiõppe suurprojekt
 • Kraadiõppe töökoht - rahvusvaheline äri

Valikulised moodulid

 • Ettevõtlus ja innovatsioon
 • Säästvad tarneahelad
 • Professionaalne ja organisatsiooniline areng
 • Disaini mõtlemine

Hindamine

Me hindame teie edusamme mitmete kirjalike ülesannete, portfelli ja esitluste kaudu. Teil on võimalus teha nii grupi- kui ka individuaalset tööd.

See on 12, 15 või 24-kuuline programm

Pange tähele, et mooduleid saab muuta ja kasutada.

Kus sa õpid

Teie teaduskond

Teil on väga aktiivne meel ja näe võimalust kõikjal. Nüüd peate teooriat ja eluvõimelisi oskusi, et oma lähenemist juhtimisele teravustada. Ärikoolis

Sisenemise nõuded

Main

 • Esimene aste kiitusega seotud teemal ja madalaima teise (2: 2) või samaväärse lõpliku klassifikatsiooniga.
 • Kui inglise keel ei ole teie esimene keel, siis eeldatakse, et ta tõendab vähemalt IELTS 6.5 (akadeemiline tase) või samaväärse inglise keele kvalifikatsiooni sertifitseeritud taset, nagu on tunnistanud Anglia Ruskin University .

Olulised lisamärkused

Meie avaldatud sisenemisnõuded on ainult juhised ja meie otsus põhineb teie üldisel sobivusel kursusele ning samuti sellele, kas olete vastavuses minimaalsete sisenemisnõuetega. Teise samaväärse kvalifikatsiooni võib selle kursuse vastuvõtmiseks vastu võtta, lisateabe saamiseks saatke palun vastused aadressile answer@anglia.ac.uk.

Rahvusvahelised üliõpilased

Me tervitame rahvusvaheliste ja ELi üliõpilaste taotlusi ning aktsepteerime erinevaid rahvusvahelisi kvalifikatsioone.

Inglise keele nõuded

Kui inglise keel ei ole teie esimene keel, peate veenduma, et järgite aspirantuuride puhul meie inglise keele nõudeid.

Inglise keele oskuste parandamine

Kui te ei täida meie inglise keele nõudeid, pakume erinevaid kursusi, mis aitavad teil sisestamiseks vajalikku taset saavutada.

Pakume ka oma inglise keele oskuse testi (ELPT) Ühendkuningriigis ja välismaal. Et teada saada, kas me kavatseme oma riigis ELPT-i hoida, võtke meiega ühendust.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

What we think, or what we know, or what we believe is, in the end, of little consequence. The only consequence is what we do. At ARU, taking the leap, defying the odds, and striving to succeed is what ... Loe edasi

What we think, or what we know, or what we believe is, in the end, of little consequence. The only consequence is what we do. At ARU, taking the leap, defying the odds, and striving to succeed is what we do. These are the stories of the people who make ARU. Näita vähem
Cambridge , Chelmsford , Peterborough , London , Kuninga Lynn , Peterborough + 5 Rohkem Vähem