Kellele see on?

MSc Business Economics / International Business Economics on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad ökonoomika rakendamist reaalmaailma küsimustes. Siirdehindadest kuni finantsturgude keerukuse ja ELi liikmelisuse plusse ja miinusega on teil vaja tugevat statistikat ja kvantitatiivseid meetodeid põhiliste moodulite moodustava materjaliga tegelemiseks. MSc eesmärk on anda teile teadmiste rakendamiseks vajalikud tööriistad, nii et me eeldame, et laadite alla tasuta FT-rakenduse ja asute käimasolevatele probleemidele.

City oleme keskendunud sellele, et sa saaksid töötada reaalmaailmas rakendusliku majandusteadmena. "

Kursuse direktor, professor Keith Pilbeam

Eesmärgid

MSc Business Economics / International Business Economicsis ei saa te võrrandeid tuletada. Selle asemel kasutame neid majanduse praeguste äriküsimuste rakendamiseks.

Programmi eesmärk on õpetada üliõpilastele hulgaliselt ressursse, ühendades City Cass Business Schooli ja Kunstide ja sotsiaalteaduste kooli andmepangad. See tähendab, et teil on juurdepääs kõigile andmebaasidele Datastream, Bloomberg ja Bankscope, Morning Star ja Orbis.

MSc Business Economics / International Business Economics maksimeerib City Londoni kesklinna asukohta. Kõrge profiiliga külalisõppejõudude, nagu näiteks Goldman Sachsi endine peasekonomist Jim O'Neill, saavad ülevaate otse City õpib "maailma suurima finantskeskuse" südames ( Economist , 2012).

Riiki sisenemise nõuded

Teil peaks olema matemaatiline taust (A-tase, IB, AP või muu samaväärne keskkooli kvalifikatsioon) ja üks järgmistest:

  • ülemise teise klassi (või samaväärne) bakalaureuse kraad majandusteaduses või sellega seotud erialal (nt rahandus)
  • ülemise teise klassi (või samaväärne) bakalaureuse kraad äri-, juhtimis-, poliitika-, õiguse, raamatupidamise, psühholoogia, kvantitatiivse sotsioloogia või olulise majandusliku komponendiga finantsajakirjanduses
  • ülemise teise klassi (või sellega samaväärne) bakalaureuse kraad kvantitatiivses erialal (nt matemaatika, inseneriteadus, infotehnoloogia või loodusteadused), millel on oluline majanduslik komponent.

Õpilasi, kellel on hea madalama klassi kraad ühes ülalnimetatud erialadel, võib kaaluda iga üksikjuhtumi puhul eraldi.

Inglise nõuded

Kui inglise keel ei ole teie emakeel, vajate järgmist kvalifikatsiooni:

  • IELTS üldskooriga 6,5 ​​(minimaalselt 6,0 iga alateestiga) VÕI
  • Esimene kraad Suurbritannia ülikoolist või ülemereasutusest, mida City on tunnustanud, on piisav tõend inglise keele oskuse kohta, näiteks Austraalias või USA institutsioonides.

Pidage meeles, et UKVI SELTi loendi muutuste tõttu ei saa me enam täiskasvanutele, kes vajavad CAS-i, alates 2014. aasta aprillist, TOEFL-i inglise keele tõendina.

Kõik taotlejad, kes vajavad 4. taseme viisa, peavad vastama minimaalsele kodumajapidamise inglise keele oskuse nõuetele, enne kui City saab väljastada 4. taseme viisa taotlemiseks vajalikku õppesissemääramistunnistust (CAS).

Programmi õpetamise keel:
Inglise
City University of London

Vaata veel 5 kursust City University of Londonis »

Viimati uuendatud October 16, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
11,730 GBP
aastas Ühendkuningriigi / ELi üliõpilased. Rahvusvaheline £ 16,320 - õppemaksud sõltuvad iga-aastasest muutusest.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date