MSc rahvusvahelises äris

Üldine

Programmi kirjeldus

Master oma tulevikku rahvusvahelises äris

 • Saate praktilise ja rakendusliku kogemuse globaalsest ärist.
 • Spetsiaalne tugi oma äriplaani koostamiseks.
 • Valikulised moodulid programmi kohandamiseks vastavalt teie huvidele.

MSc International Business on paindlik programm, mis on mõeldud ambitsioonikate üliõpilaste jaoks, kes soovivad alustada globaalset karjääri. Teil on olemas praktilised oskused, et töötada välja tõhusaid strateegiaid reaalsete probleemide lahendamiseks ja globaalset konteksti rakendada mitmesugustele ettevõtetele, olenemata sellest, kus maailmas te töötate.

Programmi juhataja toetab teid oma äriplaani väljatöötamisel väitekirja asemel, edendades praktilisi ja rakendatud ärialaseid oskusi, tagades, et te eristute konkurentsivõimelise kraadiõppe turul.

Osana oma õppimisreisist osalete rahvusvahelistel ettevõtetel, globaliseerumisel ja jätkusuutlikkusel olulistel teemadel, mida õpetavad juhtivad rahvusvahelised teadlased. Samuti uurite rahvusvahelist äritegevust mitmetest distsipliinidest ja sidusrühmade vaatenurgast turundusest ja majandusest raamatupidamisse ja rahandusse, varustades teid oskustega ja teadmistega, et astuda mitmekülgse karjääri hulka, kui lõpetate.

Programmi struktuur

See programm on saadaval õpinguteks 12 kuud täisajaga kolmel ametiajal ja on kogu selle aja ülikoolipõhine. Programmi õpetatavad komponendid tarnitakse kahes esimeses osas, jättes kolmanda ametiaja ja suurema osa suvest oma äriplaani uurimiseks, kirjutamiseks ja esitamiseks. Programm tervikuna kestab septembrist septembrini.

Programmi ajal õpiksite mooduleid kokku 180 ainepunkti.

Pidage meeles, et programmi struktuurid võivad muutuda.

Programm on jagatud õppeüksusteks, mida nimetatakse mooduliteks, mille jaoks on määratud mitu "krediiti". Mooduli krediidireiting on proportsionaalne kogu töökoormusega, kusjuures 1 krediit võrdub nominaalselt 10 töötundiga.

Õppimine ja õpetamine

Meie kraadiõppes õpetatavad programmid kasutavad erinevaid õpetamismeetodeid, sealhulgas loenguid, seminare ja õppematerjale.

Loengud

Loengute eesmärk on anda teile teavet mooduli kesksetest ideedest ja aidata teil arendada keeruliste ideede mõistmist. Loengute õppetöö materjalid on teile elektrooniliselt kättesaadavad, et saata loengu käigus tehtud märkmeid. Loenguid annavad mitmed töötajad, sealhulgas juhtivad professorid, kes integreerivad oma viimaseid uurimistulemusi õpetamisse, mille saate. Külalisõppejõud, sealhulgas tööstusharu liikmed, aitavad kaasa ka mõnele moodulile.

Seminarid ja õpetused

Seminarid ja õpetused hõlmavad loengute teemade põhjalikku uurimist ning annab teile võimaluse arutada erinevaid mõisteid ja teooriaid ning saada tagasisidet oma kirjalike ülesannete kohta.

Hindamine

Moodulid hinnatakse rühmatööde, kursuste, projektitoimingute ja eksamite segu kaudu; iga komponendi kaal on vastavalt mooduli akadeemilistele nõuetele erinev. Eksamid hoitakse tavaliselt mooduli lõpus, jaanuaris ja mais / juunis.

Sisenemisnõuded 2020

 • 2: 2 kraad (50%) autasudega mis tahes erialal tunnustatud ülikoolist.
 • IELTS (akadeemiline) Üldskoor 6,5. Mitte vähem kui 6,0 üheski jaotises.
 • TOEFL IBT * Üldskoor 90, minimaalne punktisumma 21 kirjutamise, 21 kuulamise, 22 lugemise ja 23 rääkimise eest.

Rahvusvahelised üliõpilased

Kui olete rahvusvaheline üliõpilane, külastage meie rahvusvaheliste samaväärsuste lehti, et saaksite vaadata, kas teie olemasolev akadeemiline kvalifikatsioon vastab meie sisenemise nõuetele.

Karjäär

See paindlik ja uuenduslik programm on mõeldud ambitsioonikate üliõpilaste jaoks, kes soovivad käivitada karjääri rahvusvaheliste kultuuride vahel ja olla võimelised rakendama globaalset konteksti mitmetele ettevõtetele, olenemata sellest, kus maailmas nad töötavad.

Oma õpikogemuse osana osalete praktilistel erialaseminaridel, mis annavad teile teadmised ja oskused reaalmaailma probleemide lahendamiseks.

Lõpetajad võivad töötada mitmesugustes rollides, sealhulgas:

 • Rahvusvaheline ärijuht
 • Turunduse ja strateegia nõustamine
 • Hanke ja ostujuht
 • Äri- ja kaubandusanalüütik
 • Brändijuht
 • Inimressursside haldur

Karjäär rahanduses ja turunduses

See kraadiõppekava valmistab teid ette mitmesuguste turunduskommunikatsiooniga seotud rollide osas finantsteenuste konkurentsimaailmas, sealhulgas: kindlustusmatemaatika, kindlustus, regulatsioon

Kui valite hoolikalt oma valikulisi mooduleid, võite hakata välja töötama spetsialiseerumist, et parandada oma tööalast konkurentsivõimet ja saavutada kõrgharidusega lüüsi staatus CIM-i või CBI-st pärit sidusettevõtte halduripanga määraja kaudu.

Potentsiaalsed tööandjad on:

 • Finantsteenuste pakkujad - sageli mitme riigi kodanikud, nagu Hiscox, Oliver Wyman, Willis, Swiss Re, Mercer
 • Mitmesugused rahvusvahelised kontsernid, mis on mitmekesistunud finantsteenuste osutamiseks (nt supermarketid nagu Sainsbury's või Tesco)
 • Spetsialiseerunud organisatsioonid sektorite (risk, kindlustus) ja riikide (nt Ping An Insurance Group Hiinas) järgi
 • Regulatsioon - haldavad iga riigi konkreetsed regulaatorid, näiteks Ühendkuningriigi FCA

Selle programmi lõpetanutel on olnud roll paljudes organisatsioonides, sealhulgas China Merchants Bank, HSBC, Prestige, Hiina Arengupank, ZAI Corporate Finance ja Red Bull.

Meie karjäär

Teie oskuste ja karjäärivõimaluste arendamine

University of Exeter Business School pakub mitmesugust toetust, et aidata teil arendada tööandjatele atraktiivseid oskusi.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University of Exeter, in the south-west of the UK, is one of the top universities in the world. Our two locations in Exeter and Cornwall offer beautiful campuses in vibrant communities and are ide ... Loe edasi

The University of Exeter, in the south-west of the UK, is one of the top universities in the world. Our two locations in Exeter and Cornwall offer beautiful campuses in vibrant communities and are ideal environments in which to study and live. Näita vähem