Programmi eesmärgid

Varasemate põlvkondade puhul keskendusid ettevõtted kõigepealt kõigepealt rahaga. Tähendus tuli hiljem. Tänapäeval on maailmas, kus on nii palju vaeva, paljud noored spetsialistid tunnevad, et see mudel pole enam mõistlik. ESCP Euroopa magistriprogramm rahvusvahelises jätkusuutliku arengu juhtimises pakub karjääri koolitust, mis võimaldab teil kohe positiivset vahet teha.

Selle kaheaastase programmi raames õpetatakse ESCP Euroopa Berliini ja Pariisi ülikoolilinnakutes alates 1.-4. Eluaastast ning võimaluse korral juhindub teid viiest ja teisest poolest, õpib teadma, mida sa pead teadma, et saada jätkusuutlikkuse juhiks.

Esimesel juhul uurite selliseid teemasid nagu jätkusuutlikkuse kultuuri loomine, tarneahela keskkonnamõju vähendamine või osalemine ettevõtete konsultatsioonide kaasamises.

Viimasel kahel korral kirjuta magistritöö oma valitud teemal ja jätkake praktikaga ettevõtte või valitsusväliste organisatsioonidega.

Selle ajani, mil lõpetate, pakutakse teile oskusi ja teadmisi, mida peate, et aidata ettevõtetel olla avalikkuse ja planeedi hea haldur.

Ole oma ettevõtte südametunnistus

Oluliseks on keeleoskused, kas olete globaalses korporatsioonis ettevõtte käivitusettevõtte või täidesaatva võti meeskonnaliige. Jätkusuutlikkuse juhtimine on väga sotsiaalne töö, ja ESCP Europe usub, et tugeva suhtlemisoskus on töökoha oluline osa. See täistööajaga kaheaastane programm õpetatakse täielikult inglise keeles. Lisaks õpilastele palutakse õppida teist keelt.

Lisaks tavalistele klassidele ja praktikale annab programm teile võimaluse kohtuda paljude inimestega, kes tegelevad juba ettevõtete ja valitsusväliste organisatsioonide jätkusuutlikkuse küsimustega.

Vastuvõtutingimused

  • Bakalaureuse kraad vähemalt 180 ECTS
  • Ülikooli taust eelistatavalt majandus-, sotsiaal- või loodusteaduses või insener
  • Inglise keele oskus: TOEFL, TOEIC või IELTS skoor või inglise keele test ülikoolilinnakus
  • Töökogemus pole nõutav (kui antud, maksimaalselt 2 aastat)

Taotluse tasud

Taotluse tasud on 130 eurot.

Tasud

Kaheaastase programmi jaoks tuleb maksta 24 500 eurot.

Varajase linnu pakkumine: kuni 28. veebruarini 2019 esitatud taotluste puhul pakutakse 3 200 euro suurust vähendust.

Tasud on arvele märgitud nelja osamaksena ja need tuleb tasuda järgmiselt:

  • Esimene sissemakse: neli nädalat pärast sisseastumist
  • Teine osamakse: 1. august 2019
  • Kolmas osamakse: 1. detsember 2019
  • Neljas osamakse: 1. mai 2020

Iseloomustused

117869_robert_castaneda.JPG

Roberto Castañeda

EXPEDIA Groupi ülemaailmse klienditoimingu vanemjuht

El Salvador

See programm on seotud väga õppimisviisiga ja midagi, mida saate otse oma tööle rakendada.

„Valin selle programmi õppekavade tugevuse, paindlikkuse ja kohaldatavuse tõttu. See programm puudutab käed õppe tüübil ja midagi, mida saate otse oma tööle rakendada. See oli minu jaoks kõige olulisem otsustaja selle programmi valimisel.

Vaatamata sellele, et tegemist on võrguprogrammiga, on suhtlemise tase väga kõrge ja tagasiside tase on äärmiselt kohandatud ja personaliseeritud. See, mida ma tõesti armastan, on see, et saate iga ülesande kohta palju tagasisidet ja mis võimaldab teil näha ka seda, mida te oma igapäevases töös teete. Mitte ainult õppida palju õppejõududest, vaid ka õppida palju osalemisest, erinevatest klassikaaslastest, kõikidest erinevatest aruteludest ja kutsetest osaleda, mida professorid teevad.

Ma võin kindlasti öelda, et ma saan rohkem ümaraks professionaaliks tänu kõikidele teadmistele, mida ma kursustel omandan. "

117872_riccardo_mariani.JPG

Riccardo Mariani

Projektijuht
Fondazione Italia Uganda Onlus

Itaalia

Soovitan EMIBi programmi inimestele, kes on ambitsioonikad ja soovivad oma ametialast olukorda parandada”

„Selle programmi üks lisaväärtusi on see, et mul õnnestus praktikas rakendada seda, mida ma õppisin peaaegu kohe. See andis mulle tohutu professionaalse tõuke. Teine lisandväärtus on EMIB-i rahvusvahelisus ja mitmekultuurilisus. Erinevatest riikidest on palju inimesi ja see aitab palju erinevaid vaatenurki ja asju teha. Samuti on EMIB-i oluline väärtus teiste osalejate isiklik kogemus ja võimalus luua tihedamad suhted professoritega. ”

117871_eric_kouessi_sossou.JPG

Eric Kouessi Sossou

BAIC ettevõtete panganduse osakonna juhataja

Benini Vabariik / Lääne-Aafrika Vabariik

See programm on mu elu muutnud, muutnud mu asjade nägemise viisi.

„EMIB teaduskonna kvaliteet on ületamatu: kõik on väga kogenud spetsialistid ja eksperdid erinevates valdkondades. EMIBi osalemine on minu igapäevatööd palju mõjutanud. Olen omandanud palju uusi teadmisi ja vahendeid juhtimise, rahanduse, strateegia, äriplaneerimise ja paljude teiste aspektide osas. Minu mõtteviis on samuti muutunud: olen nüüd kriitiline mõtleja, kellel on uus viis oma tegevusi kavandada ja asju strateegilisemalt näha. Ma näen nüüd suurt! "

117870_margaux_chauve.JPG

Margaux Chauve

Teatis Aafrika nõunik
TOTAL SA

Prantsusmaa / USA

Ma valin EMIB programmi, sest tahtsin veenduda, et saan keskenduda oma karjäärile ja tööle, säilitades kõik paindlikkuse kõrge kvaliteediga uuringute abil”

„Alates programmi käivitamisest tunnen ma kindlasti arenevat, sest ma saan laiendada kõiki praegu käimasolevaid projekte. Ma võin põhjalikult tegeleda probleemidega ning saan paremini ja kohandatud vestlust erinevate valdkondadega.

ESCP Euroopa professorite tase on väga kõrge. Mitte ainult me peame viktoriinidega palju tööd tegema, paberite üleandmisega, vaid professorid on meile meile e-posti või kõnede kaudu väga kättesaadavad ning neil on ka meile ajalehtede saatmine, et anda meie kursustele paremini aru.

117868_jia_wu.JPG

Jia Wu

E-kaubanduse juhataja asetäitja
ECOVACSi robootika, Saksamaa

Hiina

Tänapäeval vajavad inimesed kultuuridevahelisi, mitmekultuurilisi kogemusi ja ma tõesti arvan, et sellise programmi tõeline hea vara on kohtuda nii paljude inimestega kogu maailmast”

„Tänapäeval vajavad inimesed üha rohkem kultuuridevahelisi ja multikultuurseid kogemusi. Selle programmi üks varasid on samuti kohtumine paljude huvitavate inimestega üle kogu maailma. EMIBis saad õppida kõigist neist kultuuri ja äritegevuse ning heade tavade vahetamise ja üksteise abistamise osas. EMIBi õppimine Olen kohtunud paljude huvitavate inimestega, kes aitasid mul laiendada oma ulatust. ”

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 21 kursust ESCP Europe Business Schoolis »

Viimati uuendatud July 12, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
24,500 EUR
Deadline
Võta kooliga ühendust
Candidates will be admitted on rolling base.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Candidates will be admitted on rolling base.
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Candidates will be admitted on rolling base.

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Candidates will be admitted on rolling base.
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Candidates will be admitted on rolling base.
End Date