Ülevaade

Oleme siin, et aidata teil ette valmistada õitsengu karjääri rahvusvahelises äris.

Kogu selle rahvusvahelise ärijuhtimise magistri raames arendate välja probleemide lahendamise ja kriitilise mõtlemise oskused piiriülese kaubanduse kontekstis. Kursuse lõpus on teil laialdased teadmised selle kohta, kuidas organisatsioonid tegutsevad majanduste, valuutade ja reguleerivate raamistike kaudu. Te saate ka eksperdiks erinevate kultuuride sidusrühmadega tegelemiseks ja tõhusaks toimimiseks mitme asukoha meeskonnas.

Meie rahvusvaheline äri magistrikursus suurendab teie teadlikkust uutest kauplemisklubidest ja nende mõjust ettevõtetele ja juhtidele.

Kursus hõlmab peamisi ärivaldkondi, nagu raamatupidamine, rahandus ja strateegia, rahvusvaheliste reguleerivate raamistike ja äritavade kontekstis. Samuti rõhutatakse eetilisi ja keskkonnaalaseid küsimusi, mis on globaalses ärikeskkonnas üha olulisemad.

University of Stirling juhtimiskool

University of Stirling juhtimiskooli ülikoolis on vastutustundliku äri, poliitika ja praktika põhimõte meie tegemisel keskse tähtsusega. See visioon aitab meil varustada oma õpilasi tõhusalt oskustega tegutseda ülemaailmsete kodanikega, kes suudavad rahuldada ühiskonna vajadusi.

Ettevõtluskoolide harukondliku ühingu liikmena on meil tugevad sidemed tööstusega ja hiljuti anti väikeettevõtete harta osalemiseks kohalikule ja piirkondlikule ettevõttele.

Me oleme elukestvas ärikoolide grupis - ja kõigil 14-st vaid Ühendkuningriigist - akrediteerima MBA-de ja magistrikraadi äri- ja juhtimiskoolituse magistrikursuste assotsiatsiooni (AMBA) akrediteeringut.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1 Teil on võimalus töötada ettevõttesisesel realiseeritud konsultatsioonide stiilis projektil

# 2 Kursuse osana toetab meie uuenduslik Flying Start'i juhtimisprogramm teie isiklikku arengut ja annab teile uusi karjäärivõimalusi

# 3 Teid õpetavad ekspert akadeemilised töötajad, kellel on laialdane äri- ja nõustamiskogemus

Kursuse eesmärgid

Kursus pakub teile võtmeoskusi ja kogemusi, mida peate oma karjääri loomisel rahvusvahelisel areenil. Te saate:

  • uurima rahvusvahelise kaubanduse tähtsust tänapäeva ärikeskkonnas
  • mõista globaliseerumisega kaasnevaid väljakutseid ja võimalusi
  • arendada erinevaid lähenemisviise ettevõtte juhtimisele ülemaailmses keskkonnas
  • uurida üleilmastumise tagajärjel tekkinud eetilisi ja keskkonnaküsimusi ning nende mõju tarbijatele
  • harjutama juhtimisoskusi raporti kirjutamisel, võrgustike loomise, kriitilise mõtlemise ja rühmatöö oskuste arendamisel
  • keskenduda isiklikule ja erialasele arengule, et suurendada oma õppimist kogu õppeaasta jooksul

Tuleviku äriringkondade ettevalmistamine

University of Stirling magistriõppe magistrikraad ületab õpikuid ja õppekeskusi, keskendume ka teie isiklikule ja professionaalsele arengule.

Meie ainulaadne Flying Start Leadership programm pakub teile teadmisi, teadmisi ja tehnikaid, mis on vajalikud edukaks karjääriks. Need ulatuvad praktilistest oskustest, nagu efektiivsest avalikus esinemisest, keerulistes olukordades surve all töötamiseks ja konfliktide lahendamiseks. Lisateavet Flying Starti kohta .

Enamiku kaptenite tegemine

Me teame, et teie tööalase konkurentsivõime tõstmine mitmesugustes rahvusvahelistes ettevõtetes ja organisatsioonides on magistrikraadi võtmetegur. Enamiku magistriprogrammi koostamine võimaldab teil oma karjääri käivitada, võttes oma doktoritöö jaoks ette tööpõhise projekti. Projekt on lahendus, mis keskendub konkreetsetele teadusvajadustele organisatsiooni sees. Minge veebisaidile Magistriõpe Most Masters, et näha rohkem üksikasju.

Ettevalmistus rahvusvahelistele üliõpilastele, kes tulevad õppima Ühendkuningriigis

Eduka ettevalmistus on interaktiivne veebiõppevahend rahvusvahelistele üliõpilastele, kes tulevad Ühendkuningriiki õppima. Vaadake veebisaidi "Valmistuda eduks", et saada rohkem teavet.

MSc Rahvusvahelise äri uuringute aluseks oleva õppe auhind

Uuringupõhine 200 GBP auhind on avatud kõigile üliõpilastele, kes tegelevad rahvusvahelise äri väitekirja või nõustamisprojekti magistrikraadiga ja antakse õpilasele, kelle väitekiri või konsultatsiooniprojekt saab kõige kõrgema hinnangu. Auhinda võidakse jagada, kui rohkem kui ühel üliõpilasel on kõrgeim tulemus.

Kursuse üksikasjad

Uuringupõhine auhind on avatud kõigile üliõpilastele, kes tegelevad väitekirja või konsultatsiooniprojektiga ja antakse õpilasele, kes esitab parimat tööd. Auhinda võidakse jagada, kui rohkem kui ühel väitekirja- / konsultatsiooniprojektil on kõrgeim tulemus.

Õpetamine

Õpetamine toimub loengute, seminaride, õpikodade, õppelähetuste, ettekannete ja juhtumiuuringute kaudu.

Kui õpetaja elemendi edukalt läbib, antakse teile kraadiõppe diplom. Seejärel saate jätkata magistrikraadi sõlmimist, lõpetades kas 10 000 sõna väitekirja või võttes kasutusele konsultatsiooniprojekti.

Hindamine

Sind hinnatakse koos kursuste ja eksamitega, sealhulgas kirjalike ülesannetega ja esitlustega.

Kursuse direktor

Pr Jenoah Joseph

44 (0) 1786 467380

msc-ib@stir.ac.uk

Tasud - 2018/2019

  • Kodu / EL: £ 7,900
  • Ülemeremaad: 15 250 £
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 72 kursust University of Stirlingis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 kuud
Päevane õpe
Price
7,900 GBP
Kodu / EL: £ 7,900 - ülemere: £ 15,250
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi