MSc rahvusvahelises jätkusuutlikkuse juhtimises

Üldine

Saadaval 2 asukohta
Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Programmi eesmärgid

Teie karjäär teeb vahet!

Varasemate põlvkondade jooksul kippusid ettevõtted ettevõtetes keskenduma kõigepealt rahale. Tähendus tuli hiljem. Tänapäeval tunnevad paljud noored spetsialistid nii paljude pakiliste probleemidega maailmas, et sellel mudelil pole enam mõtet. ESCPi magistrikraad rahvusvahelise jätkusuutlikkuse juhtimises pakub koolitust karjääriks, mis võimaldab teil kohe positiivse muutuse saavutada.

Selle kaheaastase programmi jooksul, mida õpetatakse ESCP Berliini ja Pariisi ülikoolilinnakutes 1.-4. Kursusele ning kus iganes võimalus teid 5. ja 6. osas viib, õpid, mida peate teadma, et saada jätkusuutlikkuse juhiks.

Esimesel juhul uurite selliseid teemasid nagu jätkusuutlikkuse kultuuri loomine, tarneahela keskkonnamõju vähendamine või osalemine ettevõtete konsultatsioonide kaasamises.

Viimasel kahel korral kirjuta magistritöö oma valitud teemal ja jätkake praktikaga ettevõtte või valitsusväliste organisatsioonidega.

Selle ajani, mil lõpetate, pakutakse teile oskusi ja teadmisi, mida peate, et aidata ettevõtetel olla avalikkuse ja planeedi hea haldur.

Ole oma ettevõtte südametunnistus

Ükskõik, kas sinust saab alustava ettevõtte võtmemeeskonna liige või globaalse ettevõtte tegevjuht, on keeleoskus oluline. Jätkusuutlikkuse juhtimine on väga sotsiaalne töö ja ESCP usub, et tugevad suhtlemisoskused on töö oluline osa. See täistööajaga, kaheaastane programm õpetatakse täielikult inglise keeles. Lisaks palutakse õpilastel õppida teist keelt.

Lisaks tavalistele klassidele ja praktikale annab programm teile võimaluse kohtuda paljude inimestega, kes tegelevad juba ettevõtete ja valitsusväliste organisatsioonide jätkusuutlikkuse küsimustega.

Vastuvõtutingimused

  • Bakalaureuse kraad vähemalt 180 ECTS
  • Ülikooli taust eelistatavalt majandus-, sotsiaal- või loodusteaduses või insener
  • Inglise keele oskus: TOEFL, TOEIC või IELTS skoor või inglise keele test ülikoolilinnakus
  • Töökogemus pole nõutav (kui antud, maksimaalselt 2 aastat)

Tasud ja rahandus

Kaheaastase programmi eest tuleb tasuda 25 500 eurot.

Varase lindude pakkumine: enne 28. veebruari 2020 esitatud taotluste puhul pakutakse soodustust 3200 euro võrra.

Tasud on arvele märgitud nelja osamaksena ja need tuleb tasuda järgmiselt:

  • Esimene sissemakse: neli nädalat pärast sisseastumist
  • Teine osamakse: 1. august 2020
  • Kolmas osamakse: 1. detsember 2020
  • Neljas osamakse: 1. mai 2021

Taotluse tasud

Taotluse tasud on 130 eurot.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Established in 1819, ESCP Business School is the oldest business school in the world. Its mission is to develop the next generation of transnational business leaders, preparing them to embrace the opp ... Loe edasi

Established in 1819, ESCP Business School is the oldest business school in the world. Its mission is to develop the next generation of transnational business leaders, preparing them to embrace the opportunities offered by cultural diversity. Näita vähem
Pariis , Madrid , London , Berliin , Torino , Varssavi , Pekingi , Veneetsia + 7 Rohkem Vähem