MSc rahvusvahelises finantsjuhtimises

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Toimimise juhtimine globaalses majanduses

Rahvusvahelise finantsjuhtimise magistrant valmistab oma osalejaid ette kõigi rahvusvaheliste organisatsioonide finantsjuhi vastutusalade jaoks. Õpilased saavad tuttavaks asjakohaste oskuste ja kontseptsioonidega, mis on vajalikud multikultuurilises keskkonnas silma paista ja rahvusvaheliste meeskondade tõhusaks juhtimiseks.

Brainstorming over paperHelloquence / Unsplash

Miks magistrikraad rahvusvahelises finantsjuhtimises?

Meie magistriprogramm rahvusvahelises finantsjuhtimises valmistab oma õpilasi ette finantsjuhtimise karjääriks, käsitledes igakülgselt sellesse kuuluvate erialade laiust. Finantsarvestus, juhtimisarvestus ja -kontroll, ettevõtte rahandus ja muud erialad on käsitletud kultuuriliselt mitmekesises keskkonnas.

Meie MSc IFM programmi peamised eelised on järgmised:

 • Mitmekülgsed karjäärivõimalused
 • Suure paindlikkusega kohandatud uuringud
 • Tõeliselt rahvusvaheline kogemus
 • Suur akadeemiline ja praktiline tähtsus
 • Rahvusvaheliselt akrediteeritud programm
 • Topeltkraadid partnerülikoolidega
 • Šveits kui üks maailma juhtivaid finantskeskusi
 • Meie asukoht Šveitsis Zug-Rotkreuzis Euroopa südames

Šveitsi ja välisriikide tööstused võtavad tööle koolilõpetajaid, kes pole mitte ainult finantsjuhtimise alal teadlikud, vaid esindavad ka ülemaailmset mõtteviisi. Programm on suurepärane platvorm nende oskuste omandamiseks, mis on kasulik igas suuruses, igas tööstuses ja igas majanduses tegutsevatele organisatsioonidele.

Mitmekülgsed karjäärivõimalused

Tänane turg otsib tulevastest finantsjuhtidest, raamatupidajatest, audiitoritest ja finantsjuhtidest kahte omadust: põhjalikud teadmised finantsjuhtimisest ja võime esineda rahvusvahelises keskkonnas. Koolitades oma õpilasi CFO vastutuse erinevates valdkondades - alates kontrollimisest ja raamatupidamisest (IFRS) kuni riskijuhtimise, auditeerimise ja otsuste tegemiseni - pakub programm ideaalse keskkonna nõutavate kutseoskuste turgutamiseks. Rahvusvaheline kogemus pakutakse programmi rahvusvahelise ulatuse kaudu. Läbi põhjaliku hariduse koos sellega seotud praktiliste kogemustega toetab programm oma õpilasi nende teel suurepäraste karjäärivõimaluste juurde. Programmi paindlikkus võimaldab osalejatel oma õpinguid täiuslikult oma ellu integreerida ja kujutab endast sellega olulist eelist konkureerivate programmide ees, võimaldades üliõpilastel oma akadeemilisi nõudmisi täiuslikult tasakaalustada oma töö- või perekonnaeluga.

Suure paindlikkusega kohandatud uuringud

Meie programm rahvusvahelises finantsjuhtimises pakub põnevaid võimalusi edasiseks spetsialiseerumiseks ja rikastab õpilase isiklikku õppekava. Üliõpilased, kes ei soovi vahetus semestriks välismaale minna, peavad valima 15 ECTS väärtuses kursused paljudest valikainetest. Need moodulid koos kohustuslikest moodulitest saadud 75 EAP-ga hõlmavad magistriprogrammi.

Valikuliselt ja koos projektiga seotud töö sobivate teemadega pakutakse järgmisi peamisi ettevõtteid:

 • Major raamatupidamises
 • Major ettevõtete rahanduses
 • Major tulemusjuhtimise alal

Tänu erinevatele õppeajaga mudelitele saavad õpilased valida oma isiklikele vajadustele kõige sobivama. Pakume täistööajaga kolme- või neljasemestrilisi mudeleid ja osalise tööajaga mudeleid kuni 6 semestrit.

Tõeliselt rahvusvaheline kogemus

Õppekava on üles ehitatud rahvusvaheliselt joondatud sisuga, võimaldades praktikavõimalusi välismaal ja säilitades mandritevahelisi partnerlussuhteid, et pakkuda kõigile õpilastele ülemaailmset kogemust. Õpilased ei tegele ainult rahvusvaheliste probleemidega, vaid teevad ka koostööd erinevate riikide ja kultuuride kolleegidega. Lisaks pakume võimalust õppida semestrit välismaal ilma kooli lõpetamist viivitamata. Õpilased saavad valida, kas nad õpivad ühes Luzerni ärikooli partnerülikoolis või otsustavad korraldada oma poolaasta välismaal enda valitud ülikoolis. Liitudes meie magistriprogrammiga, saate osa rikkalikult mitmekesisest üliõpilaskonnast, kus on keskmiselt 60% rahvusvahelistest üliõpilastest.

131859_pexels-photo-1543895.jpegmentatdgt / Pexels

Suur akadeemiline ja praktiline tähtsus

Meie magistrikraadi eesmärk on saada rahvusvaheliselt tegutseva ettevõtte tulevaseks finantsdirektoriks. See annab lõpetajatele praktiliselt orienteeritud, teaduspõhise ja rahvusvaheliselt ühtlustatud erialase hariduse raamatupidamise, ettevõtete rahanduse, tulemusjuhtimise ja riskijuhtimise alal. Moodulid nagu „Going Global”, „Business Planning” ja „Know-how Transfer” annavad ülevaate rahvusvahelistest ettevõtetest ja valmistavad õpilasi ette ideaalseks praktiliste väljakutsete valdamiseks. See on atraktiivne võimalus ülikoolitasandi bakalaureusekraadi omanikele. Meie teaduskond koosneb paljudest õpetamispraktikutest, kellel on finantsjuhtimise alal kõrgemad positsioonid, ja Luzerni ärikooli juhtivatest teadlastest.

Rahvusvaheliselt akrediteeritud programm

Saime rahvusvahelise sõltumatu kinnituse, et meie MSc programm vastab ACCA ja CIMA kehtestatud kvaliteedistandarditele. Lisaks nendele rahvusvahelistele akrediteeringutele on Luzerni ärikool IMA kinnitatud kool. Lisaks saavad MSc IFM lõpetanud Šveitsi diplomeeritud audiitoriks saamisel mitmeid vabastusvõimalusi. ekspertiis kiitis heaks Luzerni ärikooli taotluse vabastada IFM-i lõpetanud töötajad teatud tingimustel mooduli eksamilt raamatupidamises ja rahanduses.

Kaks kraadi partnerülikoolidega

Meie MSc rahvusvahelise finantsjuhtimise võimaldab üliõpilastel registreeruda ja õppida Sunshine Coast'i ülikoolis kraadi "rahvusvahelise äri". Residentuuri nõue on üks täiendav semester Sunshine Coast'i ülikooli Sippy Downsi ülikoolilinnakus Queenslandis. Pakume ka võimalust saada teine aste magistrikraadina Lingnani ülikoolis Hong Kongis. Teine aste laiendab silmaringi ja pakub karjääri edendamiseks rohkem eeliseid.

Šveits kui üks maailma juhtivaid finantskeskusi

Šveitsi finantskeskus annab olulise panuse üldisesse majandustulemusesse ja töökohtade loomisse Šveitsis. Tõhusalt toimiv finantssüsteem on õitsva majanduse lahutamatu osa. Rahvusvaheliste ja kohalike finantsteenuste pakkujate suure tiheduse tõttu on teiste tööstusharude ettevõtetel juurdepääs keerukale likviidsele kapitaliturule ja kaasaegsele finantsinfrastruktuurile. Šveits, mis on atraktiivne kaubanduskeskus, on eriti huvitav farmaatsia-, biotehnoloogia- ja meditsiinitehnoloogia tööstusettevõtetele. Meie õppejõud, kes on hästi ühendatud Šveitsi finantskeskusesse, aitavad kaasa meie magistrikraadi kõrgele kvaliteedile.

Meie asukoht Šveitsis Zug-Rotkreuzis Euroopa südames

Kaunis Šveitsi maastik ja külalislahke kultuur on hõlpsasti kättesaadav ja kogetav meie ülikoolilinnast Zug-Rotkreuz. Euroopa südames võite avastada mitmeid võimalusi käeulatuses. Meie ruumid asuvad Zugi järve kaldal Luzerni ja Zürichi vahel, mõlemale pääseb ühistranspordiga alla 30 minutiga. Kui Zürich on Šveitsi finantskeskuse süda, siis Luzern on Šveitsi üks peamisi turismipiirkondi.

Lõpetanud profiili

Lõpetajad on varustatud võimega:

 • Projekteerige, toetage, hallake ja kontrollige kõiki rahanduse ja sellega seotud süsteemide kontrollimist, tehes samal ajal ülemaailmset koostööd tarnijate, partnerite, tööjõu, eakaaslaste, juhtide ja klientidega.
 • Organisatsiooni keerukuse dünaamilises keskkonnas produktiivne käitlemine, isegi kui teave on ebapiisav või ebakindel.
 • Hallake kõiki teisi süsteeme, protsesse ja tehinguid, kuna neil on oskus käsitleda keerukaid ja mitmekesiseid asju.
 • Töötada välja kontekstipõhised lahendused, mis põhinevad akadeemiliselt rangetel ja praktiliselt kinnitatud meetoditel.

Tegevusala

Lõpetajad on pannud aluse edukale professionaalsele arengule ja edutamisele. Peamised ametialased rollid on neile avatud kas juhtimis- või spetsialiseerunud ametikohtadel, praktiliselt igas organisatsioonis väljaspool finantsteenuste sektorit.

Lõpetajate kutsetegevuse näited:

 • Šveitsi riiklik diplomeeritud raamatupidaja / audiitor rahvusvahelises keskkonnas (CPA)
 • Finantsjuht / kontroller rahvusvaheliselt orienteeritud ettevõtetes Šveitsis või välismaal, rahvusvaheliselt tegutsevate ja orienteeritud ettevõtete (piirkondlikes) peakontorites või rahvusvahelise fookusega VKEdes.

Sissepääs

Sissepääs IFM-i programmi on piiratud. Pärast taotluse hindamist, mis sisaldab kandidaadiintervjuud, otsustab programmi juhtkond vastuvõtu.

Õpetamis- ja koolituskultuur

Kursus sisaldab kontakttundide, juhendatud iseõppimise ja iseõppimise kombinatsiooni. Teooriaga hästi kursis ja hulgaliselt praktilisi kogemusi omavad õppejõud veenduge, et üliõpilased saavad magistritasemel sobiva segu teooriast ja praktikast.

Teenused

Väljarändajate võrgustik: Elamine Luzernis ja Lili keskuses

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Lucerne University of Applied Sciences and Arts is a university of applied sciences that is supported by the six cantons of Central Switzerland. With 6,500 students attending bachelor's and master ... Loe edasi

The Lucerne University of Applied Sciences and Arts is a university of applied sciences that is supported by the six cantons of Central Switzerland. With 6,500 students attending bachelor's and master's degree programmes, almost 4,400 students attending continuing and executive education programmes, and 459 new projects in research and development, it is the largest educational institution in this region, the heart of Switzerland. Näita vähem