Ülevaade

See kursus on mõeldud lõpetajatele, kes soovivad üleminekut ärile, see kursus keskendub rahvusvahelise äri kõigile aspektidele.

Sa õpiksid juhtimisalased majandusteadused; inimeste ja ettevõtete juhtimine; finantsstrateegia ja loomingulise probleemide lahendamine ning analüüsib muutuvat rahvusvahelist ettevõtluskeskkonda reaalses sügavuses.

Saate kohandada oma kursust erinevate moodulitega, mis võimaldavad teil keskenduda oma karjääri püüdlustele. Lisaks sellele antakse teile põhjalikud uurimismeetodite alused ja teostate väitekirja, mis võimaldab teil kasutada teie omandatud teadmisi ja arusaamu ning kasutada seda karjäärivõimalusena.

Ärikooli ainulaadne, see kursus kasutab ülikooli rahvusvahelisi operatsioone ja õpetatakse ka ärikoolides Hiinas ja Malaisias. See annab teile võimaluse kulutada kogu teisel poolaastal põhi- ja vabatahtlike moodulite täitmine mõlemas ülikoolilinnakus, kui elab Hiinas või Malaisias.

Teid õpetavad rahvusvahelise mainega töötajad, kes annavad tipptaseme teadustöös, eriti arenevatel turgudel, ja õpetajatele, kes on edukad ettevõtjad ja kellel on rahvusvaheline kogemus äritegevuses keerulises kultuurikeskkonnas. Erinevate lähenemisviiside kombinatsioon, näiteks loengud, juhtumiuuringud, grupitöö ja praktikakohtud, parandavad oluliselt teie õpikogemust.

Leia rohkem.

Kursuse üksikasjad

Kogu sügisest ja kevadsemestritest võtate 120 ainepunkti õpetatavaid mooduleid. Iga moodul koosneb tüüpiliselt 10 kahe-kolme tunni istungist.

Suvel täidate 60-krediidi 12-15 000 sõna väitekirja, millele antakse vastav väitekiri, kes jälgib teie edusamme.

Hindamine

Teid hinnatakse individuaalsete esseede või grupiprojektide ja kirjalike eksamite kombinatsiooni abil.

Riiki sisenemise nõuded

2.1 (või rahvusvaheline ekvivalent) mis tahes erialal, välja arvatud äri ja / või juhtimine

Inglise keele nõuded

IELTS: 6.5 (mitte vähem kui 6.0 mis tahes elemendis)

Karjäär

Karjääri sihtkohad meie kraadiõppe hulka kuuluvad:

  • raamatupidajad
  • rahandus- ja investeerimisanalüütikud
  • kõrghariduse õpetamise spetsialistid
  • investeerimispankurid
  • IT-äri analüütikud
  • juhtimiskonsultandid
  • turunduse spetsialistid
  • avalike suhete spetsialistid
  • ülikooli teadlased

Magistrikraadiga meeskond

Meie siseõppejärgne aspirantuuride meeskond annab ekspertide nõuandeid ja juhiseid, et saaksite teha teadliku otsuse õige karjääri kohta.

Niipea, kui olete aktsepteerinud teie ettevõtluskooli koha pakkumise, võime alustada teiega töötamist, et toetada teie karjääriplaneerimise vajadusi. Võite osaleda ettevalmistusjärgus karjäärivõimaluste aruteludes ning kasutada kaug- ja veebipõhist tuge läbi Karjäärijuhataja - veebipõhise hindamisvahendi, mis aitab teil enne oma kursuse alustamist mõõta oma ärihuve ja motivatsiooni. Meie toetus jätkub kogu Nottinghami ajal ja pärast lõpetamist.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 50 kursust University of Nottingham - Faculty of Social Sciencesis »

Viimati uuendatud Veebruar 18, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date